• The Undertaker
    5.5k
    Ako Grad odobri Dinamu koncesiju na zemljište, kakva bi bila daljnja procedura?
  • deda
    32.8k
    Pretpostavljam da bi trebalo raspisati javni natječaj o koncesiji koji bi trebao biti formalnost. A onda je sve na klubu.
  • The Undertaker
    5.5k
    Ok. To dalje me zanima. Valjda prvo sljedeće je napraviti glavni projekt za građevinsku dozvolu?
  • db-izbjeglica
    15.5k
    za tako veliki projekt prvo ide idejni projket - lokacijska - glavni projekt - građevinska
  • The Undertaker
    5.5k
    Ok. Da li se uopće zna što bi bio projektni zadatak odnosno o kojem kapacitetu stadiona govorimo i da li koncesija uključuje samo stadion ili i pomoćne terene? Ne govorim o našim željama već o klupskoj viziji.
  • db-izbjeglica
    15.5k
    nemam pojma....
  • Papastrumf
    12.5k

    30.000ak tisuca. Mislim da nisu jos dosli do takvih detalja, kao sto su pomocni tereni i ostalo.
  • The Undertaker
    5.5k
    Pa morali bi barem znati na što se odnosi koncesija. Ne znam onda o čemu pričaju.
  • Papastrumf
    12.5k
    Pa tek su se nasli na prvom inicijalnom sastanku. Opipavanje pulsa i tako to.
  • The Undertaker
    5.5k
    Za ovo što si spomenuo na drugoj temi ja imam isto mišljenje. Ako je problem uprava, neka grad sam nađe investitore kao što bi i Dinamo napravio.
  • Infinity
    16.5k
    Navodno ce Grad na sljedecem sastanku ponuditi sredjivanje Kranjceviceve na racun Grada. Tu bi onda Dinamo igrao dok se ne rijesi Maksimir. Rijesili bi sve za cat 4.

    Ne znam koliko je to tocno, zato pisem 'navodno'. Informaciju nadjoh snetu.
  • SAS1987
    14.8k
    to bi bilo top ali cat 4 za Kranjčevičevu znači više manje novi stadion. I ne samo stadion nego i okolina stadiona.
  • Crusades1986
    12.6k
    Kakva je uopce situacija sa zemljistem oko Kranjceviceve, tj preciznije ono iza istocne tribine? Tam su one neke zapustene barake ili kaj vec.

    Jedino gdje se moze sirit je iza istocne tribine i iza onog gola koji je nasuprot ulice? Zapadna tribina se treba ispocetka napravit pretpostavljam. Kakvog uopce ima manevarskog prostora za to sve?
  • Infinity
    16.5k
    Istina. Ne znam u kakvom stanju je zapad, davno sam bio, a ne sjecam se bad ni kakav je tad bio :rofl:

    Istok, sjever i jug se daju izgraditi. 15 redova tribina trazi nekih 12-13 metara prostora i ako gledamo danasnji istok plus onu stazu, tu prostora ima. Iza golova stane ogromna tribina cak.

    15 redova tribina na tri strane bi bilo nekih 6.000 mjesta. Zapad ima oko 3.800 mjesta i kada bi ga uredili to bi vjerojatno bilo nekih 3.000, mozda malo vise i imali bi stadion od nekih 9.000. Taj je kapacitet dovoljan za UEFA-u, a i za nas kao prijelazni.

    Samo je pitanje koliko ce love otici u taj zapad koji je nedavno renoviran, ali to i dalje nije to. Lokomotiva je tu igrala drugo pretkolo LP, a za to je potrebna tek cat 2. Mozda su navukli nekako i cat 3, ali sumnjam.
  • Mali Zeus
    13.5k
    kranj-a.png

    Moglo bi se nešto oko istočne, ali pitanje je koliko s obzirom na kuće, jel, ali iza sjevernog gola ima definitivno potencijala, naravno ovisno o tome kakva je uopće situacija s vlasništvom itd.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.