• Olmic
    3.7k
    Ojeda još nije došao jer Godoy nije potpisao ugovor o transferu prema SN..
  • NORTE
    11.6k
    Nadam se da će Ojeda potpisat i da je zaista pojačanje za desno krilo. Totalni napad na Sevillu!
  • Beowulf112
    332
    Meni to smrdi..cim tako odugovlace..svijesni su onda da se jos neko ukljucio u utrku..i ici ce licitirat da malo dignu cijenu
  • superhik
    11.1k
    "Moj zastupnik mi je rekao da postoje ponude iz Europe i Sjedinjenih Država. Analizirat ću ponude koje su stigle iz inozemstva i time se odlučiti na daljnje korake. San svakog igrača je igrati i uspjeti u Europi te igrati za reprezentaciju Argentine", rekao je Ojeda, koji ima ponude Dinama i američkog Orlanda. Iz njegovih riječi jasno je da mu je draža opcija odlaska u Europu.

    Dinamo je, tvrde argentinski mediji, ponudio i više novca od Orlanda. Dinamo za Ojedu nudi 5.2 milijuna eura, a Orlando nekih pola milijuna eura manje.
  • deda
    32.8k
    Koliko znam Dinamo nije spreman na licitiranje. I ovo sad je već žestoka lova i popriličan rizik.
  • Carrasco
    4.1k
    Crncu istječe ugovor na ljeto, očito nije htio potpisati novi.
  • Krizy
    44.2k
    Možda je malo pokazao u 2.HNL pa su ga pustili.
  • Baneki
    746
    Godoy Cruz, klub iz kojega bi trebao doći Ojeda je 24 klub u Primeri, mali klub iz provincije, nešto kao Slaven Belupo. Dam se okladiti da će im ovo biti daleko najveći izlazni transfer.
  • Crusades1986
    12.6k
    l4yoj002pr606x2b.jpg

    Suvremena potvrda transfera :lol:
  • maddaddam
    2.9k
    Suvremena potvrda transfera :lol:Crusades1986

    Ne mora znaciti. Argentinske Ohede desetljecima unatrag navijaju za Dinamo. Deda mu je gledao utakmice Dinama na turneji po juznoj Americi i zaljubio se u klub.

    U Maksimir stižu igrači s "pedigreom", i to s impresivnim ocjenama. Radi se zaista o kapitalcima koji su rođeni za velike stvari i bila bi to velika pobjeda Dinama da Rogelio i Ramiro dođu u Zagreb i zaigraju u Maksimiru.

    Ovako su pisali novinari kada je Dinamo bacio oko na blizance Funes Mori. Cinilo se vec kao gotova stvar po njihovom pisanju.
  • Baneki
    746
    Jedan od te braće Mori je bio u pričuvama Villarreala kad smo igrali s njima, drugi je meksički reprezentativac.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Germanijak opet spominje Doekhia kao rješenje za stoperske probleme.
    Po njima su nam konkurencija Rangersi i Napoli.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Meni neidu u glavu oni navijači koji su protiv transfera ojede jer je preskup. A ima ih.

    300 miliona kuna ili 40 miliona eura ukradeno iz kluba i sad bi jedan navijač trebao brinuti dal' će potrošiti 40 miliona kuna na jednog igrača. To što su potrošili/će potrošiti 150 miliona kuna u zadnjih godinu i pol na transfere je svakako dobar pokazatelj da je ipak rezultat bitan. Kolko toliko bitan. Prije se utržili 300 miliona kuna od transfera i uložili kitu.
  • Nino Bule
    13.9k
    prema sofi izgleda skroz dobro, jako dobru polusezonu je imao u dosta jacoj ligi nego nasoj. Nekako mi se cini nerealan iako nije skup.
  • marcio amoroso
    36.8k

    Mislim da nas je odbio već dva puta, ali dok se vraćamo i treći put očigledno ima neki signal.

    Ja ne znam koja mu je cijena, ali ako ugovor ističe na ljeto može biti samo neka simbolična.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions