• Nino Bule
    13.9k

    Lickanje nam nije dovoljno za privremeni stadion, lickat da bi na lokomotivu dolazilo 100 ljudi mi nema smisla
  • deda
    32.8k
    Kak misliš, pa Dinamo tamo mora igrat sigurno dvije godine. Ak to košta 5 milja. Dinamo, Loksa, HNS, grad. Svako četvrtinu love.
  • Crusades1986
    12.6k
    Meni bi u obzir došle dvije opcije. Adaptacija Kranjče ili gradnja novog stadiona pored postojećeg i rušenje istoga nakon izgradnje novoga. Ostalo nema nikakvog smisla i logike i jako je sumnjivo (Sesvete).
  • 77
    62

    Jos gori scenarij je da nakon tolko cekanja na kraju ne dobijemo pravi stadion u dogledno vrijeme
    Sto se adaptacije kranjce tice, to isto traje i traje (dozvole, projekti itd) a imamo i fakultete na maksu do ko zna kad pa ga ne mozemo odma rusit
    Samo svetice! Jos su blize royalu pa mozda ne zakasnimo na jednu tekmu
  • Mali dioničar
    15.5k
    Jos su blize royalu pa mozda ne zakasnimo na jednu tekmubluemadness86

    Ili da Royal napravi roof top bar pa se s njega mogu gledati utakmice.
  • Nino Bule
    13.9k
    ako cemo igrat 2 god tamo onda nam 5 mil eura nije dovoljno da napravimo cat 4 stadion.
  • über alles
    1.6k
    Svako po pet...
  • Infinity
    16.5k
    Ako je toliki problem uloziti u drugi stadion, pa igrat cemo Europu u Osijeku, a HNL na Kranjcevicevoj dok se gradi Maksimir. Zar ta opcija ne postoji? Nije da sutra krecemo u radove pa nam nedovrseni Pampas stvara problem.

    Nama bi za HNL bilo dosta milijun eura dati u Kranjcu, tj. u izgradnju tribina iza golova koje ce sluziti BBB i gostima. Za zadovoljiti uslove nije potrebno cak ni to, ali bi netko normalan napravio te tribine i rijesio mnoge probleme oko organizacije utakmica.

    Pa mi imamo i prostor na mjestu HK. Mozemo srusiti istok i tu napraviti tri tribine bez problema dok se igra na Maksimiru.
  • SAS1987
    14.8k
    Koji su ovo likovi... :rofl:
  • flexXy
    2.3k

    Strasno hahahah. Najbolje kad prozivaju ove iz zns-a kaj su okrenuli ledja Mamicu, pa nece nam zns gradit stadion.
  • og1986
    2.9k
    Ovo liči na parodiju
  • Mali Zeus
    13.5k
    Čisto sustramlje dok ovo gledam.

    "Nitko nije stao uz nas." :lol:

    Mi se tu sprdamo, a gospođa ima dojavu iz Uefe.
  • Captain America
    17.8k
    Čak je i thumbnail cringe :lol: Ova ko babaroga izgleda, ovaj do nje jedva drži oči otvorene.
  • Nolifer
    8.2k
    zona sumraka, slomili ga skroz
  • SAS1987
    14.8k
    Najbolje mi je kad sere da nema podijela a nakon minute dvije pizdi kako zagrebacki nogometni savez vodi hajdukovac Svetina :lol: :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.