• Krizy
    43.7k
    Do kraja 9.mjeseca Emreli je u 18 utakmica (1095 minuta = 12 utakmica) postigao 10 golova i upisao 1 asistenciju.
    U sljedećih 980 minuta samo gol i 2 asistencije, ali čitava momčad je u najvećoj krizi u novijoj povijesti. Navijači su upali u bus te je baš Emreli najgore prošao.
    U 14 europskih dvoboja postigao je sedam golova, protiv Slavije Prag (triput), Bodo Glimta (dvaput), Leicestera i Napolija te asistirao protiv Bodo Glimta.



    Dobra izjava :up:
  • Zgistok
    113
    Hahahahahahhahah
    Ako je sudit po komentarima poljaka, jedan od favorita navijača u zamjenu za jednog od lošijih pojačanja… nebi se čudio ako uskoro opet neki upad s palicama u klub bude :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
  • Keyser Soze
    10.1k
    "Emreli za Kastratu...užasna razmjena...ali je posljedica možda najgoreg transfera u povijesti Ekstraklase (pišem o najbržem u Europi). Dobro da je zabio u Moskvi, jer bi s njim nastala ekonomska drama."

    :rofl: :rofl: :rofl:
  • maddaddam
    2.9k
    Danas je zadnji rok za prijavu igrača za EL?

    Bugarski Hristo Stoičkov, veli jedan komentator za Mahira.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Treba @Majki2111 tamo poslati da im objasni da je Lirim igračina.
  • Eduardo
    20.3k
    Danas je zadnji rok za prijavu igrača za EL?maddaddam

    Da. U ponoć je THE END.
  • Nolifer
    8.2k
    Moraš jednom shvatiti da ono što piše na TM nije cijena koju klub plaća. To je samo neki orijentir koliko netko vrijedi. Osim toga Dinamo ovoga plaća nešto sitno ili čak ništa. Čolak bi koštao bar tri milijuna.marcio amoroso

    Pa? Tri milke i nije tolko puno, a opet neka spuste cijenu, a dobili bi ubojitog napadača, koji bi se uklopio sa Petkom i Oršom.

    Znam ja kaj je TM, meni ne moraš objašnjavati
  • marcio amoroso
    36.6k
    a opet neka spuste cijenuxFire

    Opet ti “neka spuste cijenu”
    Zašto ne dovesti Neymara? Neka mu spuste cijenu i dovedu ga. [

    quote="xFire;148013"]Znam ja kaj je TM, meni ne moraš objašnjavati[/quote]

    Ako znaš onda nemoj uzimat TM vrijednosti kao cijene igrača.
  • Nolifer
    8.2k


    da ne vrtimo 50 stranica, ti tvrdiš drugačije i ok

    i ja opet mislim tako da da

    Ali rezime, kad gledaš ni nije puno 3 milke za njega dat, kad bi dali 5 i pol za latinoamerikanca, znači može se
  • marcio amoroso
    36.6k
    Ali rezime, kad gledaš ni nije puno 3 milke za njega dat,xFire

    Ma nije možda puno, ali već imamo Petka, Andrića i Jurića na njegovoj poziciji. Samo jedan od njih trojice igra pa mi nema logike dovesti još jednog koji nije osjetno bolji od njih za tu poziciju.
  • Nolifer
    8.2k
    Petka, Andrića i Jurićamarcio amoroso

    Jurić se mora dokazat, Andrić mi je ok, Petko zna se...

    Ako ode netko od njih trojice, Čolak bi bio po meni ok kao pojačanje i zato ga preferiram, jer je u Malmou zabijao ko na traci kad je bio na posudbi
  • marcio amoroso
    36.6k
    Ako ode netko od njih trojice, Čolak bi bio po meni okxFire

    To da :up:
  • Krizy
    43.7k
    3h i 42 minute do registracije, misle li ga prijavljivati :fear:
  • NORTE
    11.6k
    3h i 42 minute do registracije, misle li ga prijavljivatiKrizy
    100%.
  • SAS1987
    14.7k
    Neće ga uspjeti prijaviti. Mirko zaboravio lozinku od maila.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions