• Ali
    2k

    Dakle zadnjih 5 sezona si morao imati cca 35 bodova da ostanes.
    Jos jedan detalj u toj zoni iznad njih je Newcastle, koji se gotovo sigurno spasava. Dakle Burnley i Watford su gotovo pa sigurni (jer im fali do te zone 20 bodova) , a Norwich je slijedeci iz te trojke kao kandidat.
    Dakle kad se spasi radi love i ulaganja ncu, do spasa im je vec sad velikh 9 bodova a toliko nisu osvojili u 12+ kola, pa kak budu sad sa jednim igracem osvojili u 19 kola 20?
    A pogotovo jer su ti na +7 everton i Leeds na +11 koji gotovo pa sigurno ce se pojacavati i ostaju u premiershipu
  • Captain America
    15.3k
    Tele Lesički spominje da je Norwich blizu i da ima 4 utakmice više. Ako će se itko spasit, onda će to biti Newcastle s obzirom na ulaganja ovu zimu. Sretno Oršiću, al mislim da će se pokajat za 6 mjeseci. A o imbecilima koji drmaju našim klubom da ne govorimo kad ostanemo bez naslova.
  • Oluja
    3.8k
    Sretno Oršiću, Dinamu je dao jako puno i na tome mu veliko hvala, bio je dobri duh i predstavljao sve ono kakav bih ja Dinamo želio. Zaslužio je da zaigra najjaču ligu na prepunim stadionima ali svejedno ga nisu trebali prodavati.
  • Ali
    2k
    Ako su ovi Englesi bas toliko zagrizli, vidim jedini ispravan Dinamkv potez. Traziti 10m£, kad su bec kasirali 30m€ za napadaca. I sa 10m£ u dzepu, otici u Milano i potpisati Perisica (10m€ Inter i 2m€ igracu za godinu i pol do ljeta 2023.

    Jedino u tom scenariju mozemo reci da smo profitirali kao klubi da imamo dostojnu zamjenu.
    Ovako uzeti 8,5 i sa tim poplacati (nevistica, spikica, belog i slicne) je suludo, kao i dio skoro 40% na Lovrica kojeg cemo isto kao iKastratija zamklit nekog u poljskoj da ga sam uzmu pa makar i za manje kd milje...
  • Krizy
    38.6k
    Ako bi već išli u Italiju onda taj novac dati za Brekala, kakav jbni Perišić za taj novac i godinu i pol ozbiljnog nogometa + ne bi ni htio doći.
  • Keyser Soze
    8.7k
    Ma kakav Perišić, jebote s najavama postajemo kao tovari. Perišić ako će se vraćati u Hrvatsku, vraćat će se kod njih, a i njegov povratak nije realan uopće. Slažem se da nam treba veliko ime, ali ova uprava nije dovela takvog igrača ne pamtim otkad, možda je Soudani zadnji takav.
  • miro
    3.6k
    Jedino što bi imalo smisla je vratit Pjacu i mislim da bi time svi bili zadovoljni, a Pjaca bi dobio još jednu šansu dokazat se i za reprezentaciju
  • Infinity
    15.5k
    Ako bi već išli u Italiju onda taj novac dati za BrekalaKrizy

    Brekalo je igrac Wolfsburga. Torino ga moze kupiti za 13 milijuna eura na kraju sezone. Lijepo zvuci, ali nema nas u toj prici.
  • Krizy
    38.6k
    Znam znam ali kad je spominjao naše iz Italije i veliki novac. Sigurno ostaje u Torinu. :up:
  • Keyser Soze
    8.7k
    Jedino što bi imalo smisla je vratit Pjacumiro

    Apsolutno sam protiv tog, ne treba nam igtač koji je svako malo ozljeđen. Bio bi zadovoljan s Brekalom kak je netko rekao, ali mislim kak nema šanse da dođe iz Torina. Najveće ime koje smo mi doveli u zadnjih par rokova je Petar Bočkaj, to dovoljno govori
  • deda
    29.7k
    Perišić je potpuno nebitan. Govori se o tome da nakon odlaska Oršića nema pojačanja, može biti samo oslabljenja. Pojačanje je ako na Oršino mjesto dovodiš boljeg igrača. Perišić je spominjan samo u tom kontekstu. Barem ja.
  • flexXy
    2k
    Moram rec da mi nije jasno zasto je orsa prije 10 dana pricao kako nema potrebu ici iz dinama pa onda pristane na prelazak u burnley, naravno ako je ovo sve istina.Nino Bule

    Tko zna kaj se dogadalo ovdje, mozda su mu dali signal da ode kao svojedobno Rogu. Nadam se da ce poslije ovog svega napokon pasti mit da je samo uprava kluba nesposobna. Ljudi koji vode sportsku politiku su tu negdje s njima, samo smo se do sad provlacili zbog manjka konkurencije.
  • miro
    3.6k
    mislim da sad već neko dulje vrijeme nije imao ozljedu, samo što na njegovom mjestu igra Brekalo u postavi Torina i nema baš puno prostora za pokazat se
  • Ali
    2k
    Ok, Pjaca i Brekalo, svakako ispred. Samo su manje realni radi godina i zelje za daljnim razvojem u ligi petica.
    Perisica sam spomenuo jer mu istjece ugovor ovo ljeto, jer igra istu poziviju kao Orsa i jer je pakleni igrac. To kaj bi ga hajduk,je i ja bi rado Sofiju Vergaru ali nemam scim ;) . A mi bi u tom slucaju imali lobu za takvu transakciju. Naravno pitanje je da li bi on zelio a tu naravno ima puno faktora.
    Pjaca , slazem se to bi bila ok zamjena za Orsu. Iako ponavlkam mislim da Orsa ostaje. Neznam zakaj ali tak mi se cini.
  • Keyser Soze
    8.7k
    Neznam zakaj ali tak mi se cini.Ali

    Mislim da kupujemo Ronalda iz Uniteda, ne znam zakaj, al čini mi se.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions