• NORTE
    11.6k
    Petko ozlijeđen.marcio amoroso
    Više o ovome? Kad se očekuje povratak?
  • marcio amoroso
    36.6k
    Više o ovome? Kad se očekuje povratak?NORTE

    Ja iskreno nemam pojma. Znam samo da sutra ne igra.
  • Zgistok
    113
    Više o ovome? Kad se očekuje povratak?NORTE

    Znam samo da sutra ne igra.marcio amoroso

    Nije ziher da trasu nece igrat. Pricao je Kopic o tome na pressici. Petko je imao ozljedu i na to se nadovezala prehlada, kao i jos 2-3 neimenovana igraca. Postoji sansa da svi sutra propuste, ali isto tako i da se svi za sutra osjecaju bolje
  • Krizy
    43.7k
    Nadam se da ćemo uložiti nešto u lijevonogo desno krilo i možda zadnjeg veznog.
    Kad vidim Kopenhagen, koji je ove sezone prodao za 36 milijuna, uloži 23 milijuna uz 4 odštete od 3.5+ milijuna, onda sigurno i mi možemo dovesti dobre igrače. Puno smo veća "faca" na tržištu od njih.
    Zadnje 3 godine Kopenhagen kupio za 45 a prodali za 65, Dinamo kupio za 25 a prodao za 82.
    Ali dobro oni sigurno dobiju više od ulaznica i tv prava, no mi i dalje imamo bolje rezultate u europi.
  • Infinity
    16.4k
    Kopenhagen ima budzet preko 100 milijuna eura.
  • Krizy
    43.7k
    Nemoj zezat, nisam to znao. Morat ću pregledat sponzore :grin:
    Mislio sam da su tu oko nas ali imaju duplo :gasp:
  • marcio amoroso
    36.6k

    A vidi im rezultata. Naši bolji puno puno.
    Edit: nisu ni oni loši. 43. su po ranglisti. 13 mjesta ispod nas.
  • Infinity
    16.4k
    Neki dan sam za potrebe nekih privatnih analiza googlao i naletio na podatak da imaju budzet 115 milijuna eura. Isto sam se iznenadio.
  • Krizy
    43.7k
    S obzirom na toliki budžet, ništa posebno nisu napravili, razočarali u Danskoj.

    2017./18. - 1/16 EL (Atlético Madrid)
    2018./18. - grupa EL (Bordeaux, Zenit, Slavia)
    2019./20. - 1/4 EL (Manchester United)
    2020./21. - play off EL (Rijeka)
    2021./22. - 1/8 finala KL

    Jedno prvenstvo i nijedan kup u zadnjih 5 godina
  • Olmic
    3.7k
    Mislite da ćemo dovest još nekog?

    Meni se jučer nije svidjela igra Mišića i volio bi vidjet pravog zadnjeg veznog ( nadam se da to neće bit Čokaj).. Od ostalih pozicija mislim da smo dobro popunjeni, iako uvijek neko krilo dobro dođe..
  • marcio amoroso
    36.6k
    Mislim da se čeka da završi prelazni rok u velikim ligama. Ostat će tu igrača koji su njima nepotrebni pa ćemo možda moći mi da nešto odradimo.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Ako planiraju dovesti nekoga to bi valjalo zavrsiti sto prije jer ovako kaze uefa za registraciju

    Such registration must be completed by 2 February 2022 (24.00CET) at the latest.
  • deda
    32.7k
    Kod nas prijelazni rok traje još 18 dana
  • Olmic
    3.7k



    Ako ne dovedu nikoga do 02.02 neće nikog ni dovest
  • deda
    32.7k
    Ja mislim da je prijelazni rok za Dinamo završen.

    No uvijek postoji slavni ALI
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions