• Dinamosaur
    1.5k
    ALI, meni se Emreli čini kao pravi potez upraveZgistok

    Nije on neki klinac kojeg moraš studirati,ima već i dosta nastupa za svoju repku. Meni je bilo dosta u one dvije tekme kontra nas da vidim otprilike njegove mogućnosti,tad sam bio sretan kaj ne igra za Dinamo s obzirom na propuštene šanse. Sad-kaj je tu je,nek mu je više sreće nego u Legiji.
    Suprotno od njega, kad sam vidio A.Traorea iz Sherifa kontra nas-pomislio sam 'eh da nam barem ovog dopeljaju'-e to bi onda nazvao pravi potez uprave
  • Mali Zeus
    13.3k
    Samo da ne bude šank trio. :grin:
  • deda
    32.7k
    Kad gledam popis 24 igrača koja trenutno imamo u kadru i da me neko pita da prekrižim jedno ili dva imena i pošaljem na posudbu ili raskinem ugovor, prst bi mi u ovom trenutku pao na Tolića.
  • miro
    4.4k
    Gojak, bez dvojbe
  • marcio amoroso
    36.6k
    Meni također izbor pada na Tolića.

    Što se tiče Gojaka mislim da posebno u teškim utakmicama itekako može biti od pomoći. Stvarno mi nije jasno zašto su ljudi tog dečka uzeli na zub. Nikada ni jedna eskapada, nikada ni jedna loša riječ o Dinamu. Uvijek pošten odnos prema dresu.

    Mislim da bi bez Moharramia i Dilavera također mogli bez problema.
  • Woot
    101
    Tolića sad dat Zrinjskom ili tako nekome di ce se moc razigrat, a opet da nama nemoze napravit neke probleme (koje bi mogao da ode u Rijeku ili tako negdje). Moharramia bi ja drzao tu kod nas, a Dilavera bi mozda poslao iako je jucer (doduse protiv Slovenskog drugoligasa) odigrao dobru utakmicu. Moze pricat o njemu ko kaj zeli ali meni je Gojak skroz dobar igrac, uvijek davao sve za dres (i odigrao dobro jako cesto), a opet ga neki bas mrze radi jedne/dvije utakmice di je za*ebao prije 2-3 godine..
  • Infinity
    16.4k
    Tolica treba posuditi negdje gdje ce igrati, ali u ligu koja je koliko toliko pracena. Na ljeto ga prodati.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Tolica bih i ja pustio vec jucer nakon utakmice, Gojak svoje odradi korektno po meni. Od ostalih igraca mislim da se moze bez Mohe (ako se vec igra 3-5-2). Dilaver po meni sigurno ide na ljeto kad se prvoj ekipi priključuje Katinic
  • Nousername
    664
    Zamisli da si tola. Pa decko odigra cak ne losu tekmu ali losiju nego inace i odma se nade likova koji pokrenu pljuvacinu po covjeku. Gojak uvijek gine za dres, a seru oni koji nisu potrcali u zivotu.On nije razigravac i neki posebni tehnicar vec vise box to box igrac i covjek koji moze biti odlicna zamjena za Ademia.
  • Stjepan
    479
    Tolić ima potez ali nema trke i agresivnosti previše statičan igrač napravi potez u mjestu i to je to mislim da nikad neće biti jedan od ključnih igrača u Dinamu volio bih da se varam ali tako mi se čini trenutno.
  • Stjepan
    479
    Dilaver,Čop,Kulenović,Atiemwen,Đira,Milić,Čabraja to su igrači kojih bi se po mom mišljenu Dinamo trebao riješiti na ljeto, njih i njihovih plaća.
    Dobro je da smo se riješili Moubadnjea koji je imao oko 600k godišnje i Leovca 300-400k godišnje.
  • Zagi
    7.8k
    Dilaver se čini kao iznimno zahvalna zamjena. Ne vjerujem da ima neku astronomsku plaču, pa ako ne radi probleme radi statusa zamjene ja bi ga ostavio.
    Ostale može. Na ljeto je vrijeme dodatne selekcije, dolazi hrpa klinaca kojima treba otvoriti mogučnost minutaže.
    Nemam ništa protiv Menala , Špikića , Tolića , Gojaka ,Štefulj , Jurić , Andrić ali jebiga ne mogu svi ostati.
  • Praskaton
    2.3k
    Ne mogu vjerovat da ljudi govore protiv Tole,pa covjek nije spojio 3 utakmice kod nas.Malo kredita nebi bilo lose za jednog dinamovca..Ivanusec ide sigurno na ljeto,u ovoj formaciji Tola je odlicna zamjena za njega
    Gojak je ok igrac,volja,zelja,angazman mu je uvijek za pohvalu al na jedan dobar potez idu dvije greske.Za odmorit kapetana je ok rjesenje
  • Ludovic IX
    7.3k
    Problem je kad je dobio priliku od prve minute, baš je bio letargičan, bez imalo volje da pokaže da treneri nisu u pravu.

    To što nije ni kod jednog trenera u prvom pa ni u drugom planu, nešto govori o njemu..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions