• marcio amoroso
    36.6k
    Ma naši novinari nemaju pojma o potezima Dinama. To se dokazalo i danas. Mogu samo nagađati kao i mi.
  • Woot
    101
    Koliko god bi mi sada htjeli nekakva pojacanja ovo ono, ne treba nam vise nikaj. Rile je u zadnjih par utakmica krenuo igrat prema naprijed, Pero je dokazan da igra i naprijed i nazad, mozda neki stoper bi bio dobar iako mislim da imamo i tu solidne zamjene. Vezni red bez greske a napad sa Petkom i Orsom je vrh. Gledajmo to malo pozitivnije, najslabiju poziciju smo popunili, ostatak je okej. Sada je do Kopica kaj ce napraviti s kvalitetom ekipom
  • marcio amoroso
    36.6k
    Za ovaj sistem koji trenutno igramo smo ok popunjeni. Jedan ljevak bi nam dobro sjeo i donio nam više mogućnosti prema naprijed, ali ovih 25 igrača u kadru mora bit u stanju osvojiti prvenstvo bez stresa i suprotstaviti se Sevilli dostojanstveno.
  • Markelo
    2.6k
    Dobro je da informacije više ne cure kao prije. Draže mi je kada Dinamo objavi da Oršić ostaje nego da to saznajem od sportskih ili germanijaka
  • Zgistok
    113
    Realno, nemamo se kaj vise pojacavat. Naravno, pod uvjetom da nam zvijezde igraju na dobroj razini a da ne prespavaju ovu polusezonu.

    Dolazak Ojede bi bio katastrofa promasaj s obzirom na cijenu, decko je najbolji na desnom krilu a ti hoces igrat 352 gdje krila ne postoje. Dobio si Peru koji moze prema nazad a prema naprijed donosi veliku dozu kreacije. Ako probudis Petkovica tako da ti centarfor ponovno bude glavni play uz probudjenog Orsica nece ni golovi falit, kako nisu falili ni proslih sezona
  • De Oliveira
    1.1k
    Ostanak Orsica je za mene ogromna stvar i da mogu birati 5 pojacanja ili ostanak Orse, svavako bih izabrao ostanak Orse. Derventska haubica ce i ovog proljeca terorizirati u plavom dresu.
  • Captain America
    17.7k
    Mislave, najveći si. Sutra svi na Max pozdravit tu ljudsku i sportsku veličinu i dat dečkima podršku za ostatak prvenstva.
  • Sljeme
    2.4k
    Ostanak Orsica je za mene ogromna stvar i da mogu birati 5 pojacanja ili ostanak Orse, svavako bih izabrao ostanak Orse. Derventska haubica ce i ovog proljeca terorizirati u plavom dresu.De Oliveira

    Kakva Derventska haubica? :lol: Oršić je rođen u Zagrebu, a Oršići su staro zagrebačko prezime. Mama mu je iz Dervente jedino.
  • De Oliveira
    1.1k
    ima i kod nas u Posavini Orsica, a vjerojatno i u drugim hrvatskim krajevima. Dervencani kazu da je decko rodom iz Kuline kraj Dervente. Na kraju krajeva nije vazno. Neka on ostaje sa nama i srusi Sevillu.
  • Eduardo
    20.3k
    Čop?Guinness

    On više nije u rotaciji.marcio amoroso

    Zato sam i pitao, nisam bio siguran jel ispao iz rotacije (spominjao se nekakav odlazak, negdje?) ili si ga zaboravio.Guinness

    Ma nisam ga zaboravio. Nije išao na pripreme, trebao je valjda u južnu Koreju.marcio amoroso

    Pustite to. Isto je bilo s Leovcem pa je odjednom osvanuo u prvoj momčadi. Dok ne potpiše za nekog drugog uvijek postoji šansa da ga opet ugledamo na terenu.
  • NORTE
    11.6k
    Sad kad je prodaja stopirana okrenimo se dolascima. Treba li nam Murić ako ne može Ojeda? Koju poziciju treba pojačati? Špica definitivno.
  • Praskaton
    2.3k
    Juric treba dobit sansu po meni da vidimo jel on to moze,za petka se nadat da ce se uozbiljit a Andrica i Copa prodat po meni..dovest ako se nade nesto kvalitetno i da bude pojacanje a ne prinova kao navedeni dvojac za prodaju
  • Beowulf112
    332
    Bas me zanima koliko je to ponudio clermont za andrica da smo mi odbili..mislim andric je korektno odigrao..ali je visw igrac za rotaciju
  • marcio amoroso
    36.6k
    Bas me zanima koliko je to ponudio clermont za andrica da smo mi odbili..mislim andric je korektno odigrao..ali je visw igrac za rotacijuBeowulf112

    Mislim da su odbijeni zato što je Petko ozlijeđen. Spominjalo se da su ponudili oko milijun eura što je za Andrića ok.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions