• Papastrumf
    9.4k
    https://www.gnkdinamo.hr/hr/Novosti/Clanak/priopcenje-gnk-dinamo23

    Uprava GNK Dinamo donijela je odluku da je novi glavni trener prve momčadi gospodin Željko Kopić. Istovremeno je ovim imenovanjem odlučeno da će gospodin Kopić biti i sportski direktor te će time koordinirati kompletan sportski sektor GNK Dinamo.

    Treneru Kopiću želimo puno uspjeha i dobrih rezultata s plavima u nastavku sezone!
  • Ali
    1.9k

    Bas smo jadnici, referenca mu je da ga je Hajduk u maksimiru razbio kao kakav trecerazredni klub.
    Sve ostale utakmice bi dobili i da je Ademi bio u ulozi trener igrac.
    Uzas uzas i sramota !
  • Keyser Soze
    8k
    Ne zaslužujemo ništa bolje.
  • Oluja
    3.6k
    Mozda je bolje da se odmah pomirimo s tim da necemo biti prvaci
  • Keyser Soze
    8k
    Znači Kopić SD i trener, ozbiljna pojačanja ne očekujem, sprdnja.
  • Mulec86
    389
    Taj smijesni Kopic im je i domet. Ljudi u klubu su definicija pojma nesposobnosti.
  • Tom vg
    963
    Kstastrofa
  • marcio amoroso
    31.9k
    Bilo je jasno nakon 4 pobjede u nizu bez primljenog gola. Kad čovjek pogleda unatrag bolje bi bilo da nas je West Ham razvalio ili da je Istra izjednačila iako ni to nije bila garancija da će dovesti nekog kvalitetnog trenera.
  • Praskaton
    1.8k
    Užas nista drugo..da ce nakon krznara naći jos losije rjesenje..za to stvarno moras bit genijalac
  • Keyser Soze
    8k
    Previše su zauzeti razgovorom s Međugorjem pa u klubu rade stvari preko kurca.
  • superhik
    10.2k
    Ovo može značiti da:

    a) nisu našli dovoljno dobrog poslušnika
    b) svi normalni su ih odjebali zato što su im vezane ruke ako potpišu, a nikome normalnom se ne da s tim zezati
    c) uprava je odlučila ići malo svojim tokom bez obzira na braću iz Međugorja
    d) Dinamo vodi skupina nesposobnih ljudi koji ne znaju voziti ni bicikl, a dao si im ključeve od Ferrarija da ga malo provozaju po Monzi
    e) sve navedeno

    Ovo vezivanje trenerske pozicije i pozicije SD mi je totalno debilno zato što se svaki od tih poslova radi onda na pola i na kraju ne ispadne ništa dobroga
  • immerwieder
    1.2k
    kad se uprava uključi u forsiranje protivnika za prvaka,
    smiješno da nije tragično, ali očekivano
  • The Undertaker
    3.9k
    Kopiću sve najbolje sa željom da nas sve demantira. Ali, raport Torcidi, kukavička postavka protiv Hajduka i zamjena Oršića protiv WH su tri najjadnije stvari nekog iz Dinama koje sam vidio zadnjih godina i dovoljne za zabranu prikaza Maksimiru a kamoli funkciju trener+SD.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ovo vezivanje trenerske pozicije i pozicije SD mi je totalno debilno zato što se svaki od tih poslova radi onda na pola i na kraju ne ispadne ništa dobrogasuperhik

    Ono gore što nisam citirao se sve slažem, ali ovdje bi nešto nadodao.

    Te dvije pozicije se vežu jer Dinamu SD ne znači ništa. SD sjedi u Međugorju i samo bi nepotrebno još jedna osoba bila na plaći. Kopić se sto posto neće pitati o kupovini ili prodaji igrača.
    Zato oni to rade. Bar ja mislim.
  • Dudu
    2.6k
    Uzdam se u Bjelicu, da nam bar titulu ne uzmu tovari.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.