• Olmic
    2.7k
    Šta mislite Dario Šimić kao SD?


    Nije nikakva informacija da odmah napomenem
  • Armagedon13
    958
    On puca na više,presidente
  • SAS1987
    13.2k
    Ne vjerujem da bi neki kapetan iz ZZD (Biščan, Marić, Šokota, Šimić) uzmeo bilo kakvu funkciju u Dinamu dok god je ova uprava...
  • markoli
    1.6k
    Dario mi je vrlo drag kao osoba i nogometaš, ali kakvo iskustvo ima? Nije baš aktivno u nogometu izuzev sindikata nogometaša, ali to nije biti “unutra” u pravom smislu.
  • The Undertaker
    3.9k
    Dakle, imamo trenera kojem je Hajduk bio plafon karijere. Sad bi i SD kojem je to bila Kustošija. Ne znam što bi moglo krenuti krivo.
  • Dudu
    2.6k
    https://www.transfermarkt.com/maro-katinic-following-in-the-footsteps-of-gvardiol-lovren-amp-co-at-dinamo-zagreb/view/news/396822

    Na Transfermarktu Maro Katinić istaknut kao next big thing :chin:

    Jel ga pratio netko, može li ga se očekivati oko prve momčadi već od ljeta?
  • Zagi
    4.8k
    A ono, jedino ako ga se hoće staviti u izlog nekom RBL-u ili slično. Ipak ima tu još dječijih bolesti...
    BTW ništa manje talentiran nije ni Dominik Braun (isto stoper , 17g).
    Obojica imaju odličnu igru nogom, šteta zbog pašnjaka u 2.hnl pa se to ne vidi toliko.
  • NORTE
    8.9k
    Dakle, imamo trenera kojem je Hajduk bio plafon karijere.The Undertaker
    I ktome ih je dosta neuspješno vodio. U Hnl-u.
  • Pop corn
    4.8k
    Dario mi je vrlo drag kao osoba i nogometaš, ali kakvo iskustvo ima? Nije baš aktivno u nogometu izuzev sindikata nogometaša, ali to nije biti “unutra” u pravom smislu.markoli

    Dario je skaut Milana, dio Fifa Legends ekipe. A i sindikat nije zajebancija. Ali za SD nije i on to ne bi htio biti.
  • Pop corn
    4.8k
    Spominju neki krah i manjak love i sl. Nemoguće upravo zbog europskog koeficijenta koji nam i da nismo prvaci jamči idućih 5 godina poziciju nositelja u Konferencijskog ligi (kao i u svim ostalim pretkolima). Ako uzmemo da je lova nešto manja od EL, a protivnici ipak nešto slabiji, prihod je tu taman da se ova žgadija namiri.
  • Olmic
    2.7k
    Bilić izgubio 5-0 i ne ide mu baš..jel bi recimo njega voljeli na klupi Dinama?

    Meni nikad on nije sjeo i mislim da je precijenjen, ali zanima me i vaše mišljenje...
  • SAS1987
    13.2k
    bolje Kopić.
  • Captain America
    13.2k
    Idealan tip trenera za repku, što dalje od Dinama. Čovjek u trenerskoj karijeri nema još trofej, a da vodi klub kod kojeg bi bila apokalipsa da ostane bez naslova prvaka.
  • Jaro
    5.4k
    Bilić izgubio 5-0 i ne ide mu baš..jel bi recimo njega voljeli na klupi Dinama?

    Meni nikad on nije sjeo i mislim da je precijenjen, ali zanima me i vaše mišljenje...
    Olmic

    Do onog ispadanja od Turske sve super, nakon toga je lik izgubio muda i nikad ih nije vise nasao...
    Svojim odlaskom u Kinu je pokazao ambiciju za ozbiljnim bavljenjem trenerskim poslom...
    Sretno mu bilo sto dalje od Dinama...
  • reziser
    6.2k
    bilica za trenera spada u Shit of the day.....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.