• marcio amoroso
    32k

    Ali nemam drugog objašnjenja. Dodajemo lopte na 5 metara u aut, na 5 minuta prije kraja trčkaramo i dodajemo se kao da vodimo 5-1 u dugom selu. Ovo je neobjašnjivo.
  • Infinity
    15.2k
    Aj kad smo losi i kad nas netko kvalitetan razbije pa ne mozemo nista. Dobije nas losa ekipa, a mi jos losiji.

    Ove tuce na kraju su samo dokaz nase nemoci.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    I naravno, iduća tekma je protiv Istre i nosonja bude opet prošo bez otkaza...
  • marcio amoroso
    32k

    Drago mi je da si uživao, ja sam bio tužan ko pas zbog karte koja je propala :sad: i hebene korone.
  • Nino Bule
    11.3k
    Jedine pozitivne strane su teofil drugo poluvrijeme i sutalo
  • miro
    3.1k
    ja ne znam što bih mislio, sve m se čini loše, nitko nije odigrao ništa, ajde Livi, Theo, Šutalo ok i Petko dok je igrao. Sve ostalo ispod svake razine. Nešto su kao Orša i Ivanušec pokušavali, ali slabo je to i to protiv Rapida....
  • Dudu
    2.6k
    Nisam se dugo ovako razočarao, da nas jedna ovakva seljačka ekipa pobijedi, još sam u šoku koliko smo nemoćni bili
  • marcio amoroso
    32k
    Ovo je udarna momčad od prošle sezone
    Livaković- Ristovski, Theo, Lauritsen, Gvardiol- Jakić- Ivanušec, Ademi, Majer, Oršić- Petković

    Ovo od večeras
    Livaković- Ristovski, Theo, Lauritsen, Franjić- Mišić- Menalo, Ivanušec, Gojak, Oršić- Petko

    Treba biti realan i reći da je ovo razlika nebo i zemlja u kvaliteti.

    I da jednostavno treba ili vremena ili para da budemo na nivou prošle sezone. Kad je Petko izašao, a Andrić ušao znao sam da se možemo pozdraviti sa rezultatom.
  • Ludovic IX
    5.2k
    Ma ne moraju oni bit svi ko olmo ali moraš bar trčati i bit agresivan. Za to ne trebaš bit pametan
  • marcio amoroso
    32k
    moraš bar trčati i bit agresivanLudovic IX

    Tu sve počinje i završava. Kad ti to momčad ne radi znaš da si zakazao i da možeš kupiti prnje.
  • Bosna86
    11.6k
    Priča se da Petković nije izašao zbog ozljede i da je na poluvremenu bio fizički sukob u svlačionici… Ako je to istina, Krznar je bivši

    Očekujem Peternaca kao sok terapiju :smile:
  • Nino Bule
    11.3k
    Ma mislim da je ozljeda
  • Markelo
    2.5k
    Najgori trenutak utakmice mi je bio kada nakon tko zna kojeg pritiska pred našim golom, Livaković uzima loptu u ruke i želi brzo ispucat do Andrića no promašuje ga i lopta odlazi u aut a publika sarkastično plješće. Kakva nemoć. Na što je spao klub koji je do prije dvije godine bio u borbi za drugo mjesto u skupini lige prvaka.Nama Rapid koji je simbol mediokritetstva europskog nogometa, drži lekciju iz nogometa. Jad i bijeda
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.