• deda
    32.8k
    Sesvete i ovako na dnevnoj bazi imaju najveći prometni kolaps u gradu. Lokacija predložena za stadion bi to još pogoršala.
  • Fanboy
    2.7k
    Sesvete i ovako na dnevnoj bazi imaju najveći prometni kolaps u gradu. Lokacija predložena za stadion bi to još pogoršala.deda

    Pa valjda će nekom pasti na pamet i srediti taj prometni kolaps, stvari moraju kao sa stadionom postati kritične da bi kod nas netko nešto poduzeo...Ili barem razmišljali da nešto poduzmu, do radnje je još daleko.
    Svi moraju biti svjesni da ako se i krene raditi stadion sigurno kasniti, gledam baš "mućke" oko stadiona u Osijeku i stvar se toliko zakomplicirala da je skoro završila na sudu uz prestanak radova jer je bivša uprava dala izgradnju Eurokamenu koji je mislim tek novoosnovan, a nemaju niti znanja niti vještina za taj projekat te se dosta i "pokralo". Na kraju sve kasni, a napravili su hrpu grešaka koje će netko morati ispraviti i to će sve koštati...S tim da je ono privatan novac, a sad zamislite ovo tek kaj bude...
  • Sljeme
    2.4k
    Di god su u Europi krenuli s ulaganjima u nogometnu infrastrukturu posjeta se automatski povećala. Tak da se sadašnje posjete na ovim ruševinama, di se navijač nemre ni popišat normalno, po meni ne mogu uzimat kao neki argument za kapacitet budućeg ili budućih stadiona.
  • SAS1987
    14.8k
    kapacitetu smo već dogovorili.
  • Nino Bule
    13.9k

    Je na novu kranjcu ce nahrlit tisuce lokomotivinih navijaca, mitski loccossi
  • Fanboy
    2.7k
    Inače velika šteta je što se nije iskoristila sva euforija oko svjetskog prvenstva na što su se nadovezala godinu i pol sjajnih nastupa Dinama po Europi za vrijeme Bjelice da se sve započne...
    Cijene su otišle u nebo što se građevinskih radova tiče, materijala i svega ostalog. Vidite i sami kako energenti luduju. Ovakav projekat kao Dinamov stadion sa svom pripadajućom infrastrukturom te pomoćnim terenima bi tamo 2018/19 bio daleko jeftiniji.
  • maddaddam
    2.9k
    Cijene su otišle u nebo što se građevinskih radova tiče, materijala i svega ostalog.Fanboy

    Zato su vizionarski krenuli u gradnju superjeftine zicare :strong:
  • Sljeme
    2.4k
    Je na novu kranjcu ce nahrlit tisuce lokomotivinih navijaca, mitski loccossiNino Bule

    Nebitno, i mi smo tam svako malo, dva prvoligaša tam igraju. Zakaj se to nebi obnovilo? Posvud se gradi ko blesavo, samo je nama znanstvena fantastika zgraditi novi stadion, pa čak i obnoviti usranu Kranjču.
  • Nino Bule
    13.9k

    Vec sam vrlo jasno objasnio, bacat 15 milijuna eura na kranjcu a grad ne zeli ni kune ulozit u maksimir je najgluplji moguci ishod pregovora. Za koga je, kranjca je i predobra. Dva prvoligasa trenutno igraju, vec sljedece sezone samo jedan, kojem 100 ljudi dođe na utakmicu. Svaki prosjecni kvartovski klub u zg ima vecu posjetu, rađe bi njima sredio stadione nego bacao pare na kranjcu.
  • Jurki
    11.9k
    Mozda i je na prvu glupo baciti 15 milki eura, međutim.. dugorocno od najma prostora bi se ta lova mogla brzo vratiti. I Dinamo da lovu za obnovu Kranjče a grad dio od najma prostora da Klubu, a ostalo grad vrati time da bi dao Dinamu neko zemljište za kamp. Win win za sve
  • 77
    62

    Na sveticama novi za do 25 tisuca, dok nebude gotov igramo na maksimiru, kad se zavrsi nek ga sruse il nek se jebu na njemu u poslovnim prostorima sugavim...nemozemo 1 stadion slozit, a mi bi sad 2 radili, pa to nebi nikad bilo gotovo
  • SAS1987
    14.8k
    nemozemo 1 stadion slozit, a mi bi sad 2 radili, pa to nebi nikad bilo gotovobluemadness86

    Možda je plan genialan za upravu.

    Grad neka napravi mali stadion od 10k - 12k koji će sufinancirati i Dinamo. Kapacitet bi se na kraju vjerovatno još malo povečao jer "igrat ćemo ligu prvaka pa treba, smanjit ćemo kapacitetu kasnije". Nakon kada skupa sa gradom napravimo mali stadion onda više nema absolutno nikakve žurbe napraviti novi stadion u Maksimiru jer evo, može se igrati na Kranjći / Sesvete.
  • 77
    62

    Ne gine nam rijecki scenarij...a covjek je lijepo objasnio sve par stranica prije i niko nije iznio ni jedan protuargument.
    Zasto se mi kao navijaci dinama ne oglasimo kad vec u medijima nema ni slova s o sveticama?
  • deda
    32.8k
    Ljudi na Kranjči bi novi stadio koštao 15 milka eura. Lickanje i nadogradnja tribine neće koštat više od 4-5.
  • NORTE
    11.6k
    Ne gine nam rijecki scenarijbluemadness86
    Koji je to scenarij lošiji od ovog kojeg imamo zadnjih 20 godina?!
    Sesvete sigurno neće biti opcija, u to sam uvjeren, 99% navijača dinama je protiv te ideje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.