• Olmic
    2.7k
    Kad razmislim nemam pojma kakve moraš imat kvalifikacije za bit SD...recimo Rijeka pogodila sa Palikućom,a nikad čuo za njega, ali čovjek ima dobre veze...

    Zahović? On se jedino još spominjao
  • Nousername
    613
    Sportski direktor je jedna od najbitnijih karika svakoga kluba tak da bi trebo bit neko ko se najvise i razumije u nogomet
  • marcio amoroso
    32.4k
    recimo Rijeka pogodila sa Palikućom,a nikad čuo za njega, ali čovjek ima dobre veze...Olmic

    Palikuća je bio sportski direktor Nürnberga još dok su bili bundesligaši. Sigurno nije no name. Čak bi rekao da je od svih sportskih direktora u HNL-u najjače ime.
  • vjeko1701
    5.9k
    Oni su njega zbilja dobro upecali
  • marcio amoroso
    32.4k

    Takvi transferi mene osobno ljute. Zamisli kad Rijeka upeca Palikuću kakvog sportskog može Dinamo dovesti. Zamisli kakvog Dinamo može dovesti igrača kad Rijeka dovede Drmića ili hajduk Livaju. Zamisli kakvog Dinamo može imati trenera kad Bjelica trenira jedan Osijek.

    Mi iz svog trenutnog potencijala radimo premalo.
  • deda
    27.9k
    Kontrola je ključna riječ. Prejake osobe i autoriteti mogu narušiti tu idilu.
  • vjeko1701
    5.9k
    Takvi transferi mene osobno ljute. Zamisli kad Rijeka upeca Palikuću kakvog sportskog može Dinamo dovesti. Zamisli kakvog Dinamo može dovesti igrača kad Rijeka dovede Drmića ili hajduk Livaju. Zamisli kakvog Dinamo može imati trenera kad Bjelica trenira jedan Osijek.

    Mi iz svog trenutnog potencijala radimo premalo.
    marcio amoroso

    Sve je to istina i sve to pokazuje koliko nas je osuđeni kriminalac sputavao i sjebo u svojem mandatu a ne uzdigao...
  • marcio amoroso
    32.4k
    Sve je to istina i sve to pokazuje koliko nas je osuđeni kriminalac sputavao i sjebo u svojem mandatu a ne uzdigao...vjeko1701

    Kriminalac je napravio idealan sistem, ali ne za rezultat ili ne za zadovoljstvo navijača. Napravio je idealan sistem za punjenje svojih džepova.

    Ali jbg, došao mu kraj pa na more može samo u Neum, a provozati jahtu može samo na vezu.

    Mazohista jeste, kreten jeste, ali mislim da će brzo odustati od Dinama. Pitanje je tko će doći poslije njega, ali sumnjam da može još dugo držati uzde iz Međugorja.
  • vjeko1701
    5.9k
    Mene samo brine ona mogućnost da sve spali iza sebe da može za svoj ego odrzat priču iza njega potop.

    Nadam se da su samo naklapanja ili da barem ima dovoljno dinamovaca na pravim mjestima da to zaustave.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Ma sumnjam da može sve spaliti. Može nešto zahebati, ali ne sve spaliti.
  • deda
    27.9k
    Hehe, predaleko je za Molotovljeve :lol:
  • vjeko1701
    5.9k
    A ne sve spaliti, dosta je samo nabit značajan dug.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Ma mi sve nismo ni svjesni kakvo je Dinamo ime postao zadnjih par godina. Mislim da bi bez problema mogli dovlaćiti dobre Brazilce poput Shakhtara, da bi mogli dovest igrače iz liga pet bez problema (dokle god dolaze iz klubova koji nisu top 5 recimo), da ne spominjem posudbe. Mislim da bi i mogli dovest jebačko ime za trenera i SD-a, samo je pitanje želimo li ih platiti (jer kod nas valjda ne kuže da lošiji trener izbije puno više para iz džepa nego što bi se uštedilo s njim...)

    I uz to koliku su nam promociju napravili Olmo, Majer, Gvardiol, Oršić sa eurogolovima. Više nismo neki random klub iz vukojebine, nego respektabilan protivnik kojeg bi skoro pa svi klubovi radije izbjegli u Europi.

    Mene sad sve srce boli kad gledam kako nam ovi mamlazi u klubu uništavaju sad tu teško stečenu reputaciju i ponovno od Dinama rade cirkus...
  • Captain America
    13.9k
    Ljubo je nakon Tottaća napisao na Instagramu da nismo ni svjesni koji potencijal Dinamo ima. Sam što nam to vrijedi kad odluke donose totalni idioti koji u normalnoj državi ne bi mogli bit predstavnici sustanara, a kamoli kluba s proračunom od 50 milijuna eura.
  • Olmic
    2.7k


    Znam i je bio nakon što su ga doveli, ali iskreno ti si znao za njega prije dolaska u Rijeku?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.