• SAS1987
    13.3k
    Koliko sam ja shvatio su Hajduk i Dinamo potpisali neki sporazum da svaki klub dobije cca 200 ulaznica za zapadnu tribinu za "prijatelje kluba" poput povjerenici, možda neki manji sponzori i ostali "važniji" ljudi koji je žele na navijačku tribinu.
  • NORTE
    9k
    Čini mi se da ti je na stadionu 60 kunadeda
    Prvi put nisu objavili cijenu testiranja.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Gledatelja 6967 :joke:
    Reza 3:1 za nas
  • Salva
    2.3k
    Ne pratim detaljno statistiku Zone, pa cu pitat - jel ikad za neku utakmicu napisano 20 stranica na forumu dan prije nje?
  • Krizy
    35.5k
    Mislim da je sve jasno kad napišem da su obe utakmice s Villarrealom ukupno imale 42 stranice.

    +8 stranica napisano na temi "nismo isti"
  • NORTE
    9k
    Koliko sam upratio već dvoje ljudi je napisalo da će bit manje od 7 tisuća ljudi. Žešća pomutnja u glavama.
  • Nino Bule
    11.3k
    Ha gle ako bude padala kisurina vrlo moguce, nadajmo se da ce stat do utakmice
  • Stihl
    3k
    Pitanje? Jel se na stadion moze sa onom potvrdom o cijepljenju, znači ne covid potvrdom nego onom potvdom da je osoba cijepljena...pitam zato kaj je pajdo cijepljen neki dan, a ona potvrda ce mu doc tek za dva tjedna.
  • BlueVelvet
    336
    Mislim da ne, treba baš coviduša
  • Keyser Soze
    8k
    Nije mi jasno kako još nije otišao niti jedan sektor na sjeveru :meh:
  • Krizy
    35.5k
    Najavljuju neke pohode i mlaćenje. Netko uspije a netko ne:
    cfenvuzaxyrw5uap.jpeg
    d4tmpsbklx9z3nwa.jpeg
  • Salva
    2.3k
    Otisao je sigurno, pa danas nakon treninga je barem 50 ljudi ispred mene uzimalo karte za Sjever. Plus online prodaja, plus cijeli dan ticket, sigurno je otišlo, valjda ne ažuriraju.
  • Nino Bule
    11.3k
    Boga pitaj kako ljudi biraju sektore online s obzirom da je to za sjever potpuno nebitno
  • deda
    27.6k
    Teoretski je moguće da u svakom sektoru imaš po jednu neprodanu ulaznicu.
  • xavier
    11.1k
    I još treba dodati da za zapad redom odlaze sektori koji su najzanimljiviji ljudima dok na sjeveru naravno svi klikaju "random" kad je nebitno koji su sektor.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.