• Captain America
    17.7k
    I Ojeda je desno krilo i spominjano u novinama :cool:

    Edit na Krizya:
    Zagovarao sam ga prije par dana tu :rofl:
  • Nino Bule
    13.8k
    Emreli moze proci, proces prilagodbe do ljeta a onda prodajemo andrica i ostajemo na petkovicu, juricu i emreliju. Imamo dovoljno utakmica od pocetka sezone do nove godine da sva 3 pokazu sta znaju
  • Infinity
    16.4k
    Meni taj Emerli iskreno bezveze. Ne vjerujem da ce biti nesto top, Andric i Juric sigurno nisu losije opcije od njega. Meni je to samo gomilanje igraca koji ne garantuju golove.

    Andric je odigrao dobru utakmicu protiv Rijeke i radije bi njemu dao priliku ovo proljece nego isao u dodatni rizik s nekim Emerlijem. Nije da smo Pukkija doveli pa da je napredak zagarantovan.
  • Nino Bule
    13.8k

    Pa andric je ocito druga opcija iza petka i dobit ce najvise minuta ali njegov odlazak je izvjesan a dinamu treba 3 napadaca. Taj emreli uz to za razliku od andrica moze odigrat i desno krilo sto ti daje vise opcija.
  • miro
    4.4k
    mene samo zanima kakvu tehniku ima taj Emreli, jel ga netko gledao?
  • Captain America
    17.7k
    Petko kad bi živio sportski :lol:
  • Olmic
    3.7k
    Ja se ga recimo uopće ne sjećam u igri protiv nas, a igrao je obje
  • miro
    4.4k
    pa prema ovom videu, mogao bi to bit puni pogodak, ali video trpi svašta :smile:
  • Keyser Soze
    10.1k
    S obzirom na to koliko je Legija loša kao ekipa ne bi još procjenjivao Emrelija kao loše pojačanje.
  • Mulec86
    394
    Ja ga se sjecam u Varsavi i bio je medu opasnijima s jednim solidnim skokom izmedu nasih stopera. Zanimljiv je tehnicki i da postoji dvoransko jos uvijek imali bi titulu vise ove godine uvjeren sam. Uglavnom nisam nesto impresioniran ,ali otvara dosta svojim dolaskom ,a bice i top za rotaciju. Dobrodosao i nek se pokaze.
  • Nolifer
    8.2k
    Tržišna vrijednost ovog napadača iznosi dva milijuna eura,

    a od Čolaka je tri i pol cca po transfermarktu. Treba mu spustit cijenu i dovest ga i mislim da bi se uklopio u 3-5-2, jer zna HNL i to mu je prednost nad ovim iz Legije kaj navodno dolazi
  • marcio amoroso
    36.6k
    Tržišna vrijednost ovog napadača iznosi dva milijuna eura,

    a od Čolaka je tri i pol cca po transfermarktu.
    xFire

    Moraš jednom shvatiti da ono što piše na TM nije cijena koju klub plaća. To je samo neki orijentir koliko netko vrijedi. Osim toga Dinamo ovoga plaća nešto sitno ili čak ništa. Čolak bi koštao bar tri milijuna.

    “Treba mu spustiti cijenu” je kao da čujem “treba mu reći da zabija”.
  • Nino Bule
    13.8k
    "You need a head for business. And as you can see in Dinama Zagreb they have it - they pressed the losers of the "fastest footballer in Europe" who cannot play football for 1.2 million euros. Now they will draw the club's best scorer for debt for this loser with whom in a few months they will terminate the contract by mutual agreement"

    Vidim odusevljeni su kastratijem hahha
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions