• Keyser Soze
    10.1k
    Bitno da nije najavljen kao novi Messi pa da završi kao neki naši bivši igrači. Nadam se da nema onu južnoameričku "disciplinu" i da će kod nas pokazati sve kaj zna, a vjerujem i da će bit nabrijan da ostvari svoje i klupske ciljeve. Sve u svemu, za te novce očekujem da bude barem kao Fernandes u primeu.
  • deda
    32.8k
    Ovaj mali Tueto Fotso je prevara ozbiljnih razmjera. Tko god ga je doveo trebao bi dobiti nogu.
  • Baneki
    746
    Kak se inače ovih dana obavlja skauting i kupovina u Dinamu? U doba Andersona gledale su se video kazete, onda se shvatilo da se treba otići na lice mjesta i pogledati igrače uživo. ili se sad vjeruje menadžerima i agencijama od povjerenja koji odrade taj posao umjesto kluba?
  • maddaddam
    2.9k
    Tko god ga je doveo trebao bi dobiti nogu.deda

    Nije ga nitko doveo. Pise da su ga oteli Cig..Romi.
  • SAS1987
    14.8k
    Mini analiza Dinamovih transfera visine 1 000 000€+ poslednjih par sezona pa sami procjenite kakva nam je transfer politika. Po meni nije loša ali treba i mora puno bolje.
    - Petar Bockaj (2.7 milje)
    - Josip Misic (2)
    - Deni Juric (1)
    - Ivan Nevistic (3)
    - Marko Bulat (2.2)
    - Rasmus Lauritsen (1.6)
    - Marijan Cabraja (1.6)
    - Kristijan Jakic (1.2)
    - Daniel Stefulj (1)
    - Stefan Ristovski (1)
    - Luka Ivanusec (3)
    - Lirim Kastrati (2)
    - Sandro Kulenovic (1.6)
    - Iyayi Atiemwen (2.6)
    - Lovro Majer (2.5)
    - Komnen Andric (1)
    - Mislav Orsic (1)
    - Bruno Petkovic (1)
    - Marko Leskovic (1.5)
    ...
  • Armagedon13
    959

    Menadžer mu je Bara,koji nam je doveo Olma,dečko je došao sa 17 god.nekad pogodiše nekad ne.
  • Krizy
    44.2k
    Transferi u zadnje 3 i pol sezone:

    Domaći igrači:
    Luka Ivanušec - 3M
    Ivan Nevistić - 3M
    Petar Bočkaj - 2.7M
    Lovro Majer - 2.5M
    Marko Bulat - 2.2M
    Josip Mišić - 2M
    Sandro Kulenović - 1.6M
    Marijan Čabraja - 1.6M
    Kristijan Jakić - 1.2M
    Mislav Oršić - 1M
    Bruno Petković - 1M
    Deni Jurić - 1M
    Daniel Štefulj - 1M
    Luka Menalo - 0.4M
    Dario Špikić - 0.4M
    Marin Leovac - 0.3M
    Marko Tolić - 0.3M
    Duje Čop - besplatno

    Ukupno: 18 transfera - 25.2M €


    Igrači s područja bivše države:
    Lirim Kastrati - 2M
    Stefan Ristovski - 1M
    Komnen Andrić - 1M
    Emir Dilaver - 0.8M
    Stefan Milić - 0.5M
    Emir Dilaver - besplatno

    Ukupno: 6 transfera - 5.3M €


    Strani igrači:
    Iyayi Atiemwen - 2.65M
    Rasmus Lauritsen - 1.6M
    Damian Kadzior - 0.4M
    Kévin Théophile-Catherine - besplatno
    Sadegh Moharrami - besplatno
    François Moubandje - besplatno
    Ivo Pinto - besplatno

    Ukupno: 7 transfera - 4.65M €


    UKUPNO: 31 TRANSFER - 35.15m €
  • Deleted User
    3
    https://fminside.net/players/2-fm-22/14163705-martin-ojeda
    ovo je martin ojeda u fm22. ako nekom nešto znači.....inače su ocjene u fm izvedene od lokalnih ljudi diljem svijeta koji su u biti fanovi igrice i suradnici. znači nije to realno do kraja ali nije ni nerealno za neki opći dojam o igraču. od svih tih nogometnih igara ocjene fm su daleko najtočnije.

    ako ćemo usporediti s našima evo npr oršić.
    https://fminside.net/players/2-fm-22/24014057-mislav-oric
  • NORTE
    11.6k
    Koga smo zvučnog mogli dovest za 6 milijuna eura?
    Bilo da on sam vrijedi toliko ili više klasnih igrača.
    Ojeda je nepoznanica, iako 'napokon netko' van Hnl-a. Mogu samo napisat - valjda vrijedi toliko, u što naravno sumnjam.
  • Deleted User
    3
    meni je jedino sumnjivo što je netko već napisao tu da je lik proigrao ove sezone. govorim o statistici naravno koja mu je zadnju godinu super za razliku od ranije a nije baš da lik ima 19 nego 23 godine.
    ohrabruje što sam vidio da ga je vrbovao napoli prije pola godine cca. a jbg opet šta ja znam možda je to i neka patka bila da mu se digne cijena.
    uglavnom neizvjesno vrlo :)
  • Woot
    101
    Mislim da ce bit okej pojacanje, i gore smo prodavali za spomenute pare (4m€) ako ipak propadne..
  • NORTE
    11.6k
    Dovođenje Nike Kovača je nerealno iz više razloga.
    1. Pitanje bi li on pristao na Hnl čak i da dobije istu ponudu kao iz Liga petice.
    2. Nakon Bjelice su postavljane isključivo jeftine trenerske opcije, po cijenu loših rezultata.
    3. Nitko ne smije biti iznad bjegun(a)ca.
    4. Kopić je već tu.
  • Beowulf112
    332
    Ma lik bi stvarno mogao biti dobro pojacanje ako se ostvari ali kao sto je neko rekao..tu mi smrdi na prodaju ili orsica ili ivanuseca..ja sam vidio da je 4 ili 5. strijelac lige u klubu koji je u donjem dijelu tablice..znaci da ih nosi...pogledajte highlightse godoy cruz vs river plate..godoy je dobio 2:1..lik ih je sam rijesio..izborio je penal kojeg je realizirao..i zabio je i drugi gol..ali obratite paznju kako trazi prostor iza leda..i kako fenomalno stopa i iz prve zabija u blizi kut..majstorija..i to cesto radi..da se provuce iza leda protivnika..u ligi je drugi najkorisniji igrac ako se uzme u obzir golovi+asistencije..ispred njega je samo alvarez iz rivera kojeg zele i barcelona i real...i za njega se navodno nudi i 20-tak miliona eura
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Ja budem sad naveo par razloga zašto bi Dinamo bio poželjan Hrvatskim trenerima (da je situacija malo normalnija u klubu, što nažalost nije)
    1. Imaš projekt podić Dinamo na još jednu stepenicu više (recimo na razinu Porta/Ajaxa/Donjecka, možda nije realno, ali zašto ne pokušat)
    2. Svake godine imaš prilične novce za transfere za naše uvjete
    3. Imaš jednu od najboljih svjetskih nogometnih akademija pod nosom
    4. Najjači hrvatski klub
    5. Imaš često priliku trenirati neke od najboljih talenata Hrvatske i svijeta (čitaj Modrić, Olmo, Majer, Gvardiol...)
    6. U Europskim smo natjecanjima za razliku od većine klubova Liga Petice ispod 6-7 mjesta
    7. Liga se poprilično podigla tako da više ne bi HNL bio samo gaženje
    8. Kao što je kolega rekao, pod nosom si naše repke i puno je lakše postat sljedeći izbornik (iako mislim da Kovača to ne privlači previše recimo nakon prošlog pokušaja :rofl: )
    Da ne nabrajam dalje naravno. Što se mene tiče, da sam trener i navijač, ne bi ni trenutka dvojio između recimo Lyona, Seville, Leicester, itd. i Dinama. Osim toga, privlačna opcija bi bili i većini stranih trenera. Osim možda ovih top 20-30 trenerskih imena. Tako da nemojmo umanjivat previše svoje. Samo je pitanje koji su apetiti Kovača i kakvo je njegovo razmišljanje...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions