• marcio amoroso
    31.8k
    “Ne bi se štel mešati” mentalitet nas je doveo do toga da imamo 1200 ljudi prosjek u milijunskom gradu.

    Šta mi imamo pisati o njima i trebamo se brinuti samo o sebi će dovesti da smanjimo na 1000.
    Samo jako!!!

    Kad im navijači pale baklje na zabijeni gol četničkog Olympiacosa u Zagrebu sve mi je jasno.
  • masacusec
    3k
    Priznajem da mi fale one hejterske šprehice iz srednješkolskih dana :joke:
  • NORTE
    8.9k
    sramota da sad imamo i ovu temuxavier
    Koliko je lajkova dobio ovaj post mislim da dovoljno govori što većina zone misli o ovoj temi. Ovo je forum o dinamu, a mržnju koju su naši rivali pojačali zadnje desetljeće ostavimo njima.
  • Bosna86
    11.5k
    “Ne bi se štel mešati” mentalitet nas je doveo do toga da imamo 1200 ljudi prosjek u milijunskom gradu.marcio amoroso

    I da dolaze u Kranjcu kao da se igra u Dugopolju… Meni to nije normalno… Dinamov navijač je toliko izjeban u mozak da tu vise nema pomoći
  • Bosna86
    11.5k
    U nedjelju igramo protiv kluba koji u svojim vitrinama ponosno drzi Dinamov trofej i ne misli ga vraćati
  • Logistika
    1.1k
    rwhblwgbb619fv7w.jpg
    Bit ce u nedjelju bahati,sad su se u kranjči osokolili i na terenu i na tribini,ocekujem vec preko tjedna pokusaj nekog slikanja i akcije...stižu obožavatelji osloboditelja sa Visa,djeca JNA oficira
  • masacusec
    3k
    Pa dobro @Bosna86 veli. Normalno da se u ljudima budi revolt. Da se u središtu moga grada pjevaju tovarske pjesme, da je na stadionima u Zagrebu, hajduku domaća atmosfera, da svi drkaju i glorificiraju jebeni hajduk.....
    Fuj!
  • xavier
    11.1k
    Šta mi imamo pisati o njima i trebamo se brinuti samo o sebi će dovesti da smanjimo na 1000.marcio amoroso

    Hajduk ne volim i uvijek mi je drago kad izgube ili ispadnu, ali ponovit ću da navijam za Dinamo, a ne protiv Hajduka i iskreno bih volio da ljudi dođu na stadion zato što ih zanima Dinamo, a ne zato što mrze Hajduk jer ovako ispada da je tu bitniji protivnik nego Dinamo.

    Dinamov navijač je toliko izjeban u mozak da tu vise nema pomoćiBosna86

    A čemu onda sve ovo ako ti tako misliš? Ako nema pomoći, onda zašto sve ovo uopće pišeš?

    Normalno da se u ljudima budi revolt.masacusec

    Ovo stvarno nisam shvatio. Revolt protiv čega se budi?
  • marcio amoroso
    31.8k
    Koliko je lajkova dobio ovaj post mislim da dovoljno govori što većina zone misli o ovoj temi. Ovo je forum o dinamu, a mržnju koju su naši rivali pojačali zadnje desetljeće ostavimo njima.NORTE

    Šta bi rekao da zona napravi boce vina sa natpisom “mrzim hajduk’?

    Mene neke teme na zoni ne zanimaju pa ih jednostavno preskočim. Ne trebate se zgražati.
  • marcio amoroso
    31.8k
    iskreno bih volio da ljudi dođu na stadion zato što ih zanima Dinamo, a ne zato što mrze Hajduk jer ovako ispada da je tu bitniji protivnik nego Dinamo.xavier

    Nažalost jeste jer samo zbog Dinama dođe 1200 ljudi. To je činjenica i to nije rekla kazala.
  • masacusec
    3k
    Ja osobno ne bih ostao konsterniran. To je normalno u navijačkom svijetu.
  • NitkoBitan
    11.5k
    Nismo isti jer oni imaju godisnje ulaznice a mi nemamo :rofl:
  • Olmic
    2.7k
    Bez ljutnje, ali prvih par postova mene ne bi ni malo potaknulo da dođem na tekmu. Kad se već spomenuo ovaj iz TBF-a, mogu iskoristit jedan njihov stih koji kaže "čiji stari bija ustaša a čiji partizan" za što me iskreno boli ona stvar..
    Hajduk će uvijek biti naš najveći rival, ali čak ni to me ne privlači na tekmu, ni to što su oni nabrijani, mene isključivo i jedino zanima ova tekma jer igra DINAMO i idem na tekmu zbog Dinama pa makar on igrao protiv NK čučerje, kustošija, Barcelone ili Hajduka, meni potpuno svejedno..
  • BBB Sibenik
    3.8k
    Osjećam lagano kmečanje kod nas i ne mogu virovat. To kmečanje je rezervirano godinama znamo za koga. Ljudi moji rezultati nisu bajni na kakve smo navikli u HNL-u al je daleko od tog da kmečimo. Ova euforija koju stvaraju nije ništa novo kod njih. Ona proizlazi iz tog sta bi dali guzice da imaju uspjehe koje Dinamo ima, kako u titulama u prv. tako i u rez u Europi. Ostavimo se mi njih, nek se nabrijavaju po selima i u birtijama jer to je jedino šta imaju u svojim životima. Za početak svi uzmimo svoju kartu, i pravac SJEVER!
    Dinamo i igrači nas tribaju!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.