• Keyser Soze
    10.1k
    Je li moguće da se dinamov marketing bar malo digao :sweat:
  • Captain America
    17.7k
    Moglo se i glazbu Tram 11 stavit u pozadinu :lol:
    Dobrodošao, Mahire!
  • deda
    32.7k
    Zgodno je ovo sjelo s tramvajem broj 11 :rofl:

    Dobrodošel Azer
  • marcio amoroso
    36.6k
    Inače stvarno imam baš dosta prijatelja Azerbejdžanaca i super su ljudi. Pošteni, radišni i društveni.

    Dobrodošao Mahir :clap:
  • NitkoBitan
    17.7k
    Nisam uopće popratio priče oko ovog igrača. Kako to da je došao kao slobodan igrač za dž? Na TM piše da mu je ugovor u Legiji bio do 2024.
  • Nolifer
    8.2k


    video dobra reklama i za Tram11 :clap:
  • Markelo
    2.6k
    Uvalili su i oni nama Kulenovića za masnu lovu, tako da ima tu obostrane pljačke. Mir, mir, niko nije kriv
  • deda
    32.7k
    Nisam uopće popratio priče oko ovog igrača. Kako to da je došao kao slobodan igrač za dž? Na TM piše da mu je ugovor u Legiji bio do 2024.NitkoBitan

    Bilo je neko sranje s navijačima, uprava ga nije zaštitila i zatražio je prekid ugovora. Iako koliko čujem Legia nije platila Lirima do kraja tako da će se vjerojatno podvući crta s nulom za ta dva transfera.
  • Keyser Soze
    10.1k
    Znači doveli Peru iz Osijeka, zadržali sve glavne igrače, doveli Emrelija koji nam može pokriti pozicije za koje nemamo pravo rješenje... Ja zadovoljan ovim prijelaznim rokom.
  • Krizy
    43.8k
    Kopić lijepo detektirao slabosti i pozicije na kojima se trebamo pojačati te odlično startao. Nisam odmah bio za njega, ne znam kako će se stvari razvijati al od mene ima palac gore :up:
    Ajmo po novi naslov prvaka :strong:
  • Nino Bule
    13.8k
    Ima jos do kraja prijelaznog roka stvarno se nadam da cemo moc uvalit skart bar na neke posudbe s pravom otkupa. Dolasci ciljani i dobri.
  • Zgistok
    113
    Jako je tesko sudit o igracu preko par video uradaka, statistike i 8 tekmi u kojem sam ga odgledao ( vs Dinamo i ostale tekme Legije u EL) pogotovo kad ne pratis pojedinog igraca nego generalan dojam..

    ALI, meni se Emreli čini kao pravi potez uprave. 190 visok CF koji stvarno fenomenalno izgleda na lopti, ala Petković, ali uz nešto veći golgeterski potencijal koji uz to može pokrit ukoliko ti zatreba krilo. I nešto za mene jako važno, nije igrač kojem karijeru moraš oživit, nego je i ove godine u očajnoj Legiji utrpao dvocifren broj komada od toga glavninu u Europi. Sve to, besplatno.

    Naravno, možda će bit potpuni promašaj, ali mi se ovo čini kao dobra oklada da bi nešto, actually, mogao klubu i dat, a ne samo izmust plaću.
  • Stjepan
    479
    Kažu poljaci da voli popit i zaružit vidio sam i neku sliku njega u kafani stavio neki navijač Legie na twiteru uz opis
    "voli popit dok alah ne gleda" tako da izgleda da bi Pero i Petko mogli dobit pojačanje za šankom
  • ZgBlue
    566


    To je odlično za kemiju u napadu :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions