• Mulec86
    389
    Da padaju sjekire doc cu pjesice bez kapuljace. Nema opravdanja za sutra . Izgazit gamad i pokazat im kaje Dinamo ,Zagreb i purgerski inat.
  • Keyser Soze
    8k
    Nadam se da svi imaju ovakav mentalitet.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Prema mojoj prognozi na mobitelu sutra popodne krece kisa i pada cijelo vrijeme, cak najjace pada kad krece utakmica tak da neznam kak vi ocekujete oko 10k ljudi
    Po meni bude izmedu 7k i 8k maksimalno
    Niko sretniji od mene da su vase prognoze tocne al ajd, zivi bili pa vidjeli :roll:
  • Neki tip
    19k
    ma ne opterećuj(em) se..

    Nisam u onom ultras filmu "bolje 100 pravih..", jer masovnost puno donosi.. ne samo (svakom) klubu.

    Ali ovaj put mi je zbilja svejedno.. ne zato što ne bih volio da nas je 20 000, nego zato što znam da sutra dolaze baš ti "pravi".

    Tko sutra, kad pada cijeli dan, kad znaš da se ideš smrznuti i pokisnuti, svejedno dođe, znaš da ga boli k..c za vrijeme i da je došao radi Dinama.

    Ok, i radi gaženja tovara. Isto dosta dobar razlog.

    I zato ne brinem.. Saznat ćemo je li to 3 000 ili 5 000 (plus njihovi), ali pojest ćemo ih.

    Da ponovim ono gore, jer baš mi se sviđa - nadmoćniji suparnik.

    Podsjetit ćemo ih danas na to.
  • Keyser Soze
    8k
    A vidi nije baš da je to nebitna stavka naravno, ali tovari sa zapada će sigurno doći, nažalost za naše to ne mogu sa sigurnošću reći. U slučaju da budu dominantni na zapadu može biti zajebano, ne u smislu nereda nego navijanja.
  • deda
    27.5k
    Kak bu, bu, mi smo navek tu
  • Neki tip
    19k
    U slučaju da budu dominantni na zapadu možemo biti zajebano, ne u smislu nereda nego navijanja.namodi grebza

    Za to se ne moraš brinuti. Ovaj put ne.
  • puxigadjurdja
    1.4k

    Već dugo govorim da je to idealno za majicu
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Dragi sveti Nikola, bio sam dobar ove godine, fino sam očistio svoju čizmicu (ova broj 45) i htio bi da mi doneseš samo, jedino i isključivo pobjedu protiv šugavih i mrskih tovara. Ne trebaju mi slatkiši jer to bi mi bilo slađe, ni igračke jer to bi mi bilo zabavnije.

    Tvoj db :blush:
  • xavier
    11.1k
    llfx1tf1k6di1q6o.jpg

    Večernji kaže da "tko izgubi u današnjoj utakmici izgubit će korak s Rijekom i Osijekom"...pa Dinamo i da izgubi danas, a iskreno vjerujem da neće, imao bi 5 bodova manje, ali i utakmicu manje. Daleko je to od izgubljenog koraka :monkey:
  • NORTE
    9k
    moglo bi to biti cirka 4.593 gledateljaxFire
    Šteta da zona nema više smajlića, ne znam šta bi napisao na ovo.
  • NORTE
    9k
    sav se naježim od ove krpe "nadmoćniji suparnik"Neki tip sa Zapada
    Još jedna poruka tzv. "direktno upućenog sadržaja", nastala isključivo za derbije, zbog nečega što nema veze s travnjakom, no ipak i tamo itekako ima smisla pa neka se nastavi i danas.
  • dzg7
    229
    Napokon došao taj dan
    Vrijeme idealno :lol:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    ovo je bez prob.moglo u shit of the day
  • deda
    27.5k
    Idemo buđenje Dinamovci, lijepo gospodski danas ispratit hajd.u.k.e pune mreže :heart:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.