• Majki2111
    2.6k
    Ma problem je jedino kaj Bruno kad razigra stvari kako zna i to bude dobro, misli da je napravio sve kaj treba. Ne trči naprijed punit 16erac nego ostane gledat iza akciju. Samo to. Znači samo da razigra i pravac okomita kretnja na gol i zabijo bi puuuuno češće, uvjeren sam.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Jednostavno nije gladan gola. Ovo si dobro objasnio. On u završetku akcije nerijetko bude gdje treba biti neka šestica koja treba spriječiti brzu tranziciju protivnika.
  • Zagi
    5.1k
    Majki, pa valjda je i on sam svjestan da je sa centra teško zabit gol.
    Kopić mu se čitave pripreme dere da ide unutra.
  • Majki2111
    2.6k
    I ne samo to, obranu bi povukao iza, koncetrirali bi se na njega, veznjacima bi bilo lakše ući iz drugog plana dat gol. Al i s tom manom dosta olakšava momčadi. Nebi ja njega prodavao nikome.
  • The Undertaker
    4.1k
    Napadač se rađa. Džaba tehnika ako ti nemaš, kako marcio kaže, glad za golom. Petko u svojoj glavi nije napadač i teško da će to ikad biti. Pogledajte samo Gavranovića i Miereza, da ne spominjem sada klase poput Suareza i D.Coste. Pa ti bi zabili gol trčeći preko leševa.
  • Infinity
    15.2k
    da ne spominjem sada klase poput Suareza i D.Coste.The Undertaker

    Prva klasa je slobodna na ljeto, a druga vec 20 dana. Samo kazem :rofl:
  • marcio amoroso
    32.4k
    Luka Bulić je nakon Tottenhama napisao onu pjesmu bye Tottenham.

    Moji klinci (5 i 2 godine) obožavaju tu pjesmu i stalno traže da ju pustim na YouTube. Oni tu pjesmu zovu “Mislave”
    Uglavnom je moja sestra zvala moju kćerkicu da ide kod nje spavati a mala joj je rekla: neću, vi nemate Mislava.

    E pa ja samo želim da mi i dalje imamo Mislava :heart:
  • Maki17
    174
    Pobjeći sad od svega želim
    Da ovaj tren sa tobom dijelim
    Svi su zaspali
    Orša ostani
  • deda
    28k
    Orša vrijeme je......za ostanak i dozivotni ugovor :heart:
  • Keyser Soze
    8.2k
    Ak su ga stavili u glavni plan na fotki za ulaznice onda to možda nešto znači...
  • Infinity
    15.2k
    Mozda znaci 'dodjite na oprostaj' :rofl: . Salu na stranu. Ja sam ovdje napisao kako vjerujem da Olmo ostaje jos sezonu i ostao je, mada su mi mnogi rekli da sam lud. Pere me i sad isti osjecaj i mislim da Orsa ostaje :grin:
  • Keyser Soze
    8.2k
    Mozda znaci 'dodjite na oprostaj'Infinity

    O jbt, nisam na taj nacin razmisljao o tom :sweat:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.