• Dudu
    2.6k
    Idioti
  • blue heart 72
    1.3k
    Postali smo i mi jebeni kmečavci. Jebali ih i Livaja i Subašić. Meni je recimo drago da smo konačno imali "pravi derbi" u kojemu je i ulog bio puno veći, nego u zadnjih petnaestak godina. Meni nema ljepšeg nego dok je derbi sa tenzijama, dok se tjedan dana pred derbi već priča o derbiju i kada ga oba dvije strane željno iščekuju. Imam masu frendova tovara, i jbg godinama sam ih "prcao", istina zadnjih par godina više to nije bilo to, sada su oni meni "pili krv", ali ništa idemo dalje. Ovo priopćenje iz kluba mi je baš jadno, izgleda kao da su ih se zaista uplašili
  • Oluja
    3.6k
    Sramota me priopcenja kluba i sramota me kmecanja s nase strane. Na nama je da im zacepimo gubicu na terenu, tribini i ulici. Nemojmo postati placipicke i traziti dlaku u jajetu. Mi smo DINAMO! NISMO ISTI!
  • marcio amoroso
    31.9k
    z0ni9y2kms2ha1bz.jpeg

    Marko Soldo potpisao višegodišnji profesionalni ugovor. Jel zna netko više o njemu?
  • deda
    27.5k
    Imaš na stranici GNK par crtica. Gledao sam ga dva puta i ostavio mi je ok dojam. Jedan od boljih u trenutnoj momčadi juniora.
  • vjeko1701
    5.9k
    Nasi ocito odlucili vratiti za organiziran medijski pritisak koji se provodi. Steta da ne vracaju na pametniji nacin.
  • superhik
    10.2k
    Neće time ništa postići. Odluka je donesena i ovo priopćenje stvarno ništa ne znači Kao što je rekao @Oluja Purgeri vraćaju na terenu, tribinama i ulici. Plakanje ostavljamo za one druge
  • deda
    27.5k
    Mogli su biti humoristični pa napisati nešto u stilu "kazna je kao da im ju je vlastita majka pisala, a ne HNS"
  • vjeko1701
    5.9k
    Trebali su preko novinara. Nazvati ih par neka napisu "svoje" misljenje o toj odluci. Organizirano po par novina u par dana. Mozda neka index-style anketa... itd

    preko svojih mreza napraviti fotomontazu i neku sprdnju, stavis glave livaje i sube na neke finaliste hrvatska trazi zvijezdu ili voice i ispod: "ekskluzivno saznajemo koliko kosta ulazak u finale popularnog natjecanja u pjevanju. livaja platio samo 35000kn a suba posto ima ljepsi glas cak i manje, 20000kn"
  • Dino
    2.2k
    Kakva je ovo sramota :vomit:
  • Mr Anderson
    5.3k
    Ovo priopćenje je autogol i voda na mlin tovarima. Treba ih dobit na terenu, uzet titulu pa nek oni pivaju koliko ih je volja.
  • Nino Bule
    11.3k
    Ja iskreno nisam ni citao nit me briga sta uprava priopcava, pretpostavljam da je takav stav i 90% pratitelja hnl-a.
  • vjeko1701
    5.9k
    Okrecu se polako leđa i od strane starih suradnika?
  • Olmic
    2.7k
    Sad kad još bude klaun Mance novi SD....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.