• Keyser Soze
    8.1k
    Fascinantno kako su brzo maknuli Bjelicu bez valjanog razloga, a Kopiću i Krznaru dali bezbroj šansi. Jebiga, nije lako biti poslušnik.
  • superhik
    10.3k
    Dobro, to je istina. Nekad zaboravim da nismo normalan klub
  • Ali
    1.9k
    Ljudi moji trebamo se priviknuti na slijedece izjave nakon bitnih utakmica ovo proljece :

    "Dobili smo gol iz jedne od standardnih situacija ........, dijagonala i duga lopta preko zadnje linije, to nismo kvalitetno branili. Nakon toga imali smo nekoliko kvalitetnih situacija koje nismo realizirali i u trenucima kad smo preuzeli maksimalan rizik dobili smo taj drugi gol. Čestitam protivniku na pobjedi."

    I onda idu one: "znate dali smo svoj maksimum , nemam sto zamjeriti svojim deckim, trebamo se sada odmoriti i u miru analizirati i podignuti za slijedecu utakmicu...."

    I tako do svibnja, kada ce ici izjave u stilu:
    "nemamo u ovom trenutku dovoljnu kvalitetu i sirinu kadra, imali smo u ovoj sezoni dosta odlazaka i izostanaka i to nismo uspjeli nadoknaditi..."

    I nakon toga ona standardna nakon jos jednog samara u nekom od derbija:
    "Preuzimam svu krivicu na sebe, nis.o bili pravi nismo realizirali neke ciste prilike....
    I podnosim ostavli na mjesto sd i trenera..."

    A klub ce reci da se zahvaljuje treneru i da momcad preuzima privremeno Igor Cvitanovic i da ostaje strucni stozer do kraja sezone da se proba dohvatiti jedna od pozicija koja vodi u kvalifikacije za konferencijsku ligu...
  • Zagi
    5.1k
    Dobro Ali , gori od Krznara iza mikrofona sigurno nije.
    Onoliku količinu uvježbanih floskula prije i poslije svake tekme ...
    Meni se rigalo od toga...
  • Nino Bule
    11.5k
    Kakve kopic ima reference za sd ? Kakvo ludilo vlada u klubu to je neviđeno
  • LovroZG
    1.3k
    Dobiješ tri najslabija kluba u ligi i WHU koji je igro većinom s rezervama i juniorima i to je to. Čist sumnjam da su oni i tražili novog trenera...
  • vjeko1701
    5.9k
    Ovo bi moglo klub unazaditi 5 godina...još ajde nekako prežvakati poziciju trenera ali opet privremeno rješenje pretvoreno u trener/SD...ajde nemoj me.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Ja mislim da Osijek, Rijeka i Hajduk slave.
    Ne treba ništa prejudicirati, može ovo ispasti i odlično, nogomet je nepredvidiv, ali oni definitivno slave, a mi smo spremni na najgore.
  • LovroZG
    1.3k
    Lako za to šta sad slave. Mi proljeće otvaramo tekmom protiv Rijeke, ak će i tad slavit, ne bu dobro.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Ljudi su nam zabili 6 golova u dvije tekme. Realno je da će opet bar malo slaviti :grin:
  • Ali
    1.9k
    To nema nigdje u svijetu da si privremeni trener i da izadjes u debiu doma kao kakva p... umjesto da polomis protivnika pa makar dva crvena ali da pokazes da te ekipa prihvatila i da nisi jos uigran ali ce izgarati. Ti em izgubis em si na terenu naivan em si bez naboja i emocija...

    Pa ljudi moji sjetite se izraza lica Orse nakon sto ga je ovaj izvadio na 0:1 , i tu se sve vidjelo. Nezna se ni tko pije ni tko placa i tko kaj treba igrat i koliko...

    I onda skace protiv Istre u 95 kaj nismo primili gol za 1:1 nego si zabio iz odbija ca i kontre na prazan gol...
    Pa manmune jedan mrs u Belupo pa se tamo veseli takvim uspjesima ili jos bolje idu i BSK i takve klubove pa cuvaj 1:0 doma sa 750 dodavanja izmedju tri stooera na svojoj polovici...
  • De Oliveira
    952
    Ocekivano. Uprava nastavlja u svom stilu.
  • Ali
    1.9k
    Kaj bi se dogodilo da se skupi 2.000 navijaca ispod zapadne tribine i trazimo ostavke i da kopic nesmije nastaviti voditi klub ni kao sd ni kao trener?
  • jp23
    2.2k
    Sve mi ovo izgleda kao parodija, doslovno izgleda kao da žele pokazati da Dinamo ne može funkcionirati bez stoke iz međugorja.

    Nažalost imam osjećaj da će ovo samo ići nizbrdo odavde.



    Dogodilo bi se da bi lagali navijače, izignorirali ih ili zvali policiju da ih ukloni.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.