• Eduardo
    16.8k
    Daj ako netko ima neka baci link na sažetak
  • db-izbjeglica
    11.8k
    Koliko BBB je na sebi jučer imalo neki grb Dinama, šal ili slično?The Undertaker

    Tko je spominjao BBB-e?
    Pričamo o gasterbajterima koji nisu bili s BBB-ima i koji su po ostalim tribinama mahali hrvatskim zastavama. Bolje je ne imati ništa, doći u trapericama i običnoj jakni nego se sramotiti izigravanjem nekakvog domoljublja kada je to apsolutno nepotrebno.
  • Benito
    531
    Utakmicu neću komentirat jer sam razočaran do bola, ali kad vidim onakvo suđenje i kad se od 85. min igra možda 45 sek onda podržavam onu ideju koja se vrti da treba uvest čistu igru, pa se ti frende valjaj po terenu i 15 minuta ako zeliš, jer ono nema nikakvog smisla
  • db-izbjeglica
    11.8k
    Opstrukcija igre rapidovaca je bila žalosna, ni grci se ne bi spustili na tu razinu, al ono, tko je dinamu kriv što se doveo u situaciju da pred kraj utakmice ganja gol zaostatka?
  • marcio amoroso
    31.4k
    njemački konjušari koji se uvijek u sportu drže kao gospodavjeko1701

    Igrao sam dosta po Njemačkoj i nešto kratko bio i trener pa ih jako dobro poznajem. Oni su ti gospoda kad vode 4 razlike i kad si ti jadan. Onda ti pružaju ruku, ponašaju se normalno, čak priznaju i krivi aut. Kad je utakmica na nož najveća su stoka.
  • superhik
    9.7k
    Ademi u navodnoj prepirci sa nekim novinarom (na 1:08)

  • Gelipter
    3.4k
    S malim vremenskim odmakom naprosto ne mogu vjerovati da smo bili ovoliko loši u svim aspektima igre, od krivih dodavanja, nepostojećeg napada, nemogućnosti zadržavanja lopte, katastrofalnog pokrivanja igrača, lagane bolikurčine većeg dijela igrača. Livakovićev govor tijela i reakcije mi djeluju kao ogledni primjer nefunkcioniranja cijele momčadi i jedne očite frustracije. (Ne izdvajam njega nipošto kao najlošijeg, nego kao onog tko mi djeluje da je među najfrustriranijima iz čega proizlazi i određena vjerojatno nesigurnost jer je očita njegova puno slabija forma zadnjih mjeseci uz još neke važne igrače.) Prvih 7,8 minuta utakmice, kao što je već navedeno je djelovalo odlično i onda odjednom totalni zastoj svega dobroga. Još jednom kažem ne mogu vjerovati da je to sve bilo slučajno. Sad me baš zanima u ovim okolnostima posjeta na Maksimiru za 2 tjedna. Hoće li biti kiša, hladno, uvrijeđenost finih guza lošom igrom u Beču itd. Također, hoće li se igrački što promijeniti. Iskreno, prema svemu zadnjih mjeseci nisam preoptimističan iako možda opet ponovimo Genk pa opet Krznar usprkos svemu ostane "vođa momčadi". (Mislim ostat će svejedno, ali jbg.) Boysi izdominirali kao i uvijek to više i nije vijest, ali treba istaknuti svejedno svaki put. Jedino mi je žao da nije bila neka poruka možda za Cicu. Možda za dva tjedna bude. U nedjelju je Istra...
  • xavier
    11k
    Nisam ovih dana želio komentirati izjave tipa "6 bodova iz dvije utakmice s Rapidom", "uopće se ne brinem oko te utakmice", "takve klubove smo prerasli" i slično.

    Dinamo igra jako promjenjivo i generalno stvarno ne znam na čemu se bazirao optimizam da će Rapid biti "plitak potok". Ok, i ja sam se nadao da će to izgledati puno bolje, ali bojim se da je ljudima ona pomalo nerealna pobjeda protiv Belgijanaca možda stvorila pomalo pogrešnu sliku o trenutnoj snazi i formi.
  • Crusades1986
    9.3k
    Koliko BBB je na sebi jučer imalo neki grb Dinama, šal ili slično?The Undertaker

    Imaš neke opasne komplekse izgleda.
  • Gelipter
    3.4k
    Igra Dinama jučer zavila je boyse u crninu. :lol:
  • NitkoBitan
    10.6k
    Sad me baš zanima u ovim okolnostima posjeta na Maksimiru za 2 tjednaGelipter

    Okolnosti su takve da smo trenutno drugi sa istim brojem bodova kao Rapid i Genk. Kaj nekom treba veca motivacija da dode na tekmu...
  • Keyser Soze
    7.8k
    Kaj nekom treba veca motivacija da dode na tekmu...NitkoBitan

    Baš... I još će igrači bit nabrijani nakon onakve krađe vremena da će ih samljet.
  • Gelipter
    3.4k
    Gle govorim na temelju iskustva. Nadam se da će razmišljanje većine biti na tvom tragu. Osobno mi je neshvatljivo kao navijaču Dinama ne prisustvovati toj tekmi, ali eto ima nas svakakvih. Izgovori se brzo pronađu.
  • Keyser Soze
    7.8k
    Osobno mi je neshvatljivo kao navijaču Dinama ne prisustvovati toj tekmi,Gelipter

    A gle, ipak je to Maksimir, a ne Beč tak da nema smisla jer neće biti storya i selfiea. Znam puno ljudi koji su jučer bili u Beču i ne pamtim kad su zadnji put bili na Maksimiru, ali bitno da je instagram gorio.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.