• xavier
    11.1k


    Kako je već više puta napisano, najveći je apsurd u cijeloj priči oko cijepljenja što je cjepivo odavno svima dostupno, ali se dosta rizične populacije i dalje nije cijepilo te se sad predlaže cijepljenje djece kako bi se spriječilo prenošenje zaraze na one rizične...koji se ne žele sami cijepiti.

    Tko je tu lud??
  • Dudu
    2.6k
    Najjace su mi te babe od 80 godina koje piju šaku lijekova, ali neće da prime cjepivo jer će od toga umrijeti, pa ili završe na respiratoru ili stvarno umru, a zbog njih blokiran cijeli svijet :shade:
  • Nolifer
    6.5k
    mene zanima jedna stvar, ako sam tri puta cijepljen, i imam covid potvrdu i nekim čudom dobim ponovo tu koronu, kaj onda? onda mogu bacit tu potvrdu u smeće?
  • Mališan
    1.7k
    mene zanima jedna stvar, ako sam tri puta cijepljen, i imam covid potvrdu i nekim čudom dobim ponovo tu koronu, kaj onda? onda mogu bacit tu potvrdu u smeće?xFire

    Legendo, jesi se tri put cijepil da ne dobis koronu ili da dobis potvrdu?
  • Infinity
    15.2k
    Ako se ne testiras sve ce biti OK.
  • Nolifer
    6.5k


    Stari, da si me pratio prije, shvatio bi da zbog zdravlja i spadam u rizičnu skupinu, te sam slušao svoje doktore koji su me više puta spasili iz dubokog sranja, a nažalost imam rijetku bolest i to je sve što mogu reći na tu temu.. tak da zato

    A pod dubokim sranjem sam mislio i ovo covidsranje, imao sam teški oblik, saturaciju kisika skoro 60 je bila, 90 za bolnicu i nema druge nego da se i treći put cijepim i ni kod jednog cjepljenja nisam imao nuspojave...



    Aha, kužim sad. Thx

    I poanta mog upita je bila, ko meni može garantirat da se neću ponovo zarazit? Oni pojma još nemaju o tome, ovo je sve tapkanje u mraku
  • The Undertaker
    3.9k
    Koliko znam, potvrda ne ovisi o tome da li si imao koronu ili ne već samo kad si se cjepio (za cijepljene).
  • Nolifer
    6.5k


    Hvala na objašnjenju. No tako nekako sam i ja to shvatio da je to radi toga samo
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Evo, vlada će Lauca izbaciti iz stručne znanstvene skupine jer ne priča što oni žele. Čovjek samo racionalno razmišlja i kreira mišljenje na temelju vrlo egzaktnih podataka.

    Što će vladi uopće onda to povjerenstvo? ako u njemu mogu biti samo oni koji će odobravati njihove odluke. Nije znanost tv show pa da je pobjeđuje ono što ima najviše glasova.

    Komedija...

    Bilo bi dobro da most izgura taj referendum.
    Možda čak treba ići općenito na zakonitost mjera i stožera. Ta skupina ispada iznad države i zakona, već dvije godine rade što god hoće, donose odluke kako im se sprdne, bez ikakve odgovornosti, bez ikakvog suvislog objašnjenja.
  • Mali dioničar
    14k
    Ali ako se cijepiš i nakon toga dobiješ koronu, dobiješ Velered Vilija Beroša.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Sve su to papci koji nemaju muda za napraviti snažne poteze. Ako smatraju da se cijela populacija treba cijepiti, a očito smatraju, onda uvedite obavezu, zakon... Oni koji čak i tad ne žele, ako treba vojsku pošaljite na njih i prisilno im ubrizgajte pfizerovu dozu. Sve to pod punom moralnom i financijskom odgovornošću.

    To je puno, puno poštenije od ovog što trenutno rade.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Kakav prasac je ovaj vili.
    On optužuje lauca da širi dezinformacije.
    Čovjekov svaki upis sadrži grafove, brojke, podatke...ovaj valja mjere kako mu se sprdne.

    Još optužuje da relativizira što hrvatski građani umiru. Ne relativizira, lijepo govori da treba zaštititi ljude iz ugroženih skupina koji čine valjda 98% svih preminulih.
  • marcio amoroso
    31.9k
    U Hrvatskoj je sigurno malo drugačije, ali ja znam kako je u Bosni.
    Da nema cijepiva povlačilo bi se milijun veza i vezica i davala bi se zadnja marka da se cijepi. Ovako ga ima viška pa se ljudi prave pametni.
  • The Undertaker
    3.9k
    Kako drugačije? Pa sjećeš se početka godine kad su prozivali ove što su se cijepili preko reda?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.