• Krizy
    43.8k
    Yansane novi igrač koji se spominje.

    Pišu sad da Burnley Oršiću nudi 1.6M € plaću
    Podebljati ugovor i ostani Oršaaa
  • superhik
    11.1k
    Clermont navodno želi Andrića
  • marcio amoroso
    36.6k
    Yansane novi igrač koji se spominje.Krizy

    Ako već gledaju u Sheriffu onda je Traore odličan.
  • Infinity
    16.4k
    YansaneKrizy

    Rezerva u Sheriffu. Nema mjesta ni na popisu je*ene Gvineje. Ukupna statistika OK, al bojim se da ovaj nije nista bolji od Andrica i Jurica, a kostat ce nas vise od njih.
  • Krizy
    43.8k
    Slažem se, to sam i ja pomislio jer je odigrao nešto sitno u europi.
    Ma to novinari izmišljaju, već 5. iz Sheriffa...
  • NORTE
    11.6k
    Čini se da želimo lovu odmah.namodi grebza
    Zamisli da prodaješ najboljeg igrača koji je RAZVALIO Atalantu, Tottenham i imao bezbroj dobrih golova i poteza, za 8.5 milijuna eura NA RATE klubu koji će za 4 mjeseca vjerojatno ispast iz najbogatije lige.

    Bila bi to najgora prodaja u povijesti kluba.
  • Infinity
    16.4k
    Debili valjda ocekuju da cemo se lako primiti na ta njihova piskaranja s obzirom da nas je Sheriff izbacio pa valjda misle da mi mislimo kako je Sheriff svemirski brod. I Srbi tako svako malo pisu da je Zvezda zainteresirana za nekog igraca Sheriffa.

    Ne kazem da u Sheriffu mozda nema jedan ili dva igraca koji bi nama dobro dosli, al kakav Yansane? Covjek nema mjesta u Gvineji, a ni u Sheriffu nije u prvom planu.
  • Nolifer
    8.2k
    Dajte mene u scout slużbu. Bolje igrače nalazim na football manageru, nego oni, ako je to istina da nekog nema ni na popisu i da je rezerva negdje
  • Infinity
    16.4k
    Daj nam sastavi ekipu mladju od 17, pa da se za par godina sjetimo i da vidimo tko je uspio :grin: Uvjet je da ne igraju u top klubovima, jer takve ne mozemo privuci. Moraju biti anonimus kakvi su bili Tsygalko, Torje, Stancu, Fleck, Ratinho i slicna ekipa koja je na manageru mnogo obecavala :grin:
  • Woot
    101

    Ne vjerujem da smo takvi idioti da im dopustimo placanje na rate.. mi (ak ga vec prodaju) moramo primit novce odmah i sad da bi u roku od 2-3 dana dobili Orsinu (dostojnu) zamjenu
  • Mali Zeus
    13.3k
    Stavimo sad na stranu koliko je katastrofalan potez sa strane kluba da ga prodamo. Još je gori potez što se tiče Oršine karijere. Hrpa balvana koja će ispasti u Championship gdje će tek biti belaja. Pitanje je koliko će tamo igrati i uopće doći do izražaja. Ma užas sve skupa.
  • Nolifer
    8.2k
    Daj nam sastavi ekipu mladju od 17, pa da se za par godina sjetimo i da vidimo tko je uspio :grin: Uvjet je da ne igraju u top klubovima, jer takve ne mozemo privuci. Moraju biti anonimus kakvi su bili Tsygalko, Torje, Stancu, Fleck, Ratinho i slicna ekipa koja je na manageru mnogo obecavalaInfinity


    Ima kandidata, našlo bi se ekipe, kaj iz mlađih kategorija, što prava pojačanja. Jer ovo kaj rade mi djeluje neozbiljno
  • Woot
    101
    Valjalo bi sad napraviti Orsa Ostani topic na forumu, pa ako vide iz kluba da znaju sto im je ciniti :lol:
  • IstokKa96
    692
    Deficitarna pozicija, definitivno potreban...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions