• mniokl
    247
    Ne mogu uvesti obvezno cijepljenje jer je cijepivo u ekperimentalnoj fazi.Zato pokušavaju sve da sudjelujemo u njihovom eksperimentu,kao možeš birati ali ne cijepiš li se građanin si drugog reda.
  • marcio amoroso
    31.4k

    Ma ipak je narod malo drugačiji u Hrvatskoj nego u Bosni. O tom pričam.
  • NitkoBitan
    10.6k
    Ne mogu uvesti obvezno cijepljenje jer je cijepivo u ekperimentalnoj fazimniokl

    Ne samo zbog toga kaj je eksperimentalno. Koji su drugi argumenti sa uvodenje obveznog cjepiva protiv korone? Zasto do sada nije recimo bilo obvezno cjepivo protiv gripe iako je virus slican koroni... Također, nezgodno je proglasit cjepivo kojim se trebas svake godine cjepit obveznim
  • Neki tip
    18.3k
    Kako drugačije? Pa sjećeš se početka godine kad su prozivali ove što su se cijepili preko reda?The Undertaker

    Ako je cilj što veća procijepljenost, onda bi im to bila najbolja strategija.

    Osnove ponude i potražnje - čega je puno nije na cijeni. I obrnuto, oskudni resurs je tražen ma koliko beskoristan bio. Primjera bezbroj.

    Hoćeš cijepit Hrvate? Reci im da cjepiva nema ili ga ima vrlo malo.
  • xavier
    11k
    @marcio amoroso je zapravo na odličnom tragu. Ako im je bio cilj da se što više ljudi cijepi, onda nisu trebali pričati o zaštiti drugih i stalno ponavljati kako su osigurali milijune doza besplatnog cjepiva nego su trebali krenuti s pričom kako je cjepivo dostupno, ali košta 1000 kuna po dozi i onda pustiti ljude da se cijepe preko veze besplatno :sweat:
  • Neki tip
    18.3k
    ok, varijacija na temu, ali da, to je to..

    Želiš ono čega nema, a ne ono što ti silom nude i to ni više ni manje nego "da pomogneš drugima"..

    Jebote, kad malo razmisliš, pa to je bilo osuđeno na propast.. :lol:
  • Sljeme
    1.5k
    Kaj mislite jel će priznavati potvrde o preboljenju unutar godinu dana koje vrede i za posao, za ulazak na stadion u subotu?
  • xavier
    11k
    Kaj mislite jel će priznavati potvrde o preboljenju unutar godinu dana koje vrede i za posao, za ulazak na stadion u subotu?Sljeme

    Nemoj uzeti za sigurno, ali koliko ja znam, za ulazak na stadion ti treba Covid putovnica i ne možeš ući s potvrdom o preboljenju.
  • Sljeme
    1.5k
    Pa potvrda o preboljenju je isto Covid putovnica i dok mi je vredila unutar 6 mjeseci ulazio sam s njom na sve stadione.
  • xavier
    11k


    Onda ne govorimo o istom. Koliko znam, Covid putovnica na osnovu preboljenja i dalje vrijedi 6 mjeseci (ona na osnovu cijepljenja je produžena s 9 na 12 mjeseci). To što možeš na posao i 12 mjeseci nakon preboljenja, ne mijenja činjenicu da je ona nevažeća kao Covid putovnica kad prođe 6 mjeseci.

    Koliko sam shvatio, dio ljudi na posao ide s potvrdama o preboljenju na osnovu antitijela koje vrijede 12 mjeseci, ali s tim ne možeš kod nas na stadion (ali možeš u Austriji recimo). Mislio sam da o tome govoriš.
  • Papastrumf
    9.1k
    Mislim da su neki dan javili da produžuju covid potvrdu na osnovi preboljenja sa 6 mjeseci na godinu dana. Mislim da treba skinutu novu potvrdu s portala E građanin.
  • Sljeme
    1.5k
    Meni su na poslu uvažili staru Covid potvrdu o preboljenju iako ona zapravo vrijedi 6 mjeseci ali po Odluci Vlade od petka produžena je na godinu dana za sve državne i lokalne ustanove. S obzirom na to da je stadion gradska ustanova pretpostavljam da bi trebalo vrijediti
  • GZomanid
    563

    produženo ti je trajanje potvrde a ne putovnice. Probaj izvadit novu putovnicu pa javi jesi uspio..
  • xavier
    11k


    To sam već čuo, ali gdje to točno piše?



    Ako su Covid putovnice stvarno produžene, onda sve ok, ali to što je stadion gradski, to nema veze jer se ne odnose na njega isti propisi. Za stadion ti je trebala putovnica i prije nego je ovo uvedeno za gradske prostore.
  • xavier
    11k
    produženo ti je trajanje potvrde a ne putovnice. Probaj izvadit novu putovnicu pa javi jesi uspio..GZomanid

    Tako sam i ja shvatio.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.