• seljak86
    2.3k
    Ovo više s vremenskim uvjetima ne mogu čitati. Da se i zemlja rastvori od moje kuće do Maksimira, skočit ću do stadiona.
  • Tom vg
    963
    Kaj se bojite jebote. Nas grad! Idemooo
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ja bi također zamolio da vremenske prognoze zadržite za sebe.
  • Nino Bule
    11.3k
    Zna neko kakvo je stanje na ticket pointu, bojim se da ce navala bit 45 min prije utakmice pa do poluvremena opet nece uc 1000 ljudi
  • Neki tip
    19k
    oces, oce i vecina nas sa Zone, ali to nece napuniti stadion..

    I velim, osobno mi to ovaj put i nije posebno bitno, bit ce kolko bude. Ali cinjenica je da zivimo (pisemo) u balonu. To kaj smo mi nabrijani, ne znaci da je sira populacija koja bi bez kise, ili pod krovom, dosla na stadion. A ovak, jebiga, nece.

    Nemamo se kaj iscudjavat tome, mi koji se idemo smrznut i pokisnut nismo normalni, savrseno je ok da ljudi ne zele 3 sata (s ulaskom) stajati na kisi na 1 ili 2 stupnjeva C.

    Nema tu nicega sramotnog. Sramotno je da nemamo stadion koji bi to rijesio.

    Da, ti koji danas ne dolaze (zbog vremenskih uvjeta) nisu zagrizeni, inficirani dinamovci, kao sto mi ocito jesmo, ali Boze moj, pa voljeti pogledati nogomet dok si na suhom i toplom, i pritom zeljeti pobjedu Dinamu (da ne kazem "navijati" za Dinamo) posve je legitiman zivotni izbor. :)
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Nisu to izdajnici nego porijeklom dalmoši.NORTE

    svejedno...ja bi se iselio da ne mogu prihvatiti identitet grada u kojem živim.
  • xavier
    11.1k
    Pišete tu o prognozi na koju ne možete utjecati, o gužvi na ticket pointu i testiranju što ste i jedno i drugo mogli riješiti ranije...

    Na vrijeme ne mogu utjecati, kako bude, bit će. Ulaznice sam nabavio ranije jer ne mogu zamisliti čekanje u redu u zadnji tren...ono o čemu ja razmišljam je samo da se nadam da neće po tko zna koji put nepotrebno usporiti ulazak na stadion.
  • Gelipter
    3.4k
    I računajte na posebne gužve na ulazu. Sjetite se Osijeka i 40 min čekanja, a ovo danas bi trebalo nebo i zemlja bit kaj se brojke tiče. Dođite na vrijeme. Ne sumnjam da će posebno jebati redari i ostali. Stići će se nadoknaditi pivice nakon demontiranja tovarije.

    Daj mi samo pobjede!!!
  • seljak86
    2.3k
    Karte si nabavite online.
  • Nino Bule
    11.3k
    Ma karte su nabavljene nego pitam iz radoznalosti kako sad ide prodaja, jer ako sad nema guzve onda ce navala bit 45 min prije pocetka
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Udjite na vrijeme na tribinu, protiv Rapida je bio cirkus na ulazu sa redarima,protiv Genka bolje ali manje ljudi je doslo...
  • Neki tip
    19k
    Ako bih baš birao igrača za kojeg bih volio da ih razvali danas, onda je to - Petković.

    Toliko ismijavanja, i to u vrijeme kad je zbilja sjajno igrao, da sta ce on u reprezentaciji, da je foler, ovo i ono..

    Volio bih da ih danas valja po blatu, da zuje oko njega ne znajući jesu li pošli ili došli, da im zabije 2 komada.. jednog neka Orša ili Kapetan riješe.
  • Eduardo
    17.2k
    Od zadnjih 10 na Maksimiru dobili smo ih u samo 5 utakmica! - NIJE DOVOLJNO! Tri puta nismo zabili gol, tri puta nisu ni oni (MI 18.02.2021. - oni 25.04.2021.). Gol razlika 15:10 u našu korist.

    S druge strane, dobili su nas tri puta u tih deset tekmi! - PUNO!

    Od zadnjeg susreta na Maksimiru od igrača koji su igrali ili bili na klupi u momčadi više nema; Gvardiola, Stojanovića, Majera, Kastratija, Jakića, Atiemwena...
  • Eduardo
    17.2k
    Ako bih baš birao igrača za kojeg bih volio da ih razvali danas, onda je to - Petković.Neki tip sa Zapada

    Petković vs Livaja... Mislim da će ga sva ta piskaranja, ali i igre Livaje motivirati da u međusobnom susretu pokaže svoju magiju. Petko je cooler lik koji to neće priznati, ali vjerujem da ga to dodatno diže.

    Svakako zanimljiv susret za ispratiti. Koliko god oni osporavali i sprdali (pokušavali) Petkovića, a mi radili isto s Livajom (u znatno manjoj količini, čini mi se), ali radi se o dvije klase od igrača.

    Moramo samo ući rastrčano, čvrsto i agresivno. Možda čak Kapetana ne bih niti riskirao od samog početka jer smo bez njega u vezi tanki za WHU. Možda uz Mišića gurnuti Bulata u vatru, nek se čeliči. Ne znam, imao sam do sada neku svoju viziju u glavi, ali što se tekma više bliži to sam manje siguran u ono s kim bih počeo.
  • Neki tip
    19k
    sve se slažem, ali Ademi nam je danas važniji nego za WH..

    Nisam baš siguran da će maznuti Genk Rapida i da će nam taj bod uopće i trebati..

    Čak ni protiv igranja KL na proljeće, uostalom, nemam ništa.. dapače.

    Danas hoću pobjedu, a u Londonu šta bude.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.