• Captain America
    17.7k
    Reko bi da su očekivali da će Orša odbit Burnley, a htjeli su ispast "fer" prema igraču pa prepustit odluku njemu. Sad kad vide da je Oršić ipak prihvatio, treba se nekako izvuć iz tog transfera jer nisu tolko nesposobni da ne shvaćaju da pravu zamjenu neće naći u tako kratkom roku.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Znači vjerujete svaku riječ iz članka. Ja nisam nigdje pročitao da je orša išta rekao niti iko iz kluba
  • Jaro
    7.4k
    pa to, jucer klub pristao, Orsa se necka, danas Orsic hoce, klubu ne pase, prije 10 dana Orsic nece nikud...
    90% clanaka nasih "sportskih novinara" su izmisljotine i tlapnje koje upakiraju u "informaciju od insajdera"...
    Nikad oni nisu lagali, samo su njih ti insajderi prevarili...
    Sjecam se kako je Kranjcar od prve tekme za Dinamo do odlaska iz Hajduka jednom tjedno potpisivao za Real, Barcu, MUTD, Liverpool, Bayern...
    Sve insajderske informacije...
    Drugacije nije ni danas, samo ima vise medija, vise "insajdera"...
  • KlasicZg
    556
    Cekam clanak na 24 sata kako Ivanusec odlazi u Newcastle za 20milja...kak su krenuli prodat ce cijelu momcad preko clickbait clanaka
  • deda
    32.8k
    Radije bi njega prodao nego Oršu na desetu potenciju
  • Nino Bule
    13.8k
    Ne bi prije ljeta nikog prodavao jer nam visi prvenstvo ali za luku imamo unutarnje rezerve i da odma ode, orsu ne znam kad bi i kako zamjenili
  • miro
    4.4k
    ma nemam ništa protiv Perišića, dapače znam iz bliskih izvora cijelu priču o njegovoj karijeri i koliko je teška situacija bila oko njega prije nego je otišao u Belgiju, tako da mi je baš drago da je uspio, ali čovjek je čisti hajdukovac. Šta će mi takav u Dinamu? Isto mislim i za Drmića, iako bi po meni bio najbolji nogometni fit za ovaj Dinamo
  • Ludovic IX
    7.3k
    I Nikola moro je Hajdukovac..ne vidim da je zbog toga lošiji igrač bio nama
  • Infinity
    16.4k
    Razumijem te, al vise bi cijenio tog Perisica u Dinamu nego mnoge koji su se dicili kako su veliki dinamovci, a silom su otisli iz kluba. Evo danas se spominje Pjaca, a bilo je nedavno pisanja da je Dinamo zainteresiran za njegove usluge pa je ovaj izabrao Anderlecht. Radije bi u klubu gledao placenika koji mi ne prodaje ljubav, a pare posteno zaradjuje nego nekog tko mi prodaje ljubav, a to je daleko od neke ljubavi. Jedan Moro je sto puta bio posteniji i korektniji prema Dinamu nego Halilovic ili Coric.
  • Jurki
    11.8k
    Gavro mozda seli u Italiju ili Španjolsku.. Uprava jebi se
  • Ali
    2.2k


    Ak ostane, se i dalje nastavljamo podrugljivo prepisivati?
  • Keyser Soze
    10.1k
    Nemoj se sekirati, nitko sretniji od nas Dinamovaca ak ostane, al si napisao kak ti se čini da ostaje bez ikakvog argumenta pa je ispalo smiješno i dalo nam povoda za malu zajebanciju.
  • Krizy
    43.8k
    Prema TM-u 300 tisuća € dobili za Leovca.
  • deda
    32.8k
    To je sasvim korektna lova, iskreno mislio sam da će otići džabe samo uz preuzimanje plaće.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions