• Oluja
    4.4k
    Bojim se da sredjivanje Kranjce nece biti naznaka za izgradnju maksimira nego njegova kocnica ali svakako je bolje to nego Sesvete. Daj boze da sam u krivu.
  • miro
    4.5k
    Nadam se da će krenut baš tako kako su najavili - prvo Kranjča i onda Maksimir, to je jedino logično i to je većina navijača i zagovarala. Daj Bože da se krene čim prije
  • Infinity
    16.5k
    Bez nekih mjerenja na googleu, mislim da tu bez problema stane jedna Drosina, a cini mi se cak da je zapad Kranjceviceve veci nego onaj u Puli, a i da u Kranjcevicevoj ima prostora da iza gola tribine budu u ravnini s istokom. Doduse, u Kranjcevicevoj iza golova ima prostora za jako velike tribine.
  • NitkoBitan
    17.9k
    Bojim se da sredjivanje Kranjce nece biti naznaka za izgradnju maksimira nego njegova kocnicaOluja

    Mene bi prije bila otegotna okolnost novom maksimiru gradenje novog stadioncica u Sesvetama Dinamovim novcima nego adaptacija Kranjce gradskim.
  • Mali Zeus
    13.5k
    ↪Mali Zeus Bez nekih mjerenja na googleu, mislim da tu bez problema stane jedna Drosina, a cini mi se cak da je zapad Kranjceviceve veci nego onaj u Puli, a i da u Kranjcevicevoj ima prostora da iza gola tribine budu ravnini s istokom. Doduse, u Kranjcevicevoj iza golova ima prostora za jako velike tribine.Infinity

    Može biti, ne sjećam točno kakvo je okruženje Drosine, ali mi se čini da nije usred kvarta baš.
  • Infinity
    16.5k
    Ma google nam je najbolji prijatelj.

    Od vanjskog dijela istoka Drosine do aut linije je 21 metar. Na Kranjcevicevoj je 26.

    Ima tu prostora za smjestiti tri tribine kapaciteta 6.000.
  • Mali Zeus
    13.5k
    Baš gledam, dosta slična situacija.
  • SAS1987
    14.8k
    U izbornoj kampaniji je Tomašević kazao da bi nadogradili Kranjču na cat 4 (kapaciteta od 8k) ali mislim da nije dovoljno upućen da bi znao što sve treba za cat 4. Najmanji je problem napraviti tribine za još 5k - 6k ljudi a puno veći je problem sve ostalo kao što je vip, vip parkinzi, prostor za press, odvojeni prilazi stadionu za domaće i gostujuće navijače itd. Uz to, zapad je montažna tribina pa sam poprilično siguran da nije dovoljno dobra za cat4. Bilo bi super da se napravi mali stadion od 8k ali mislim da u gradu nisu svijesni da to znači ne samo tribina, dvije nego potpuno novi stadion pa i okolina stadiona.

    To je projekt od 15 - 20 milji €.
  • Nino Bule
    13.9k
    Rađe onda sudjelovat s 20 mil eura u maksimiru i gradit ga postepeno
  • NitkoBitan
    17.9k
    Rađe onda sudjelovat s 20 mil eura u maksimiru i gradit ga postepenoNino Bule

    To je njima znanstvena fantastika
  • Infinity
    16.5k
    Opet snet, slika od SSG79

    6vm3vicipftpqkkj.png

    Ovo zuto je sve jedna parcela, a crveno je takodjer gradsko. Tu ima prostora za vise nego pristojan stadion. Tu Stozice stanu.
  • og1986
    2.9k
    Cijeli taj dio bi se mogao super urediti sa stadionom i ostalim popratnim sadržajima za 20-25 milja.
  • NitkoBitan
    17.9k
    Cemu toliko ulaganje u "zamjenski" stadion koji bi sluzio navijacima Dinama nekoliko godina a zatim bi na tekmama Lokse i Dragovoljca zjapio prazan.
  • og1986
    2.9k
    Na tom području ne mora biti samo stadion. Ima i drugih popratnih stvari koje se mogu napraviti na tom zemljištu i oživiti taj dio. Bolje nego barake.
  • vjeko1701
    8.6k
    Drosina na mjestu Kranjče

    3.png
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.