• Logistika
    1.1k
    vryu9fdljey7siyw.jpg
    Ovdje se neki čude temi,neki dan cijela Kranjča na kraju pjeva Mrzim Dinamo,sprsko ime to...uzivajte ! Sto se tice posjete na stadionu...do novog stadiona po meni nista od tog...Dinamo ze u ZG mora nametati kao trend u svim segmentima,zg nije sredina u kojoj se zivi na parolama,kao 45a...prevelika dominacija kluba (loša liga),20 g mucki oko kluba,infrastruktura iz ne znam kojeg stoljeca...ne opravdavam ne dolazak ljudi,ali slika oko dinama je izvrnuta skroz vec 20 i vise godina...ajde sto nema ljudi na stadionu,nego nema tribina jbt,pozatvarane...a kako ce sve ici sa Tomasevicem to me strah.
  • NORTE
    9k
    boce vina sa natpisom “mrzim ’?marcio amoroso
    To su oni, uvijek bili i bit će. Jako dobro znaš moje mišljenje o njima, a i njihovoj mržnji. Pokažimo i na zoni da nismo isti.

    zbog Dinama dođe 1200 ljudimarcio amoroso
    I nigdje ne vidiš krivnju uprave? Ljudi, osvjestite se šta su nam od kluba napravili. Pokradeni klub, a u bijegu i dalje kolo vode.

    Sto se tice posjete na stadionu...do novog stadiona po meni nista od tog...
    ...prevelika dominacija kluba (loša liga),20 g mucki oko kluba,infrastruktura iz ne znam kojeg stoljeca...ne opravdavam ne dolazak ljudi,ali slika oko dinama je izvrnuta skroz vec 20 i vise godina...ajde sto nema ljudi na stadionu,nego nema tribina jbt,pozatvarane...
    Logistika
    Ovime se zona treba baviti.
  • marcio amoroso
    32k
    zbog Dinama dođe 1200 ljudi
    — marcio amoroso
    I nigdje ne vidiš krivnju uprave?
    NORTE

    Tko kaže da ne vidim?
    Samo ne možemo za sve i uvijek i vječno kriviti upravu. Prema kome se ti ili ja trebamo orijentirati kad je riječ o posjeti? Ako boysi pređu preko toga i dolaze na stadion, a realno su najviše propatili tko sam ja da ne dolazim?
  • Papastrumf
    9.4k
    Nije ovo tako jednostavna tema.
    Meni prvom ponekad smetaju konstantni upisi gdje se dotice hajduka i svega sto se tamo dogadja.
    S druge strane, nas ogroman problem i je sto je s nase strane nestala ta neka mrznja prema njima, ako mogu upotrijebiti tu rijec.

    Zadnjih 15-16 godina dominacije na zelenom polju je ostavilo traga i jednostavno ih vise ne smatramo nekim rivalima, a htjeli mi to priznati ili ne, to jednostavno pali ljude.
    Zato, koliko god neki ljudi misle drugacije, nama treba jaki hajduk. Prvenstveno zbog nas navijaca.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Moram priznati da ne kužim. Nismo isti, slažem se, i baš zato zona neće raditi boce mrzim hajduk niti itko drugi. Ljudi ne dolaze na stadion jer nedovoljno mrze Hajduk, je li to poanta?
  • marcio amoroso
    32k
    Ljudi ne dolaze na stadion jer nedovoljno mrze Hajduk, je li to poanta?Mali Zeus

    Ljudi ne dolaze na stadion zbog bolikurcine. Boli ih klinac sto im se ispod prozora pjeva mrzin Dinamo srpsko ime to. I da, da ih se više “ne voli” posjeta bi bila bolja. Šta je tu čudno? Pa napisao sam gore, na cistu ljubav prema Dinamu imamo 1200 ljudi u prosjeku.
  • Papastrumf
    9.4k

    Koji je tvoj razlog da ne dolazis na Maksimir?
    Zivis u Zagrebu, a bio si mozda na 5 utakmica u zadnje 3 godine.
    Sto bi tebe kao dinamovog simpatizera privuklo na stadion?
  • Mali Zeus
    9.3k
    ↪Mali Zeus
    Koji je tvoj razlog da ne dolazis na Maksimir?
    Zivis u Zagrebu, a bio si mozda na 5 utakmica u zadnje 3 godine.
    Sto bi tebe kao dinamovog simpatizera privuklo na stadion?
    Papastrumf

    Što se to tebe i kako tiče?
    Vodiš neku evidenciju na koliko sam utakmica bio i u koliko godina?
  • Mali Zeus
    9.3k
    Ljudi ne dolaze na stadion zbog bolikurcine. Boli ih klinac sto im se ispod prozora pjeva mrzin Dinamo srpsko ime to. I da, da ih se više “ne voli” posjeta bi bila bolja. Šta je tu čudno? Pa napisao sam gore, na cistu ljubav prema Dinamu imamo 1200 ljudi u prosjeku.marcio amoroso

    Ma nisam rekao da je čudno, samo pitam. Puno je faktora, slažem se.
  • Aggro
    588
    Ja ih ne volim jer Lidija Bačić za njih navija
  • ZGBhoy
    1.7k
    Sportski su mi totalno nebitni, i uz dužno poštovanje Belupu al u njihovom su rangu zadnjih Godina.
    Oni nas mrze i na nas se lože to se bude opet i u Nedjelju vidjelo i čulo, a većini su nebitni
  • NORTE
    9k
    ne možemo za sve i uvijek i vječno kriviti upravumarcio amoroso
    Tko je doveo Lokomotivu u prvu ligu?! Klub bez navijača pa i zapad Kranjče navija za Hajduk 2-3 puta po sezoni. Tko je uništio odnos kluba i navijača? Ovo stanje traje barem 11 godina. Tko je zatrovao ligu svojom diktaturom? Tko je izvukao lovu iz kluba pa sad iz Bih vodi kolo? Što ćemo sa (Bandićevim) stadionom u 2021.godini, opet uprava nije kriva? Pa tko je onda? Gdje je ukradeni novac?

    Nigdje nije savršeno, ali ovo su osnovne stvari.
  • marcio amoroso
    32k

    A prijatelju onda sjedi kući i bubaj po tastaturi i krivi upravu. Sve 5.
  • Crusades1986
    9.6k
    Da imamo ljudi na stadionu kolko imamo mišljenja o svakoj temi i traženja alibija Maksimir bi bio krcat na svakoj utakmici...
  • Mališan
    1.7k
    U nedjelju igramo protiv kluba čiji je najveći kroničar otvoreno podržavao sistem Slobodana Miloševića. #NismoIsti
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.