• marcio amoroso
    31.9k
    Ako ostane ovaj trener i Dinamo pobjedi u dvije tekme HNL-a bit će 7500
    Ako ostane ovaj trener i kiksamo u HNL-u bit će 4700
    Ako dođe novi trener i dobijemo dvije tekme prije rapida bude 11500
  • Gelipter
    3.4k
    Nažalost pretjerane euforije nije bilo ni protiv WHU-a ne znam na čemu gajiti optimizam glede brojke protiv Rapida pogotovo uzmemo li u obzir sve okolnosti. Daj Bože da griješim. Kako bilo sa sjevera će grmiti i to je najvažnije.
  • Mali dioničar
    13.9k
    Koliko BBB je na sebi jučer imalo neki grb Dinama, šal ili slično?
    — The Undertaker

    Imaš neke opasne komplekse izgleda.
    Crusades1986

    Tko nadje obilježje Dinama na fotki dobije like od Undertakera.

    wd9prnjf1g51o0zy.jpeg
  • Mali Zeus
    9.2k
    Ja vidim jedan šal!
  • Bosna86
    11.5k
    Komentar i nije toliko promašen… Radi se na tome da tribina malo poplavi i da se smanji crnina
  • NitkoBitan
    11.7k
    Ne znam na cemu bazirate losu posjetu protiv Rapida. Ak se ne varam bit ce rodendan BBBa (ukoliko vrijeme posluzi a najave su da ce bit toplije od prosjeka i susno), pretpostavljam minimalno 2 tisuce navijaca Rapida, rezultatski je znacajna tekma kaj je bitno "zapadnjacima", bit ce vise ljudi neg protiv WH...
  • NORTE
    8.9k
    Danas sam saznao da se i korneri mogu provjerit VAR-omMarkelo

    Nisam to primjetio, ali to bi i trebala biti jedna od bitnijih stavki Var-a. Korner koji nije trebao biti može odlučiti rezultat.
  • Sljeme
    1.7k
    U nedjelju igramo s Istrom. Baš me zanima kolko bu ljudi od sinoć došlo u Maksimir.
  • Guinness
    1.9k
    pretpostavljam minimalno 2 tisuce navijaca RapidaNitkoBitan

    Rapid neće imati pravo na gostujuće na Maksimiru, dobili su kaznu za west ham jučer
  • marcio amoroso
    31.9k

    To sam se i ja pitao. Garantiram manje nego nas je bilo u Beču.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Rapid neće imati pravo na gostujuće na Maksimiru, dobili su kaznu za west ham jučerGuinness

    Tekma je za manje od 2 tjedna. Ako uloze zalbu na odluku moze im se odgodit za onu iducu tekmu iza nase, a s obzirom da se vec krenuli prodavat aranzmane i ulaznice za to gostovanje sumnjam da se nece zalit
  • agramZ
    2.3k
    publika koja zvizdi Dinamu i boysima non stop, takozvani navijaci sa Block Westa koji su navijali i nisu ispostovali bojkot... U cijeloj prici mi je jedino zao onih par stotina pravih Ultrasa sa kojim smo u dobrim odnosima i koji se stvarno nisu pojavili zbog nakaradne 2g mjere, u svakom drugom pogledu mi se gadi sve oko tog klubaNitkoBitan

    kakav bojkot? block west je kolektiv pun kurac navijackih grupa koje se nisu bas slagale u vezi odluke prekida organiziranog navijanja, jedno pola od tih par stotina "pravih ultrasa" ti je bilo na tribini.. nogometna tj. protivnicka publika koja zvizdi dinamu i boysima, kako ih nije sramota? :lol:
  • The Undertaker
    3.9k
    Komentar je usmjeren prema tome da smo postali toliko košer da nam smetaju hrvatske zastave i dernek dijaspore na rijetkim utakmicama Dinama u inozemstvu. Kao da Dinamo nije hrvatski klub. S druge strane nije čudno što je glavna navijačka skupina praktički bez obilježja kluba. Što se mene tiče, neka nosi što god hoće, samo neka navija za Dinamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.