• SAS1987
    14.8k
    Ako je istina za onih 30 milkimaddaddam

    Kakvih 30 milki?
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Kakvih 30 milki?SAS1987

    kuna...

    dinamo navodno ima viška 30 milja kuna, na koje će morati platiti porez ako ih ne potroši.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Dobro da si bonuse za dobro poslovanje nisu isplatili..
  • deda
    32.8k
    Zar sumnjaš :wink:
  • Dautbegović1
    92
    Nizozemci tvrde da je Danilo najbliži Dinamu.Prenosi Tportal.Šta se to događa?
  • Captain America
    17.8k
    Ako dođe Danilo, ovo će po imenima bit najjači prijelazni rok u zadnjih 15 godina. Od Kopića se mora tražit ulazak u Ligu prvaka. Nenad i Zoki nisu dovodili igrače ovakvog renomea pa su imali zapažene rezultate u Europi.
  • Zagi
    7.9k
    Vjerovat ću kad ih vidim u dresu.
    Da u istom transfer roku kupimo Bočkaja, Ojedu i Doekhia, a ne prodamo nikog ključnog brijem da bi me herz strefio...
  • db-izbjeglica
    15.5k
    ne vidim zašto bi dinamo ikoga prodavao...pa prodani su gvardiol, majer, jakić od ovih većih transfera, to je skoro 40 milja eura, čak i ako uračunamo strvinare koji će dio razvući na svoju stranu, opet brutalna lova, + europa. mislim da smo do ljeta mirni što se toga tiče...
  • BBB Sibenik
    4.4k
    Ma kakav Jakolis ljudi moji, šta dalje od Dinama i Sbk! Ovo je sad eksplodira i tko zna kad opet. Ne tribaju nam igrači koji vuku lajne po noćnim klubovima. Tako da usporedbe njege i Ojede je besmislena, i sa bilo kojim drugim igračem. Ukratko dečko se ne ponaša ka profesionalac.
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Tak i izgleda!
  • Zagi
    7.9k
    Kakav je Marin dolje? Jel sredio glavu ili je još propuh prisutan?
  • BBB Sibenik
    4.4k
    Kako se meni čini, mis da je odlucija se bavit nogometom u svojoj glavi konačno! Posudba u sbk mu je možda i spasila karijeru. Ja sam uvjeren da taj dečkom ima šta pokazat u Dinamu i da će vratit kao jedan od glavnih igrača.
  • deda
    32.8k
    Vjerujem da smo svi vidjeli ogroman napredak u njegovoj igri ove polusezone. Nije nemoguće da ga se povuče već i sad ako uleti neka prodaja.
  • Ali
    2.2k
    Izgleda da nista naucili nismo u klubu.
    Vjerujem da se moglo postici neki dogovor sa bracom Kovac kad se bas tako poklopilo da na.a treba veliko trenersko ime a oni su trenutno slobodni.
    Ovako ostaje ona stara da smo dali mercedesa u ruke ljudima koji su odvozili par sati na biciklu ponyi..

    Kazu da je formiran (ne)strucni stozer:

    Kopic - 1. violina (max doseg u karijeri 5.mjesto...)
    Peternac - prvi pomocnik (vec vidjenjo znanje i kvalitete, vrh je ona slika tupog pogleda i one hrpe papira u ruci...)
    Dario Basic - drugi pomocnik - max doseg u17HR i u23Bahreina ili take nekakve zemlje
    Sandro Perkovic - pomocnik pomocnika - teskim pregovorima smo ga oteli drugoligasu sa Cipra !!!

    Dakle kad pomislis da nemoze gore, uvijek moze i od goreg jos gore ovaj nas Dinamo...

    Tak da svako daljnje pracenje transfera sa ovako iskusnim i lukavim strucnjacima je besmisleno bacanje novaca u vjetar.
  • maddaddam
    2.9k
    Zidanes y Pavones sistem.
    Sa tim da su 'Zidanesi' na travnjaku, a 'Pavonesi' u 'stručnom stožeru.
    Dobar trener može izvuči maksimum od nazovi lošijeg igrača, ali teško da će bolji igrač izvuči neki maksimum od osrednjeg trenera.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions