• Dudu
    2.6k
    Zbog vas pametnjakovica, ljudi i napustaju forum.

    Cuj malo odgoja. Pisu se u zadnje vrijeme takve pizdarije da je to strasno, a ja bas dosao da me ti poducis. Dinamovi su igraci svete krave, pa nemamo o cemu vise ni raspravljat, gasi forum.

    Lik za sebe kaze da je za seoske klubove i pijan se zabije u benzinsku, pa mu eto ja rusim ugled
  • GZomanid
    572
    Ma ja sam potpuno za krapinskog bombardera, imat ću puno strpljenja za njegove gluposti i očekivat onaj neki potez na tekmi..
  • deda
    27.5k
    Daj dečki opustite se malo. Badnjak je. :heart:
  • vjeko1701
    5.9k
    Ako je nekome jedini doprinos koji želi ostaviti na forumu dinamove igrače zvati debelim alkosima, neću suzu pustiti ako ode...

    Raspravljati se može i bez onakvog vrijeđenja, štoviše, kvalitetne rasprave su usvijek one bez takvih sranja.
  • Nino Bule
    11.3k
    zvat petkovica debelim alkosom je meni primitivno, fala bogu necu nikom nista zabranjivat ali ljudi koji takve stvari pisu su uglavnom klaunovi.
  • Dudu
    2.6k
    Isprike znalcima. Evo ja kao klaun ostavljam svoj zadnji post na Zoni.

    Pozdrav svim Dinamovcima dobre volje, sretan Bozic i novogodisnji praznici.
  • GZomanid
    572
    Ma jbg ima nas svakakvih, svako sa svojim načinom izražavanja. Meni je neugodno kad se sjetim svinjo debela, a nije da nisam vikao svojevremeno
  • vjeko1701
    5.9k
    Pa dobro, je to baš potrebno? Nismo neke srednjoškolke da se durimo jer je eto mrvicu zaiskrilo. Sve se da normalno rješiti, raspraviti.
  • NORTE
    9k
    Meni je neugodno kad se sjetim svinjo debela, a nije da nisam vikao svojevremenoGZomanid
    NEMA OPROSTA.
  • NORTE
    9k
    Moto dinama je "nema predaje", a otkako smo izvukli Sevillu o njoj valjda ni riječi, kao da je to dvoboj koji tek tako moramo odradit i dobro, europsko proljeće je tu i ajmo to odigrat reda radi, kao da smo izvukli Bayerna koji je u međuvremenu doveo Haalanda, Salaha i DeBruynea. Dok ta Sevilla muku muči s petoligašem Antraxom.

    Vlada nekakva nesigurnost da se neće osvojit titula iako je kadar najbolji i samo se o Hnl-u priča kao da nismo osvojili 14 od zadnjih 15 titula. Sve naopako. Umjesto da se cijeli klub nabrije na Sevillu, a ne da jedan dinamo koji je za Hnl nuklearna raketa razmišlja hoće li ga uštopat Istra, Gorica, Rijeka i ostali klubovi koji spajaju kraj s krajem da prežive igranje Hnl-a.
  • Dino
    2.2k
    Iskreno, ja ne razmisljam o Sevilli nimalo jer vec to smatram rijesenim prolazom, a ne Bayernom koji je doveo Haalanda :lol:
  • Ludovic IX
    5.1k
    Jel netko čitao majerov intervju? Govori o tome zašto je njegova igra napredovala i kaže da se na treningu (i na utakmici) sve igra brže, intenzivnije..

    Što sprečava naše trenere da intenzitet i brzina odigravanja na treningu bude jača, brža? Ok, Majer možda ima ukupno bolje suigrače neg je imao u dinamu ali da dinamo sutra izvuče rennes, rekli bi da je 50:50..

    I sad zamisli da su treninzi u dinamu na razini jačeg francuskog prvoligaša.
  • Mali dioničar
    14k
    Čitao sam ja intervju.

    Pa jasno je da je francuska liga brža, koji hrvatski klub je konkurentan odgovarajuće plasiranom klubu francuskog prvenstva?

    A utakmica je najbolji trening.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Ne kažem da nije, ali pitanje je zašto mi ne možemo parirati fizički njima. Što sprečava nekoga da trči više i da odigrava brže. Zašto naši treneri ne uče od boljih od sebe?
  • Jaro
    5.4k
    cak mislim da je id Bjel8ce naovamo Dinamo puno manje, ili cak nikako fizicki u zaostatku za euro klubovima. Kad se sjetim "vrhunskih 60 minuta" protiv nekih jacih suparnika, a onda zadnjih pol sata raspad zbog fizicke nemoci. Nikad mi nije bilo jasno od kud takva razlika u onome kaj svi imaju vise/manje jednake uvjete...
    Ne govorim o lokalnom nizeligasu, vec o profi klubu s proracunom od nekoliko desetaka milja eura...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.