• Dragon1Warrior123
    2.9k
    Pusti to da su naši krivi, jesu, ali ova drolja je napravila sprdačinu od utakmice. A to rijetko govorim o sudcima...
  • trender
    168
    Pa neće valjda jedina dobra stvar bit BBB.trender
    Eto ga na...
  • Markelo
    2.5k
    Mi smo bili smeće al ovakvu tuku odavno ne vidjeh. Za ovo divljanje na kraju je ona sve kriva
  • Ludovic IX
    5.5k
    Iskreno, nadam se nekom resetu jer meni je ova sezona baš mučenje. Genk je iznimka, nažalost.
  • serbus
    3.6k
    Užas.... A kaj je baba od tekme napravila zadnjih 10min dugo nisam vidio
  • Nolifer
    6.7k
    ne znam, ne znam... i tako dobili porciju loših bečkih šnicli...
  • De Oliveira
    962
    Uzas sve osim Boysa. Igra horor, pristup sramota i sudjenje jadno. Nadoknada se uopce nije igrala.
  • Mulec86
    389
    Nije islo ,izgorili smo na pocetku.Mozemo sad trazit 1000 razloga zasto i kako mozemo okrivit sve redom. Da su stvari dobre nisu, da je ovo neka katastrofa i nije ,da ocekujem profesionalizam u rjesavanju ocitih problema-ocekujem. Ti se nemaš sramit kaj! Zgazit u Zagrebu. Glavu gore decki.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Ja imam osjećaj da su igrači danas igrali protiv trenera. Ubite me, ali ja to mislim. Drugog objašnjenja nema.
  • Olmic
    2.7k
    Dosta loš pristup igrača, očito je bilo lako ćemo...imamo još realne šanse iz slijedeće dvije domaće tekme izborit proljeće..
  • cron1ck
    1.6k
    Ovaj Rapid ajde sto su prljava ekipa, ali to sto su najveci padavičari i kmecavci nisam ocekivao. Idemo dalje, ovo je barem najveca motivacija za uzvrat i u Zagrebu ih razbit. :strong:
  • Markelo
    2.5k
    Ne možeš do lopte u drugom poluvremenu. Ima tu puno više problema od pristupa.

    Btw, Andrić više proveo u ležećem položaju nego na dvi noge
  • og1986
    2.9k


    To bi imalo smisla kada bi trener bio dobar pa imaju nešto protiv njega.
    Nemos bojkotirati nešto kada te ni ne priprema dobro
  • LovroZG
    1.3k
    Grešaka ko da pioniri igraju. Ko šta je Marcio već spomenuo, čim nam neko udari presing, mi se ne snalazimo. Tak smo West Hamu poklonili oba gola, protiv Rijeke smo odigrali sramotno prvo poluvrijeme, a onda smo i danas odigrali ovak.

    I ova naša nervoza na kraju je bila čisti odraz nemoći.

    A sutkinja i nadoknada su smijeh.
  • Neki tip
    19.4k
    Ima ova tekma i dobrih posljedica.

    Kad ne vodim malog, na Maksimiru ubuduće sjever.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.