• xavier
    11.1k
    nisu se klubovi dogovoriliOlmic

    Siguran sam da je to razlog. Što misliš kolike su šanse da se Dinamo dogovori s trenerom i onda ga Zrinjski ne pusti u Maksimir?
  • Olmic
    2.7k


    To je naravno bila ironija... Iskreno mislim da se uprava distancira od Zdravka i njegovih utjecaja.. Možda nam je teško vjerovat da se to događa, ali ako Kopić ostane, to je drugi poraz Mamića
  • xavier
    11.1k
    ali ako Kopić ostane, to je drugi poraz MamićaOlmic

    Nisam siguran kako si došao do ovog zaključka. I koji je bio prvi poraz?

    Ako Kopić ostane, rekao bih da je to najgore za nas navijače. Ostali svi ionako imaju drugih prioriteta.
  • badjibadara
    1.7k
    I koji je bio prvi poraz?xavier

    Jozak?
  • marcio amoroso
    32.4k
    Nisam siguran kako si došao do ovog zaključka. I koji je bio prvi poraz?

    Ako Kopić ostane, rekao bih da je to najgore za nas navijače. Ostali svi ionako imaju drugih prioriteta.
    xavier

    Novinari i ljudi koji se prikazuju kao insideri tvrde da je Mamić bio za Jozaka, a da Antolić to nije htjeo potpisati.
    Isto tako tvrde da je Jakirović izbor Mamića, a Kopić ove ekipe iz kluba.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Pa da žele porazit Mamića valjda bi si doveli nekog odličnog trenera i stavili sebe u bolju poziciju, a ne ovako...
  • og1986
    2.9k
    Stvarno neznam kakav je to plan. Naočigled je loš trener i ti ga stavljas zbog nekog inata prema Mamiću?

    Njihova glupost je nemjerljiva...
  • xyz
    840
    Sve ide samo gore i gore...
  • deda
    28k
    Tomica Ivković raskida sa Željom :yum:
  • marcio amoroso
    32.4k
    Pogledao sam Sevillu protiv Barcelone. Iskreno mi je drago što smo dobili Sevillu, a ne Barcelonu.

    Sevilla je baš onako ozbiljna natjecateljska momčad, ali po meni nije bolja od prošlogodišnjeg Villarreala. Ocampos i Papu po krilima jako opasni, Rafa Mir naprijed također opasan. Iz sredine jedina opasnost dolazi od Rakitića. Bekovi su ovaj put bili orijentirani isključivo na defenzivne zadatke.
  • Ludovic IX
    5.5k
    ali budimo iskreni, mi smo slabiji 30% nego lani protiv žute podmornice.

    mi jesmo prezimili ali da je sklop kao prije 5 godina, ista ova ekipa bi osvojila 2-3 boda u ovoj skupini. Ovo sad na iskustvo dobivamo i bolji mentalitet koji se sakrije ponekad kao protiv west hama doma ili rapida tamo.

    nama trebaju pojačanja kako god. ne klinci, ne prinove - baš pojačanja. ne mislim tu na sevillu već da osvojimo prvenstvo bez problema i onda već uigrani napadamo ligu prvaka. nema eura niti sp ali ima 4 utakmice LN i tu će nam opet 4-5 igrača biti i opet bez odmora na pripreme
  • Derek Trotter
    338
    Kaže mi frend iz Mostara da se Mamić nije htio zamjeriti ljudima u Hercegovini (Mostaru) s kojima ima dobar odnos i da je zbog toga odustao od Jakirovića.

    :lol: :lol:
  • Ali
    1.9k
    Evo sada citam da Bilic se vraca iz kine i ide u Tursku u Fener za 2,9m€ godisnje
    Nama trebaju treneri sa strucnim stozerom iz te razine.
    Svaka cast svim spomenutim iz hnl , ali nemaju oni tu kvalitetu, strucnost i iskustva.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Piše Jutarnji

    Željko Kopic preuzima i službeno poziciju Trenera Dinama i Funkciju Sportskog Direktora…….

    Pokvari mi dan i uzme volju za Životom
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.