• Tundra
    518
    Sve je bolje od tovarskog bijelog
  • KlasicZg
    515
    Bijeli je i prije bio nas drugi/treci dres. Tako da zakaj ne
  • superhik
    10.3k
    Proučite povijest svog kluba prije nego krenete pisati da je gostujući bijeli dres tovarski. Bijela boja gostujućeg dresa, isto kao i plava uzeta je kao jedna od dviju boja grada Zagreba još 1896. i nema veze sa tovarima.
    Kombinacija bijele / srebrne i plave simbolizira uzašašće djevice Marije, zaštitnice Grada Zagreba. Taj grb s kraja 19. stoljeća uzet je kao osnova za današnji grb koji je propisan 1999. godine.
    Prestanite biti toliko opsjednuti sa njima.

    IMG-4006.png

    kzue-e1371771526482.jpg

    nk-dinamo-zagreb-nogomet-stara-fotografija-1960-ih-slika-67612528.jpg

    1990.png
  • Infinity
    15.2k
    Meni isto nije jasno to povezivanje Hajduka i naseg bijelog dresa. Covjek bi pomislio da smo ga poceli nositi prije par godina.

    Neka oni ukinu svoj bijeli, jer je to nas rezervni!
  • Play11HB
    19
    Ja isto razmišljam kao @Oluja na način da treći dres bude taj koji će služiti za poigravanje s bojama. A da je drugi ipak nekakva standardna varijanta. Iako vidimo kod svih velikih klubova (Barca, Real, Englezi itd.) kako je samo domaći dres standardan dok se drugi i treći svake godine mijenjaju kako bi se uzelo što više love na tom segmentu. Ali mi nismo ni Chelsea ni Man united, niti hrvati imaju kulturu kupovanja dresova iz godine u godinu, iako primjećujem da ima i tu pomaka pomalo
  • masacusec
    3.1k
    Nema li tematika dresovi Dinama zasebnu otvorenu temu, pod br.1?
    Pod br 2 prestanite više spominjati jebeni hajduk, tovare i išta svezi njih!
  • vjeko1701
    5.9k
    Meni bi treći uvijek bio neki retro inspiriran jedinstvenim dresovima iz povijesti.
  • Mali Zeus
    9.6k
    Pod br 2 prestanite više spominjati jebeni hajduk, tovare i išta svezi njih!masacusec

    Potpis. Nisam znao da su oni patentirali bijelu boju kao takvu.
  • Bosskovitz
    7.5k


    Ja bih volio da prvi ima najmanje preinaka i da to uvijek bude modra boja, bez ikakvih pretjeranih pizdarija. Gostrujući i treći bi mi se uvijek mijenjali i to na način da jedan bude jednostavniji (npr bijeli, crni, tamnoplavi, sivi/srebni, crveni) i umjereniji, a drugi da bude nešto originalno i moderno, tipa:

    Ovo

    ovo

    Ovo

    ili ovo

    Mislim, doći će i to kad se klub očisti od ovih krimosa i nesposobnjakovića. Nisu svjetski mega klubovi glupi, s tri različita koncepta dresa gađaš i tri različite publike, što ti samo povećava prodaju i prihode. Evo ja znam barem 20-ak ljudi koji kupuju barem jedan Dinamov dres po sezoni, ne znam nikog da je kupio ovaj žuti gostujući, većina ih se zapravo dvoumila između domaćeg i trećeg (svijetloplavog s prugama). Ovo zapravo uopće nije stvar nečijeg ukusa jer ukuse imamo različite, ovo je stvar toga da pogodiš što više ukusa s ta dva dresa kod kojih ne postoji neka tradicija ili kultnost kao kod domaćeg, plavog dresa.
  • Krizy
    36.1k
    Većina zna ali ima i novih forumaša tu pa ću napisati. Imate iznad mjesta gdje tipkate ikonice, četvrta je kao slika i s njom možete upload-ati sliku iz galerije. Deveta je za upload-ati video iz galerije.
    Šesta je @ i kad kliknete na to možete označiti koga želite.
    Sedma ikonica, kao kamera, je za postavljanje videa s youtubea.
    Ako sa Twittera stavljate link koristite osmu ikonicu i brišete "mobile" iz kopiranog linka te će se tada objaviti tweet.
  • blue heart 72
    1.4k
    Ja sam definitivno za bijeli i to bez puno cifranja. Domaća garnitura klasika modro, gostujuća bijela (ne mora biti nužno 100% bijela, može naravno i sa nekim plavim detaljima) Dok sam još klinac bil, su bile u gostima bijele majice i plave (ponekad bijele) gaćice
  • Keyser Soze
    8.1k
    Oršić najbolji igrač polusezone, smiješno po meni.
  • Dino
    2.2k

    Mislim da je cijela sezona dosad bila dovoljno losa da bi par dobrih partija s kraja definiralo najboljeg
  • Nino Bule
    11.5k
    Sad da ima pameti u klubu kad vec nije bilo sezonske karte omogucit neku polusezonsku za proljece ...
  • Woot
    101


    Mislim da bi ovaj prvi koji si stavio izgleda :fire: , takav bi bio odliican, po mom misljenju
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.