• superhik
    9.7k
    Unatoč putu od 100km u jednom smjeru i najvažnije kiši, nitko od ekipe još nije ni pomislio na odustajanje od puta. Dobar znak!

  • r1oma
    1.5k
    Danas, braco Dinamovci, svi kao jedan!

    DAJ MI SAMO POBJEDE! d :heart:
  • Svi na Sjever
    1.8k
    Apsolutno potpuno povoljni vremenski uvjeti kisa,snijeg i minus po meni...

    Jesmo purgeri,kontinentalci i dinamovci ili smo ekipa s plaže?
  • Neki tip
    18.3k
    zbog nečega što nema veze s travnjakomNORTE

    Ma jasno.. :)
  • De Oliveira
    821
    Stizu i Bosanci. Ajmo ih zgaziti danas.
  • og1986
    2.9k
    Apsolutno potpuno povoljni vremenski uvjeti kisa,snijeg i minus po meni...Svi na Sjever

    Nama Ogulincima je to taman. :strong: :grin:
  • marcio amoroso
    31.4k
    Germanijak o navijačima

    “Čak i ako će na utakmici biti više pripadnika navijača Hajduka, Bad Blue Boysi su nebrojeno puta, posebno u europskim dvobojima, dokazali da ih manjak brojnosti ne sprječava da budu najglasnija ultras skupina na utakmici”….
  • superhik
    9.7k
    To je to. Ono njihovi klapski glasići ne mogu nikad stvoriti dovoljnu buku. Problem je jedino tribina. Jug je zaobljenog oblika te je tako akustičniji za razliku od sjevera koji je potpuno ravan
  • Play11HB
    19
    Aaaaaaajmooooooo
  • thomas22
    256
    I Novi Marof dolazi u najjacem sastavu, nabrijani na najjače!
    Ajmo dinamo, hočemo pobjedu!
  • db-izbjeglica
    11.8k
    To je to. Ono njihovi klapski glasići ne mogu nikad stvoriti dovoljnu buku. Problem je jedino tribina. Jug je zaobljenog oblika te je tako akustičniji za razliku od sjevera koji je potpuno ravansuperhik

    više od pola tih jazavaca s juga su studoši i izdajnici sa zagrebačkom adresom.
  • Dino
    2.1k
    Za danasnju tekmu sam prolazio cijelim imenikom na mobitelu i zvao sve po redu da dodu na tekmu. Nazalost, kisa i nize temperature su mnoge odvukle od te ideje, al barem oni najjaci nemaju nikakav izgovor.

    Idemo im danas zdrapat p**** na terenu i na tribini!
  • Joza
    279
    Jedan sektor je otisao, a i drugi je pri kraju
    Dobra brojka ce se skupit danas
  • NitkoBitan
    10.6k
    Tovarima ne smeta kisa ni hladnoca isto kao sto ne smeta ni Dinamovcima izvan Zagreba, sumnjam da ce itko od njih odustat od putovanja zbog kise. Naravno zagrebacke picajzle kalkuliraju do zadnjeg trena oce li se pojavit, nema tu pomoci.
  • NORTE
    8.5k
    izdajnici sa zagrebačkom adresom.db-izbjeglica
    Nisu to izdajnici nego porijeklom dalmoši.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.