• über alles
    1.6k
    Kranjca u svim pogledima osim parkinga,al ona je cak bolje povezana tramvajima nego maksimir,pa i to nije tolki problem.
  • Nino Bule
    13.9k
    Mozda sam ja neupucen, ali ja bi rekao da je građenje zamjenskog stadiona potpuno nepotrebno
  • blue heart 72
    1.7k
    Sesvete nikako
    Kranjča ok

    Kak je jedan forumaš već pisal, Svetice TOP
  • über alles
    1.6k


    Nije potrebno, to je sigruno.

    Moze ic tribinu po tribinu,pogotovo jer je istok ovak i onak mrtav,al iskreno ne vidim nis lose u obnovi kranjce.
  • blue heart 72
    1.7k
    Naravno, za Svetice sam mislil drito novi stadion, nikakav zamjenski. Igrati na Maxu, dok ne bil gotov novi stadion na Sveticama. Poslije toga rušenje. Maxa
  • deda
    32.8k
    Što se parkinga tiče ni jedna lokacija u Zg nije dobra. Jedino novi stadion na potezu zaobilaznice. Ali svakako bi projekt novog stadiona u Maksimiru morao imati u vidu parking namijenjen potrebama stadiona.
  • Nino Bule
    13.9k

    10-15 mil eura grada u kranjcu umjesto u maksimir je po meni vrlo losa odluka. U nekom paralelnom svemiru di bi grad rjesio oboje super ali znamo da se to nikad nece dogodit. Dotjerat kranjcu s tolikim troskom da bi lokosi, dragovoljci i rudesi igrali pred 200 ljudi nema nikakvog smisla.
  • Captain America
    17.8k
    Treba Kranjču rješit zajedničkim snagama nas, grada i HNSa. Zagreb mora imat 2 moderna stadiona (jasno da ne treba pretjerivat s kapacitetom Kranjče). Imamo Lokomotivu koja je ozbiljan klub. Niikad se ne zna s Goricom, možda se dovuku do Europe i mogo bi im trebat stadion. Tu su još i potencijalni klubovi iz 2. lige kojima treba stadion. Gradit u Sesvetama stadion od 10 milijuna da bi se kasnije ostavio lokalnom klubu je budalaština. Iako sam osobno ili za gradnju našeg novog na Sveticama ili za gradnju stadiona na Kajzerici pa da Loksa konačno može igrat doma.
  • über alles
    1.6k


    Nisam ni ja za to ko prvu opciju,al da se prozvakat za razliku od ove pljacke u sesvetama.
  • og1986
    2.9k
    Ako se bira između kranjče ili Sesveta, Kranjča definitivno.
  • maddaddam
    2.9k
    1. Novi na Sveticama ili Borongaju. Igra se na Maksimiru dok se ne zgotovi.
    2. Rusenje istoka i juga, te gradnja u fazama na istoj lokaciji.
    3. Hitrec Kacijan za potrebe HNL dok se gradi na jednoj od tri navedene lokacije.
  • miro
    4.5k
    ovo za Svetice i neki stadion, nema smisla imati 2 stadiona na istoj lokaciji - Kranjča plus Maksimir ima i logike i emociju iza sebe
  • Sljeme
    2.4k
    Da se mene pita obnovila bi se Kranjča, izgradio stadion u Sesvetama, kamp na Sveticama i novi Maksimir. Meni je svejedno di bumo igrali privremeno, samo da se više krene s tim.
  • Nino Bule
    13.9k
    Kakvi lokosi i kranjca, da bi se dobila cat 4 licenca trebas 8000 mjesta i 10-15 mil eura, kome se radi taj stadion ? Nece vise nikad postojat drugi jaki klub u zagrebu koji moze konkurirat da osvoji naslov i imat preko tisucu gledatelja, pa dinamo ima prosjek od 2500 tisuce. Kranjca trenutna je i predobra za klubove koji igraju na njoj.
  • Majki2111
    3.2k
    Ja sam za Sesvete, meni je bliže neg Kranjča. Sesvete su mi bliže neg Maksimir bokte... :sweat:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.