• Eduardo
    20.4k
    Spominjanje Kramarića je trolanje. Daj se uozbiljite.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Ako se ne varam ovaj se vec spominjao kao moguce pojacanje jos dok je Bjelica bio tu, ugovor mu istječe na kraju sezone tako da bi ga mogli mozda i odmah dovesti za mozda milijun € pa i manje od toga

    Rafa Soares
  • Dudu
    2.6k
    Sutalo zu Red Bull Salzburg

    Na transfermartku se uvelike raspravlja o transferu Šutala u Salzburg. Ne vidim baš neku logiku u takvoj kombinaciji.
  • Derek Trotter
    338
    Poslije svih izlaznih i ulaznih transfera u zadnjih godinu dana, ti tražiš logiku? :D
  • SAS1987
    14.8k
    Ne vjerujem da će Šutalu u Salzburg. Dinamo će za njega tražiti novac koji Salzburg može platiti ali vjerojatno neće jer bi im bio u top 3 transfera svih vremena.

    https://www.transfermarkt.com/red-bull-salzburg/transferrekorde/verein/409
  • deda
    32.8k
    Prije nekoliko godina sam rekao da u Franjiću i Šutalu imamo top prospecte. Također sam bio uvjeren da će Franjić biti bolji, čini ni se da sam se tu ipak prevario. Josip napreduje bolje od Franjića.
  • The Undertaker
    5.5k
    Mislim da su Franjića ubili sa ovim šetanjima od beka do veznog.
  • deda
    32.8k
    Meni se on najviše sviđa kao lijevi stoper u 3-5-2
  • marcio amoroso
    36.8k
    Kad se sve sagleda ta mu pozicija najbolje odgovara. Problem je što Dinamo rijetko igra u toj formaciji i gdje s njim kada se igra u 4-2-3-1 ili 4-3-3? Par puta se probalo sa njim i Mišićem na zadnjim veznima i izgledalo je užasno. Na lijevom beku je protiv Tottenhama bio perfektan, ali poslije je bio sve lošiji i lošiji.

    Ja mislim da bi on bio dobar na poziciji koju igra Mišić u sistemu 4-1-4-1 ili 4-3-3. Dinamo igra neki miks ta dva sistema i Mišić obično igra tog jednog zadnjeg veznog. Tu bi Franjić bio odličan i na mjestu lijevog stopera u 3-5-2. Ne treba ga se uništavati na mjestu lijevog beka ili na duploj šestici. Za te pozicije očigledno nije.
  • Logistika
    1.3k
    https://www.transfermarkt.com/daizen-maeda/profil/spieler/420931 Japan...36 tekmi 23 gola,3 asista,navodno je i želja Celtica...ako je Colak sve iznad milijun eura bolje ovog,ili ovako nekog
  • Ludovic IX
    7.3k
    S ovim vratiš sve na marketingu. Odmah 5000 Japanaca u turistički obilazak Zagreba i svi po dres i sto drugih Dinamovih sitnica
  • Oluja
    4.4k
    Sjećam se najezde japanskih novinara oko stadiona kad je Miura bio kod nas, a ja klinac koji je dolazio gledati treninge. Ne znam jesam li zaluđeniji bio ja ili oni.
  • Logistika
    1.3k
    Da da ...ima ih sad malo više ipak po europi...ali pratili bi oni njega sigurno.
  • The Undertaker
    5.5k
    Po meni, Franjić bi trebao biti zamjena za Ademija i to baš ovo što Ademi sad igra, veznog sa intencijom dolaska pred gol iz drugog plana.
  • marcio amoroso
    36.8k

    Na toj poziciji sam ga gledao samo jednom, a to je bilo za Dinamo2 mislim protiv tovara. Bio je jako dobar, ali je to ipak drugoligaški nivo. Moguće da si u pravu, ali ja mislim da ima problem kad je pod pritiskom. I jučer se vidjelo kako prodaje lopte kad ga se malo jače pritisne. Kad si na osmici onda rijetko kad imaš vremena da dišeš.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions