• Captain America
    17.8k
    Slažem se, al nije Jozak neki anonimus ili početnik. Radio je u Dinamu i imao impresivne rezultate. Nadam se da će ipak nekog iskusnijeg trenera dovest, a on se bavit poslom SD.
  • Mali dioničar
    15.5k
    Slažem se, al nije Jozak neki anonimus ili početnik. Radio je u Dinamu i imao impresivne rezultate.Captain America

    Da ne bismo samo glorificirali, za njegovog mandata su iz omladinske škole potjerani Majer, Pjaca, Krovinović i Petković.
  • Woot
    101
    Kaj nije Jozak spominjan samo u funkciji SD? Ne vjerujem da je on izbor za trenera..
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Na podcastu utakmicu po utakmicu spomenuti Jakirović i Zekić kao dvije opcije na koje je sužen izbor. Sad jel to istina ili nije, ne znam...
  • Mulec86
    394
    Izuzev Jakirovica koji ima potencijala i Zekica za kojeg smatram da je solidan trener mislim da ovakav popis ljudi za koje se spekulira nebi naso ni Malnar. I dalje sam stava da u ovim imenima nema pravog trenera kakvog Dinamo zasluzuje i da im je Dinamo plafon karijere ,a nekima i busenje oblaka.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Zekić mi je simpa, ali to je to. Po meni je on trener koji nema potencijala za veće klubove, možda sam u krivu, ali ono što je radio u Osijeku je možda bilo OK. Ali upravo to, bilo je samo ok...
  • Nolifer
    8.2k
    Za ovaj mamićev dinamo, je dobar jozak, ali zbog tog razloga više nejdem na stadion. Dok god ovaj svoje pijune tamo postavlja, nema smisla da budem tamo...

    Jer i da novi trener ako dođe, bit će što drugo nego njegov pijun, čast izuzecima koji neće...

    Sve su to ok imena, ali trener mora bit taj koji će slagat momčad, tražit pojačanja, a ne prosjek od igrača, imat autoritet u svlačionici i na kraju krajeva odjeqat bilo kakvu vezu sa onim koji to vodi...
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Sta kazete na Daniela Farkea (ex Norwich), lik ih je vodio dobro par sezona s obzirom na to koliko su trosili na "pojacanja"? Igra vecinom 4-2-3-1,a bilo je i pokusaja 3-5-2.
  • Olmic
    3.7k
    Danas kažu ipak novi trener Zekić. "Borba" Zekić i Jakir
  • Infinity
    16.5k
    Dobar trener za nase prilike. Ima iskustvo, ali i prostor za napredak. Obratio sam paznju na njega kad sam nedavno listao za kakve cifre rade treneri i cini mi se da on zaradjuje, tj. zaradjivao je okruglu milju eura.
  • Markelo
    2.6k
    Treneri Slaven Belupa i Zrinjskog najizgledniji kandidati. Svašta
  • Crusades1986
    12.6k
    Gledam sad malo slobodne igrače... Yaya Sanogo (t.v. 900.000 eura), 28 godina, igrao u Arsenalu, Auxerru, Ajaxu, Crystal Palaceu... nisu prevelike godine, stigne još oživjet karijeru i igrat ozbiljan nogomet.
  • jp23
    2.7k
    Football Manager 2011 ili koji, gdje Sanogo postane zvjerka :lol:
  • Hamed Kone
    29
    Ako su dva kandidata za trenere ovi kaj se spominju onda smo i dalje tu di jesmo i tu nebu pomaka. Kog su oni trenirali jbt ? Tuga totalna
  • markoli
    1.7k
    Zekić? Ček, jesu oni ozbiljni?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions