• LovroZG
    1.3k
    S obzirom da se opet ko pojačanja spominju samo poznati igrači iz HNL-a tipa Čolak, Mitrović i Kačavenda, pitanje je dal se prati išta vani.
  • NitkoBitan
    17.9k
    Ja mislim da se za 3.5 milja eura moze naci neka crna zvjerkaNino Bule

    Od svih brzih crnaca mi imamo Teofila :lol:. Nemamo srece sa crncima kao ni Hajduk sa Brazilcima
  • Mališan
    1.8k
    Od svih brzih crnaca mi imamo Teofila :lol:.NitkoBitan


    Teofil je najbolji stoper dinama u zadnjih 5 godina, a vjerojatno i više. Opasno podcijenjen igrač
  • marcio amoroso
    36.8k
    Teofil je najbolji stoper dinama u zadnjih 5 godina, a vjerojatno i više. Opasno podcijenjen igračMališan

    Theo je kralj. Evo još jednog dokaza zašto w1e22fx20rb9ku88.jpeg
  • Olmic
    3.7k
    Ne znam zašto ste protiv Čolaka. Dokazao se u HNL, dokazao se u Malmo, u LP, prgav igrač, treba nam takav u ekipi jer jedino je Rile takav naravno uz Ademija
  • miro
    4.5k
    molim te nemoj stavljat Ademija i Ristovskog u istu rečenicu (osim ako je tema makedonska repka)
  • vjeko1701
    8.6k
    Nisam protiv Čolaka al nisam ni za njega ako je cijena 3,5 mil. 1 mil maksimalno.
  • Papastrumf
    12.5k

    A koja je razlika za nas navijače je li plaćen milju ili 3,5 kad ionako ne znamo ništa o financijama u klubu!? Koja je razlika prodajemo li igrača za 10 ili 15 mil € kad ne znamo hoće li izvući van polovicu, trećinu ili sve?
  • vjeko1701
    8.6k
    Pa koja je razlika meni dal moji roditelji kupe Clio iz 2002 za 1000 eura ili 20000 eura. Meni ni iz džepa ni u džep, al mogu imati svoje mišljenje koja je neka realna cijena.

    K tome, velika mi je razlika dal se 3,5 mil potroši na Čolaka ili se 3,5 mil potroši na Čolaka, Kačavendu i Murića recimo.

    Pa mogu valjda imati mišljenje koja je realna cijena koju bi DInamo trebao dati za nekog igrača ako ga dovodi ili se to više ne smije kako se prije 6-7 godina nije smjelo prokomentirati formaciju i sastav?
  • Papastrumf
    12.5k
    Pa koja je razlika meni dal moji roditelji kupe Clio iz 2002 za 1000 eura ili 20000 eura. Meni ni iz džepa ni u džep, al mogu imati svoje mišljenje koja je neka realna cijena.vjeko1701

    Pa ako si na njihovoj grbači i roditelji ti inače nisu pri novcima onda je itekakva razlika.

    Jesam li ti ja rekao da ne smiješ komentirati i da ne smiješ imati svoje mišljenje, ili sam odgovorio na tvoj upis i pitao koja je točno razlika u bilo kojem iznosu, bilo koje transakcije u dinamu kada ne znamo kamo novac odlazi!?
  • Markelo
    2.6k
    Ja ne znam što radi naša skautska služba? Gledaju li ti išta? Samo se spominju igrači iz Hnl-a ili oni bivši za koje i ja znam. Pa valjda ima još negdje zanimljivih pojačanja. Jbt, bolje ovdje na zoni ljudi skautiraju nego oni koji su za to plaćeni
  • Ludovic IX
    7.3k
    Kaćavenda definitivno. I to je to što se tiče pojačanja iz Hrvatske. Ako ne možemo dovesti Kramarića onda i napadača dovest koji nije Hrvat jer nećemo se mi usrećiti sa čolakom. Ne igramo mi sa silnim ubacivanjima sa strane da bi nam trebao takav napadač. Nama treba neki brzanac koji bi koristio lopte koje dolaze iz sredine
  • Baneki
    746
    A Joža Drmić iz Rijeke? Mislim da bi on bio u redu, a možda da vratimo i Gavranović pa bi bila švicarska kombinacija u napadu.
  • Praskaton
    2.3k
    prodaja Gavre je najlosiji posao dinama u zadnjih 20godina..nznm do kad mu je ugovor u turskoj al odrijesit kesu za njega.
    Igracina i vrlo bitno dinamovac
  • immerwieder
    1.4k
    gavro mi je kao stajanje istok, kad god netko spomene, srce me stegne
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions