• NORTE
    11.6k
    Navijači West Hama nisu mogli vjerovati da nema informacijama o ulaznicama, ni meni to nije normalno. Reklamiraš se po tv-u, a ulaznica ni informacija nigdje :rofl:
  • marcio amoroso
    36.8k
    Ove u klubu pljujemo za sve moguće, nekada i neopravdano, ali ovo sa ulaznicama i nedostatkom informacija o istim je uistinu tragikomično.

    Jednostavno je nedopustivo da 5 dana prije utakmice ulaznice ne samo da nisu u prodaji, nego i ne znamo ništa o njima. Na tome jednostavno moraju poraditi. Tako se ozbiljan klub, što Dinamo iz brdo razloga jeste, ne može ponašati.
  • Infinity
    16.5k
    Igramo utakmice svaka tri dana i ne mozemo prodaju za onu u srijedu pustiti nakon utakmice u subotu. Izvedivo je, ali se stvaraju guzve i slicno. Na stranu to sto je ovo sad prva utakmica, ali mi u toku sezone precesto ulaznice pustamo 2-3 dana prije utakmice i onda se cudimo guzvama.

    Ulaznice moraju biti u prodaji 14 dana prije utakmice, nebitno jel se radi o HNL-u ili Europi. Zadnja tri dana malo pojacaj marketing i to je to.

    Netko tko ce u subotu doci na Maksimir pola sata prije pocetka utakmice i cekati da udje u 15. minuti je mozda prije tri dana bio u prolazu pored stadiona i mozda bi kupio tu ulaznicu. Pa majko mila, imamo dva fan shopa, 'sreca' pa za HNL i nije neka navala, te ulaznice se mogu prodavati u fan shopovima, nije da moraju imati dodatni trosak na ticket pointu. I stavi da na dan utakmice radi ticket point, da ulaznica taj dan nema u fan shopu i rijeseno. Za Europu prodaji na ticket pointu par dana, kad potraznja opadne prebacis u shop i to je to.
  • deda
    32.8k
    Istra je npr. već pustila u prodaju ulaznice za tekmu s nama u Puli 6. veljače
  • Mali Zeus
    13.5k
    Nije li vani normalna stvar da za negdje 5 tekmi unaprijed već imaš info o ulaznicama.
  • Infinity
    16.5k
    Ali mi nismo normalni. Sto se mene tice, ja bi pustio godisnje i ulaznice za sve utakmice kroz cijelu sezonu isti dan.
  • Mali Zeus
    13.5k
    ↪Mali Zeus Ali mi nismo normalni. Sto se mene tice, ja bi pustio godisnje i ulaznice za sve utakmice kroz cijelu sezonu isti dan.Infinity

    Upravo to, to ne bi trebao biti nikakav problem.
  • Crusades1986
    12.7k
    Ovo sa ulaznicama da se mogu kupit u shopu na Trgu bi bila odlična ideja koja naravno samo kod nas ne postoji. Okej, možeš kupit online, ali kaj te košta da staviš i u shop prodaju karata. Netko će doć i kupit kartu pa će usput možda potrošit nešto i kupit privjesak, suvenir, majicu, bilokaj. Fascinantno da se neke elementarne stvari moraju crtat intelektualcima koji rade u klubu. :roll:
  • Eduardo
    20.4k
    Ne sjećam se ovog lika, pojma nemam kakav je igrač... ali, ako bude kriza ovaj čeka ko zapeta puška :yum:

    Danijel Miškić je za ruske medije dao veliki intervju;

    Bivši mladi reprezentativac Hrvatske igra svoju četvrtu sezonu u Rusiji, a iako je u Dinamu proveo osam godina nikad nije nastupio za prvu momčad.

    Vi ste izdanak Dinamove škole nogometa, ali nikad niste zaigrali za prvu momčad. Koji je tome razlog?

    „Nikada ne bih krivio nekog drugog za svoje neuspjehe. Žao mi je što nikada nisam odigrao niti jednu utakmicu za prvu momčad Dinama, iako sam pravi navijač ovog kluba koji mi je dao sve. Dinamo je od mene napravio nogometaša. Ali tada je bilo teško probiti se u glavnu momčad, jer je klub svake godine uzimao 1-2 mlada igrača. I u moje vrijeme bilo je puno kvalitetnih igrača.“

    Kad bi Dinamo nazvao?

    „Odmah bi išao, naravno. Dinamo je moj klub!“

  • NORTE
    11.6k
    Nekad je Mamić prodavao da bi "klubu i zaposlenicima bilo bolje", danas kad je prodaja igrača gotovo posve nepotrebna ovo je najgora prodaja u povijesti kluba.
  • Woot
    101
    Nema jos prodaje, kazu da je klub ipak odbio
  • NORTE
    11.6k
    Nema jos prodaje, kazu da je klub ipak odbioWoot
    A baš sam došao napisati novi post jer sam šokiran prodajom pod ovim uvjetima.
  • Baneki
    746
    Ja sam šokiran da ta priča oko Oršića ima neke realne osnove. Jedan od najboljih igrača Dinama ikad da ode u neki Burnley za neke sitne novce. Da se razmatra odlazak u jedan od najboljih engleskih klubova za 30 milijuna ne bi možda riječ rekao, ali ovako bi bio jako razočaran. To što ima 29 godina nema nikakve veze. Pa ima u svojim nogama 6-7 sezona sigurno a netko je napisao da je Burnley upravo prodao nekog no namea za 30 milijuna. Nadam se da nije istina i da će Oršić ostati do kraja karijere u Dinamu i postati legenda kluba (mislim već je).
  • vjeko1701
    8.6k
    Koliko god sam već prošao i vidio u životu i dalje me iznenađuje ljigavost novinara koji ovakav transfer predstavlja kao nešto veličanstveno i neko postignuće kluba umjesto kao ono kaj je - oslabljivanje momčadi.

    Dodatno na to, mogućnost da propadne radi "neobičnih zahtjeva" prikazuje kao neki kastastrofalni ishod kakav je Dinamu nedopustiv.

    Onak jbt, jesi jebeni sportski novinar ili pišeš za Wall Street Journal pa svršavaš na kupoprodaju.

    U 3pm, se zbilja u svaku jebenu poru oko kluba uvukla lopovova bankomat filozofija?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.