• Ludovic IX
    7.3k
    Dinamu liga prvaka donosi 25 miliona samim ulazom ( ulazak + revenue koji se dijeli po koeficijentu) , znači 3 puta više nego oršićevim transferom. I onda meni neide u glavu kad si u situaciji da si nositelj do kraja, tj imaš dobre šanse za ulazak, ti gledaš kako zaraditi 8 umjesto 25.

    Ja ne vjerujem pričama da sad Oršić forsira odlazak u Burnley. Bez obzira što bi igrao protiv premijer ligaša 15 tekmi.
  • Infinity
    16.4k
    Zato sto u Dinamu nositeljstvo gledaju kao na nesto sto ce rijesiti stvar. Vise puta se dalo zakljuciti da u klubu smatraju kako idemo dalje samo zato jer smo nositelji. To je blebetao Mamic, a nazalost i ova ekipa sad.

    Koliko puta sam procitao da smo mi sigurni u Europi narednih pet godina zbog svog koeficijenta. Odmah znas da oni ne gledaju drzati ekipu na nivou, nego valjda misle da cemo i u play offu dobiti neke levate. Izbaci nas Skenderbeu, a Skenderbeu nije cak ni jedini nenositelj koji nas je izbacio.

    U glavi nekog tko prodaje Orsica je 'ma nije nam nuzda imati Orsica kad smo nositelji'.
  • Ludovic IX
    7.3k
    ja čak imam teoriju da je nakon što je oršić odbio odlazak, klub mu ponudio povećanje plaće (što je logično) ali da pusti da klub iznese priču kako je klub odbio ponudu na kraju. Je, to je samo teorija ali mi je više logična nego da je orša inzistirao samo tjedan nakon intervjua da ne želi iz dinama
  • superhik
    11.1k
    Alan Nixon, stručnjak za transfere iz Suna, piše: "Oršićev prelazak u Burnley samo što nije i formalno obavljen. Preostalo je još tek da se hrvatskom nogometašu odobri engleska radna dozvola."
  • maddaddam
    2.9k
    Vele turci da je Mahir negdje između Dinama i Basaksehira.
    Po karti je to negdje oko Niša.
  • puxigadjurdja
    1.6k

    Ali to je Sun, smeće veće od ičega što možemo zamislit
  • superhik
    11.1k
    Tražim baš i članak ili neki upis od tog Alana, zadnje što je bilo je prije 2 dana, tako da su naši ovo negdje izvukli, ali eto, neka stoji
  • maddaddam
    2.9k
    Burnley, Blackpool, Blackburn and Accrington have been named as four of the worst places to live in the UK
    Burnley na prvom mjestu u cijelom kraljevstvu.

    1_JS235708821jp.jpg
  • SAS1987
    14.7k
    Burnley izgleda ko Roses outlet.
  • Mali Zeus
    13.3k
    Alan Nixon, stručnjak za transfere iz Sunasuperhik

    Engleski 24 sata i gore.
  • maddaddam
    2.9k
    Burnley izgleda ko Roses outlet.SAS1987

    Samo ako ćemo vrijeđati Roses outlet.
  • Mali Zeus
    13.3k
    Burnley, Blackpool, Blackburn and Accrington have been named as four of the worst places to live in the UK
    Burnley na prvom mjestu u cijelom kraljevstvu.
    maddaddam

    Ovdje moš samo pit. I opet ti ne bi bilo ugodno.
  • Keyser Soze
    10.1k
    70e5p6h2rsdzzwoq.jpeg

    Mogli bi oni prestat s ovakvim objavama, taman se ponadao da Menalo odlazi.
  • Neki tip
    21.3k
    taman se ponadao da Menalo odlazi.namodi grebza

    xqcb0vhdfji83wtb.jpg
  • marcio amoroso
    36.6k

    Meni Menalo također ne smeta. Motoričan je, brz igrač, borben je i ne vidim da nam radi toliko štete.
    Općenito od ovih 25 igrača koji su trenutno u rotaciji ne vidim nikoga koji je baš tele.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions