• Fanboy
    2.2k
    Ako Kopić "kiksa" nebi se iznenadio da se stvari opet zavrte u krug..On mi nikako ne leži da nas vodi na proljeće.
  • DZGIS
    957


    Iz inata treba glasat za Tolu
  • vjeko1701
    5.9k


    Iako to stoji i sa ovime ne zazivam Zekića...ali, te sezone je prvak bio Milsami a to je klub igračkica jednog njihovog lokalnog šerifa (Ime kluba je doslovno složeno od inicijala njega i suvlasnika).

    Kaj se tiče tog šerifa, međunarodno je napoznatiji po tome da je preko noći izvukao oko milijardu eura sa računa njihove nacionalne banke i direktno iz proračuna na račune svojih raznih pomoćnika i tvrtci raštrkanih po aziji. Dan danas je na njemu međunarodna tjeralica nakon kaj je osuđen za to a iako je kriv, i dalje je jedna od vodećih stranka u državi njegova te i dalje koriste njegov lik na reklamnim plakatima.

    Kada usporediš buđete država, njima je tih milijardu otrpilike ko nama 6 milijardi. Sad zamisli da to napravi Plenković, preko noći iz državnog računa izvuče 6 milijardi eura a na idućim izborima stranka koju je prethodno osnovao i dalje koristi njegovo lice kao simbol a kao glavni cilj ako pobjede naglašavaju borbu protiv korupcije. Uz sve to, zamisli da je ta stranka i dalje druga ili treća po popularnosti.

    E sad na sve to, zamisli da on ima klub NK Plenkotinčić (suvlasnici Plenković i Horvatinčić) u koji je ulupao jako puno para i iskoristio svaku vezu koju ima kako bi osvojio HNL i kup.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Sad zamisli da to napravi Plenković, preko noći iz državnog računa izvuče 6 milijardivjeko1701

    Ne treba zamisliti. HDZ je izvukao dovoljno, a i dalje je najpopularnija stranka. Još gore nego u Bjelorusiji moj Vjeko.
  • vjeko1701
    5.9k
    Daleko od toga, al zamisli da je Sanader dan danas lice HDZ-a uz slogan borbe protiv korupcije.
  • Deleted User
    0
    ovo od prije par stranica....
    bjelica je razbio taj kompleks, mit, što već. dosta je i svojih igrača doveo i pogodio. a i dobar je trener generalno. njegov stil mi se ne sviđa ali uspješan je. njegove zasluge su goleme za naše euro uspjehe pa čak i iduće godine.
    mene je iznenadio najviše zoran mamić. kad je prvi put postao trener rekao sam da više ne navijam za dinamo jer mi je to vrh cirkusa obitelji mamić, braco trener. ali ovo zadnje što je vodio dinamo je bilo uugodno iznenađenje. kak sam već rekao i uz pomoć bjelice prethodnika, ali opet netko bi to i razjebao nakon a ovaj je ponovio uspjehe.
  • SHERIFF
    0
    Lijepo je vidjeti našu momčad kako napada velike Evropske nogometaške momčadi.
  • Tom Hanks
    2.6k
    Jesu zbilja napisali Glasujte...
  • NORTE
    9.2k
    Sevilla u kupu ne može pobijediti Antraxa.
  • vjeko1701
    5.9k
    Pa opasan je antraks, nije s njim za zajebanciju. Pravi otrov reklo bi se
  • miro
    3.1k
    Previše energije smo potrošili (ja prvi) na jučerašnji penal i isključenja, pa ajde malo i o igri kakvu trenutno prikazujemo, a ona je po meni vrlo loša. Cijelu polusezonu igramo kao pod ručnom. Sad će se još odigrat s Dragovoljcem i to će valjda bit lakša tekma i pobjeda, ali sve u svemu nisam optimist za nastavak sezone (a bit ćemo vjerojatno i jesenski prvaci). Što se Kopića tiče, nije fer čovjeka otpisat nakon 3 tekme, ali po igri kakvu postavlja i po govoru tijela on mi djeluje samo kao jednokratno prijelazno rješenje i nadam se da je tako. Glavni igrači su ispuhani, svi talenti i pojačanja su na klupi i ovih mjesec dana bi nam trebalo doć kao naručeno, ali jel netko od vas vidi igrača/trenera koji će u tih mjesec dana unijeti neki impuls u svlačionicu ? Nisam optimist
  • The Undertaker
    4.1k
    Neko je već prije spomenuo ali mi stvarno bolje (brže) igramo bez Petka. Uzorak jest malen ali i juče smo puno bolje izgledali u prvom poluvremenu. Ovako na prvu, čini se da usporava igru a i igrači su navikli da ga odmah traže kao centralnu točku napada pa ne gledaju puno druga rješenja.
  • Nousername
    613
    Uprava iz dana u dan sve vise bruka klub.Boli me ona stvar sta su rekli vec im zadnje kolo polomite noge i osvojite naslov pa plesite i slavite pred njima kako god ocete…sad ce zadnje kolo bit pjesma “jedna ce torcida…” a igraci ce stajat pred tribinom ko pokisli jer znaju da se oko neke snimke digla tolika buka…
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.