• Beowulf112
    332
    Mi cemo ako se sve ostvari sto ss prica sljedece ljeto u vezi imati guzvu..jer nam pored postojecih igraca stize i kacavenda i vraca se s posudbe Đurasek...po meni je misic trenutno bolji od bulata..ali svakako da bulat zavreduje vecu minutazu...makar da svaku drugu starta...najvece razocaranje mi je spikic..njega bi dao na posudbu ako nam dode ojeda
  • Pop corn
    8.5k
    Uvijek prvo pogledaj tko piše članak

    Recimo tu je autoru članka u interesu da ga stavi upravi kluba (ili jednom članu iste)
    superSantos

    Inače taj isti autor je nekada skroz drugačije pričao i mislio. Trowback na 2001. godinu:

    cvuy0mkh9ikfpsxm.jpg
  • Olmic
    3.7k
    https://youtu.be/amD_ZQAMXwo


    Ojeda me jako podsjeća na Sudania.. Izraziti lijevak( iako dao gol desnom u ovoj tekmi, a i ima još par golova desnom), izvodi sve prekide ( slobodne, kornere), čini se brži od Sudania, oba gola pala na njegovo utrčavanje u prostor... Ako se dobro prilagodi mislim da bi mogao biti veliko pojačanje..
  • Beowulf112
    332
    Izgleda da ce ovo biti rekordan transfer...5.3 miliona eura se spominje sada
  • Olmic
    3.7k
    Fener se uključio u "borbu" za Ojedu, iako mislim da je gotovo.. Ali dok se ne slika u dresu nije ništa gotovo....
  • Woot
    101


    Nece Franjic stopera dok je Peric tu (i nece Teo nego Lauritsen, po SN)
  • Captain America
    17.8k
    Ako je Ojedi s 23 primamljivije otić u klubove di idu isluženi igrači uzet zadnje novce i koji se bore za kvalifikacije za konferencijsku nego doć u Dinamo koji svake godine ima što reći u Ligi prvaka ili Europskoj ligi, još bolje. Dat 5 milijuna za igrača s takvim mentalitetom je suludo.
  • marcio amoroso
    36.8k

    Tako navijač Fenera može reći da je Ojedi karakter nula što ide igrati pred 2 tisuće, a može pred 20 tisuća u prosjeku.
    Može mu pokazati sliku njihovog i našeg stadiona i tako dalje.

    Može se to svakako gledati. Ako je sve dogovoreno doći će kod nas, ako se ide u licitaciju s nekim mi tu gubimo. Viđeno već puno puta.
  • Krizy
    44.2k
    Ante Crnac u Slaven Belupo. Ne piše jel posudba ili transfer ali čini mi se transfer.
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Tako navijač Fenera može reći da je Ojedi karakter nula što ide igrati pred 2 tisuće, a može pred 20 tisuća u prosjeku.
    Može mu pokazati sliku njihovog i našeg stadiona i tako dalje.
    marcio amoroso

    nogometaši, pogotovo strani, igraju za lovu, uspjeh i budući transfer.
    ako mu je do publike, mogao je u MLS, igrati u ligi sa većom pojećenosti od turske, uključujući i igranje na stadionima od preko milijardu dolara pored kojih čak i fenerov stadion izgleda kao poljski wc...
  • deda
    32.8k
    Niko Janković se vraća s posudbe u Gorici. Vjerojatno će negdje drugdje na proljeće.
  • Zagi
    7.9k
    Meni je Crnac jedan od 2-3 najtalentiranija iz d2.Kakav je ovo transfer?
  • maddaddam
    2.9k
    Kakav je ovo transfer?Zagi

    Krznarovski. Vidi pod Gavranović.

    Mali je potencijal. Za posudbu ok, transfer nikako.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Nije krznarovski..dinamovski - tipa Kulenović, špikić, pa i bočkaj..pokloni pa otkupi za velike pare
  • Crusades1986
    12.6k
    Vidio na Instagramu na nekoj stranici da je sve dogovoreno s Kačavendom, ostaje u loksi do kraja sezone pa na ljeto u Dinamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions