• og1986
    2.9k
    Bome paprene kazne
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Ja imenovanje Kopića za trenera i SD-a shvaćam kao pljuvanje u lice nikome drugome nego nama navijačima koji smo ostali... Zašto bi mu dali priliku kad je i više nego očito da čovjek nema kvalifikacije da bude trener Dinama, kamoli Sportski direktor...

    Ovo mi je sad toliko ubilo volju da nemogu uopće opisat. Ovo je NAMJERNO uništavanje kluba, sad da li je razlog nesposobnost, Mamić ili nekakvo "udaljavanje" ljudi iz Dinama od Mamića, ne znam i ne zanima me. Samo znam da mi se ovo sve jako gadi.
  • Tom vg
    1k
    Najgore od svega što nismo iznenađeni. Toliko je bilo apsurdnih i suludih situacija, da je dinamovom navijaču ovo totalno očekivano. Nažalost.
  • miro
    3.2k
    Ma šta je najgore on je ovim imenovanjem dobio skoro godinu dana vremena bez da ga se pipne, osim ako totalno ne sjebe i izgubi prvenstvo. To znači da bi nas Kopić trebao voditi u LP - meni je to suludo
  • Captain America
    13.9k
    Prvo treba osvojit prvenstvo, a onda razmišljat o LP. A s ovakvim trenerom će to ić malo teže.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Iskreno, niti jakirović niti bilo tko drugi naš meni nebi popravio dojam. Osim Bišćana za kojeg nisam 100% siguran i bjelice za kojeg sam 100% siguran da bi digli dinamo barem 30%
  • Ludovic IX
    5.5k
    Kad bi mogli odvojiti Zorana Mamića-treners od Zorana Mamića-zločinca i brata od još večeg zločinca, on bi bio isto u uskom krugu poželjnih trenera jer ima motu za trenera..

    Šteta što ima moto i za držati lojtre bratu
  • SAS1987
    13.5k
    I ovi bi uzeli kredit na 30 godina te gradili stadion.
  • Infinity
    15.2k
    Koji?

    EDIT: Nadjoh sad na SN neki clanak koji spominje 60 milijuna, ali ne i 30 godina. Realno, 2 milijuna + kamate bi trebali Dinamu biti 'bezveze'. Dinamo to moze platiti, samo ja nisam siguran da se vise moze napraviti stadion za tu cijenu. Sav gradjevinski materijal je poskupio, a vjerujem da bi i nedavni potres trebao dici cijenu izgradnje s obzirom da sad vjerojatno traze vise zeljeza u betonu nego prije par godina.

    Naravno, govorim o stadionu od 30.000 mjesta.
  • SAS1987
    13.5k
    Koji?Infinity

    Ma sarkastican sam jer uprava nije u stanju pronaci normalnog trenera a radili bi največi projekt u povijesti kluba.
  • Derek Trotter
    338
    Ali stvarno sad ispada da su svi u klubu bez braće nesposobni. To im je i cilj, jel? :brow:
  • flexXy
    1.9k
    Ali stvarno sad ispada da su svi u klubu bez braće nesposobniDerek Trotter

    Kaj su tebi dvije tajnice, pandur i mumija neki strucnjaci. U upravi kluba su svi birani mamicevim dekretom i normalno da mu je bilo u interesu tamo postavit idiote koji ce mu dizat ruku na svaku odluku.
  • Derek Trotter
    338
    Pa da 10+ godina gledam pilota kako vozi avion, naučio bih ga i ja voziti. :)
  • The Undertaker
    4.1k
    Ja sam očekivanja od proljetne polusezone sveo na minimum. Trenutno mislim da nam je vrlo upitno i prvenstvo. Za neki konačan stav sačekaću početak polusezone da vidimo roster i kud gonimo. Da sam optimist, nisam. Mi smo amaterski pripremili ovu sezonu a sad imamo još većeg amatera da završi ovu i pripremi sljedeću. Mamići mogu donositi strateške odluke ali džaba sve ako nema tko odraditi operativni posao na kvalitetan način.
  • Baneki
    726
    Ja se ne bojim za proljeće. Igramo Europsku ligu, oko toga će se stvoriti atmosfera, prvenstvo je neizvjesno ali mislim da ćemo ga osvojiti. Bojim se onog prvenstva iza, ako ostanemo bez nekih ključnih igrača Ivanušeca, Oršića, Livakovića, Petkovića, Ademija, itd...Pronašli smo unutarnja rezerve za nadomjestiti Majera, Gvardiola, Jakića, ali ne znam za dalje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.