• SAS1987
    13.2k
    Igraći nisu bili psihološko pripremljeni što je rezultiralo nervozom čak i panikom a kasnije i manjkom samopouzdanja te koncentracije za što je kriv Krznar sa suradnicima. Igraš europsko ligu na top stadionu ispred par tisuća tvojih navijača, kako teško može biti motivirati igraće?

    Osim toga, kako je moguće da ti igra Menalo prije Špikića? I da ubaciš u igru Baturinu koji je u europskoj ligi do sada igrao 7 minuta a u HNL 172 minuta. Jako loša utakmica Krznara koji će ipak sigurno ostati trener barem do zime jer je nije baš najpametnije mijenjati trenera usred sezone.
  • db-izbjeglica
    12.5k
    Majku ti milu od kako jadne ekipe se izgubilo.
    Prestrašno...

    Istaknuo bi samo dvije činjenice koje i slijepci vide.

    Damir Krznar nije trener dorastao voditi klub poput dinama!

    Luka Menalo nije igrač za dinamo!
  • SAS1987
    13.2k
    ne zaboravi na Andrića.

    Od Krznara mene jos vise brine preostatak strucnog stozera. Jer ne moze biti slucajno da imamo ove sezone toliko ozlijeda.
  • Neki tip
    18.8k
    Drago mi je da si uživao, ja sam bio tužan ko pas zbog karte koja je propala :sad: i hebene korone.marcio amoroso

    A da, šteta, čuo sam sve.

    Lakše je nekako podnijet ovako šugav poraz na tribini uz onakvo navijanje.
    Doma bih si kosu (koju nemam) počupao (da je imam).

    Ovako, na tribini, čak je i mene kojem nije nešto napeto derat grlo (što se vidi iz nadimka), uzelo potpuno..

    Prošlo mi u nekom trenutku kroz glavu "da me vidi ekipa s posla kako s kapuljačom na glavi sjedim na štangi i derem ono što je ostalo od glasnica na nogometnoj utakmici..." :lol:
  • db-izbjeglica
    12.5k
    ne zaboravi na Andrića.SAS1987

    Ma dobro, on je nebitan...

    Al Menalo dobija šanse kao da je krznarova ljubavnik, čovjek ni u slaven belupu ne bi bio ponajbolji igrač.

    Također, livaković jako zabrinjava!
    Njegova reakcija kod drugog gola je tragikomična, lik 3 utakmice zaredom prima golove iz prekida, sa peterca...daj ono, skuliraj se.
  • marcio amoroso
    31.8k

    Meni iskreno nema ništa ljepše od gostujuće utakmice Dinama i tog navijanja. Taj osjećaj pripadnosti, opuštenost i navijanje 90 minuta me baš ispuni. U godinama smo i situacijama kad ne možemo na svaku tekmu, ali treba ići na svaku koju se može, jer ponavljam, neopisiv osjećaj.

    Znam da si zaljubljenik u repku, ali navijanje na gostovanju repke i na Dinamovom gostovanju su dva svijeta, neusporedivo.
  • über alles
    1.4k
    Kakva mrtva sutkinja, nasi su igrali ko zadnje picked I jedini su krivci za poraz
  • og1986
    2.9k
    Nitko nije rekao da je sutkinja kriva za poraz.

    Nego da je očigledno izgubila kontrolu nad utakmicom i za mene ona više nema šta tražiti u muškom nogometu.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Kaj se dogadalo na poluvremenu?
    Mene zanima ak ima statistike krivih dodavanja cijele ekipe
    Mi danas nismo 3 dodavanja mogli povezati
  • Keyser Soze
    8k
    Od kakve smo mi ekipe izgubili... Očajna priprema utakmice, kako možeš u ovakvoj utakmici na teren poslati Gojaka i Menala koji očito mogu igrati samo za FK Tuzla City?
  • serbus
    3.4k
    Možda nije problem u igračima nego koje im uloge krznar daje a ovi ih ne isporučuju. Nitko ne napreduje kod krznara nisu baš svi lopate pa ni taj Menalo
  • db-izbjeglica
    12.5k
    Kakva mrtva sutkinja, nasi su igrali ko zadnje picked I jedini su krivci za porazüber alles



    Nije direktno utjecala na ishod, ali je dobar primjer suludosti ovog SJW ludila u kojem živimo.

    Žena se pogubila, izgubila kontrolu nad utakmicom, imala hrpu krivih odluka, sva sreća pa nije bilo nekih situacija za penale, crvene kartone, na kraju je čak i pobjegla od utakmice sudeći kraj iako se trebalo igrati još nekoliko minuta. Čak su se i igrači rapida iznenadili kad je sudila kraj, jer realno, zadnjih 5 minuta utakmice i te 4 minute nadoknade se uopće nije igrao nogomet.

    Našla se u situaciji kojoj nije dorasla, a sve zato jer se gura ta rodna ravnopravnost, zato jer je žena koja sudi nogometne utakmice i to je fenomenalna stvar za modernu agendu. Najlošiji sudac u HNL-u, koji nikada neće dobiti priliku suditi europske utakmice, je bolji od te sutkinje.
  • db-izbjeglica
    12.5k
    Još nešto, jel samo meni ova gasterbajterska spika na utakmicama hr klubova po austriji/švicarskoj/njemačkoj ide na živce? Igra dinamo, oni okolo mašu sa hrvatskim zastavama kao da igra reprezentacija. Daj ono, skulirajte se, ako vam je toliko stalo do hrvatske, ako ju toliko volite - vratite se, nije baš da se tu kod nas umire od gladi i živi u siromaštvu. Mogu i ja otići u te zemlje za veću plaću, al neću, jer mi je tu lijepo, jer volim tu živjeti, a čak i da odem, sigurno ne bi na utakmicu rijeke ili osijeka nosio hrvatsku zastavu, jer ono ne navijam za te klubove, a čak i da odem na utakmicu i navijam za hr koeficijent, iz poštovanja prema zemlji u kojoj živim ne bi mahao hrvatskom zastavom u situaciji kad ona stvarno nije potrebna.

    To je klupska utakmica, ohladite, za dinamo su danas igrali i danci, francuzi sa martiniqua, makedonci, bošnjaci čak i jedan srbin...
  • ZGBhoy
    1.7k
    ja sam sam dio te Dijaspore(2 Generacija) i jučer iz Njemačke otišao u Bec ali i meni pada mrak na oči kad vidim te Indijance.
    Potpuno si u pravu stone kaj si izjavio
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.