• NitkoBitan
    11.5k
    U toj temi se pokusava pronac glavni razlog slabe posjete u svima samo ne u prosjecnom Dinamovom navijacu. Treba se pogodit u srz problema, a to je da se na derbiju protiv tovara koji je vrlo vazan i u nogometnom i u navijackom smislu nemre skupit preko 10 000 Dinamovaca, uzas
  • Papastrumf
    9.3k

    Pričamo o dinamu, utakmicama, tovarima itd. Nisam te pitao zašto ideš ili ne ideš u kazalište. Usao si u raspravu o tome i ja te pitam što bi tebe motiviralo da odeš na dinamovu utakmicu, to te pitam na forumu na kojem se piše o dinamu.
    Ne moraš se ti meni pravdati za ništa, nisam ti niti otac niti majka, a niti žena.
    Samo ne vidim gdje je problem što te na dinamovom forumu pitam zašto ne ideš na dinamove utakmice?
    Isto pitanje bi postavio i svima ostalima koji ne idu? Zanima me razlog neodlaska na utakmice nekoga tko se naziva dinamovim navijačem i to je sve.
    To što ti misliš da je to osobni napad na tebe, to je tvoj problem. Da završimo ovu raspravu.
  • Bosna86
    11.5k
    Igramo protiv kluba čiji je predsjednik Nadan Vidosevic oslobođen zatvora za kriminalne radnje u Hajduku samo zato sto je slučaj otišao u zastaru političkom voljom

    Igramo protiv kluba cije je rukovodstvo godinama imalo tajne račune i tako manevriralo blokiranim računom… NIKAD NITKO OSUĐEN

    Igramo protiv kluba cije je vodstvo zadnja dva naslova osvojilo plaćanjem sudaca…NIKAD NITKO OSUĐEN IZ HAJDUKA

    Igramo protiv kluba koji je spašen intervencijom IVE SANADERA i koji je nakon privatizacije imao 120 milja na računu… 3 godine poslije, klub je bio u minusu 110… NIKAD NITKO ODGOVARAO

    Igramo protiv kluba kojem je grad Split bio jamac za kredit, koji nikad nije vraćen jer je prebijen dug na 101 način

    Igramo protiv kluba čiji je trenutni predsjednik izabran van natječaja suprotno kodeksu prethodno izglasanom od najcisticije navijačke skupine na svijetu
  • Mali Zeus
    9.1k
    Da završimo ovu raspravu.Papastrumf

    Tako je, bok.
  • masacusec
    3k
    Kaj veli netko nepotrebna tema??
    U par ćuki 5 sheetova ispunjeno....
  • Sljeme
    1.7k
    Svi u nedjelju na tekmu, nema isprike... Zato su je jučer svi našli i svi buju je našli protiv Belupa. Dinamovi navijači su u teškom kurcu i tu nema pomoći.
  • Krizy
    35k
    Igramo protiv kluba čiji su navijači i igrači tijekom utakmice sa Crvenom Zvezdom plakali zbog smrti Tite.

    "Bilo je puno suza tog dana u Splitu, posebno emotivno su reagovali braća Zoran i Zlatko Vujović, a zauvijek će se pamtiti scena kada su se igrači okupili na centru, zagrlili se i otpjevali "Druže Tito mi ti se kunemo", zajedno sa još 50.000 navijača.

    "Ko kaže da nije plakao za Titom taj laže! Uostalom, postoje TV snimci, fotografije... Od povijesti se ne može pobjeći, niti ima razloga za nečim takvim. Moj brat Zoran je pao na koljena, ja sam ronio suze, oko srca me steglo." ispričao je prije par godina Zlatko Vujović, bivši igrač Hajduka.
  • og1986
    2.9k
    Mislim kako velika većina ovdje ne shvaća kolika je mržnja splićana premu Dinamu i Zagrebu. Nebi me iznenadilo da je neki referendum da bi ne mala količina ljudi dole radije izabrala beograd za glavni grad nego Zagreb.

    Dolaze studirat i drukaju protiv jer im ništa ne paše. Mrzim ih i polomio bi im vilicu svima tamo. Nismo isti i nikada nećemo biti.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Mislim kako velika većina ovdje ne shvaća kolika je mržnja splićana premu Dinamu i Zagrebu.og1986

    Nažalost ne shvaća.
    Ja sam bio prisiljen dolje živjeti godinu dana i vidio sam iz prve ruke kakva je ta mržnja.
  • Krizy
    35k
    Dokument u kojem predsjednik Hajduka traži preimenovanje Poljuda u ‘Stadion Tito’
    cx84k0jzh4joowy6.jpg
    xys1uqeobgvjnvxb.jpg
  • Neki tip
    18.8k
    Igramo protiv kluba čiji su navijači i igrači tijekom utakmice sa Crvenom Zvezdom plakali zbog smrti Tite.Krizy

    Daj, krizy, pa šta je ovo.. fakat mi se nije dalo uključivati u ovu temu, jer uz dužno poštovanje prema pokušaju nabrijavanja na dolazak na tekmu, osobno mi to nije potrebno. Drago mi je da sam među tih 1200 po marciovoj procjeni što su na stadionu praktički uvijek, naprosto jer volimo Dinamo. Ništa to posebno važno ne govori o meni, samo da sam obolio na taj Dinamo i tko mi je kriv.

    I, da se razumijemo, mogu se i složiti da rivalstva fali, da i to dio ljudi privuče i privlači i da će zbog tenzija sigurno doći nešto više ljudi nego što bi došlo inače.

    Ali ajmo zbilja ne biti isti.. ajmo ne ljepiti pizdarije. kakav mrtvi Tito i poljudsko plakanje ima veze s bilo čime..

    Možemo tako reći "navijamo za klub iz grada u kojem je 300.000 ljudi došlo ispratiti lijes druga Tita na Glavnom kolodvoru dok je putovao iz Ljubljane u Beograd".

    Koga boli k.. šta to govori o ikome i koga to nabrijava?

    Saša Antić je našao problematične stihove u Lijepa li si. I? Pa kaj ćemo zbilja po takvim stvarima piliti?

    Kakve to veze ima.. Oćemo i Benjamina Perasovića vaditi, Dražena Lalića?

    Sve nemamo svojih idiota.

    Mislim, ne bih da vam kvarim zabavu i neću dalje, ako dovedete ovom "akcijom" bilo kojeg čovjeka više, neka vam je, ali vi ste u moderaturi sve redom bistri ljudi, nemojte se molim vas baviti potpunim glupostima.
  • Đuka
    91
    mogu potvrditi autentičnost ovog dokumenta, pošto sam ga i sam fotografirao u Hrvatskom državnom arhivu. Postoji velika mogučnost da su ovo zapravo moje fotografije koje su proslijeđivane s jednog na drugi uređaj. Zanimljivo je da je prije 2. svjetskog rata Hajdukov stadion jedno vrijeme nosio naziv "Poljana Kralja Petra".
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.