• Bosskovitz
    11.7k


    Nitko nije rekao da to podržava nego da je glupo uopće se dovesti u takvu situaciju na odmoru. Čisti darvinizam.
  • Bernard
    514
    je dinamovci su većinom u župi dubrovačkoj jer su doseljenici iz hercegovine, kao i moja malenkost.
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Bračni par možda nije ima namjeru provocirat al to je u Dalmaciji tovarima teška provokacija. Tu se posebno obraca pažnja od strane njih na takve stvari. A ne jebe ih jel dite il bračni par u kontekstu. Al to je ništa, zamislite sad kako je njima kad ne mogu proc u srcu Dalmacije Šibeniku sa hajdukovim obilježjima. Dok drugi prošetaju bez problema u Dinamovim!
  • Neron53
    589
    Cuj jadni bracni par u 50-im godinama?
    Sta smo mi u tim.godinama za bacit? Senilni starceki koji ne znaju sta rade? :)
  • plavi72
    831
    Šibenik 7 godinu ljetovanje !
    Ne idemo u Brodaricu,plaža Banj,pogled na tvrđave,grad,opušteno,lijepo,iznimno povoljno od parkinga(ove godine 5 eura cijeli dan,ne parking uz plažu,nego 150 m preko puta vaterpolo bazena) do noćenja na Meterizama,može se i pješke(ima 15'-20') pored stadiona/lidla/rotora ! Ručnik,majica... Dinamo kao na Jarunu !
    Šibenik :heart:
  • ElektricnaInfluencija
    249
    Baš sam bio neki dan u Šibeniku. Pozdravljaju se dva čovjeka i prvi kaže: "Ćao, di si hajdukovac", a drugi mu odgovori: "Bože sačuvaj, bolje bit peder" :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.