• Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    Ali jbg, došao mu kraj pa na more može samo u Neummarcio amoroso

    Nažalost, više vremena provodi u Hrvatskoj nego ja koji nemam covid potvrdu.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Znao sam jer živim u Njemačkoj pa je došla informacija do mene da je sd Nürnberga.
  • SAS1987
    13.2k
    Sa obzirom da Jozak neće biti SD onda nam bože pomogni jer tko zna kakvog ćemo SD dobiti.
  • Dudu
    2.6k
    M.Vlak ceka kao zapeta puska
  • Dautbegović1
    92
    Ilija od sinoć ne spava
  • superhik
    10.2k
    Očito jedini način da štakori napuste brod je presušivanje blagajne. A za to je potreban gubitak barem dvije titule prvaka i kupa, te ispadanje na prvom koraku europskih liga. Užas ako smo na to spali.
  • masacusec
    3k
    Dajem 5 titula prvaka i 6 titula kupa, samo za čišćenje govana iz uprave i njihovih gazda.
    Klubu je potrebna totalna katarza!!!
  • vjeko1701
    5.9k
    Ja mislim da bi oni radije klun poslali i u 3. ligu ukoliko bi tako zadržali kontrolu nad njim i dalje nastavili izvlačit kakaave takve pare, pa makar i 100 eura.
  • deda
    27.5k
    Poslovanje je stabilno tako da su to dečki pusti snovi. Čak i da se ne osvoji prvenstvo ne bi bilo fin. kraha.
  • superhik
    10.2k
    Ne prizivam nužno krah, ali gubitak navedenih uspjeha predstavlja golemi financijski udarac koji bi pokrenuo domino efekt. Bez EL ne možeš privući nove igrače koje ćeš kasnije skuplje prodati, gubiš televizijska prava, nagrade od uspjeha po pojedinim fazama, sponzore...
    A netko treba plaćati mašineriju koju su nakotili po uredima.
  • Papastrumf
    9.4k
    Financijski krah u dinamu tesko moze nastati u godinu dana. Dosta je tu jos igraca koji imaju veliku vrijednost. Potresi bi se desili da se ostane tipa 2-3 sezone bez skupina europskih natjecanja.
  • deda
    27.5k
    Jednu godinu fijaska su imali pa su preživjeli. Vjerujem da bi trebale bar dvije takve godine za krah.
  • masacusec
    3k
    Svako zlo za neko dobro
  • Keyser Soze
    8k
    Svi pišu kaj bi se trebalo dogoditi da gamad ode, a realnost je takva da im nitko ne može apsolutno ništa. K'o da njih brine to kaj sjever vrijeđa bjegunca ili Krešu, to je on i sam rekao u onom dogovorenom razgovoru s Blažičkom. Grad očito Dinamo ne zanima iako su se ovi iz uprave zasrali čim je odabrana nova vlast, ali to ništa ne znači jer Senf i ekipa ne mrdaju. Sad evo Barišić i kompletna uprava kmeče o novom stadionu, kaj nisu tak kmečali dok je kriMilan bio gradonačelnik? Financijski krah se neće dogoditi, ali to automatski znači da neće doći ni nova uprava, u normalnoj državi bi ti likovi bili u zatvoru, a ne bi klub vodili Amra Peternel i bivši drot.
  • vjeko1701
    5.9k
    Njih može maknuti samo dovoljno moćna osoba koja bi im mogla srediti pokoju istragu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.